Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-18-2009, 09:17 PM   #5
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
mountaineer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
S.a Bir sourm olacak üstatlar ama.
Tutun ki biz bir yer tesspiti yaptık ve değerli birşeyler çıkardık.İzinsiz olarak ama.Sonradan bunları devlete götürmeye karar verdik diyelim ozaman herhangi bir yaptırımla karşılaşılıyormu?
yani neden izinsiz kazdınız izinsiz çıkardınız gibi sorularla herhangi bir cezai unsura tabi tutulabilirmiyiz?
s.a kardeş valla bilgime göre sölüyorum yanlış anlama ama sadece başına dert alırsın ben gördüklerim ve etrafımdakilerin bana verdigi tecube ile sölüyorum tabi bu bölge bölge ve kişiden kişiye degişir tabi ne demek istediğimi umarım anlamışınızdır oyuzden size tavsiyem araştırım eminseniz işaretlerde bankoysa izin alarak yapın bakın hele birde birşey çıkarsa arkolaglarla ortak iş bile yaparsınız

ve diger bir konuda dedöktörle arama yapılması yasak degil fakt 2 şartı var 1cisi silah gibi ruhsat yani ruhsattan kastım faturasının olması digeri site ve tarihi alan hariçi şayet site alanında arama yaptınız ve yakalandınız ilkinde sadece ceza ve cihazdan olursunuz cihaz faturasızsa 2ciyi tekrarlandıgında ise hiç sormayın! oyuzden biz yapdıgımız dedöktörlere buyuk dedöktör firmalarında kdvsini ödeyerek faturasını kestiriyoruz burdada size bir tüyo

diceksiniz anlatması kolay al bakalım izni alabiliyormusun tabiki kolay degil ama dikkat ederseniz emin oldugunuz demişdim eminden kastım işaretlerle olsun oynanmaış ellenmemiş olması gibi vs vs

BİR DİGER KONUDA : arkolaglar ciddi bir arastırma yapacakları zaman dikkat edin hep yabancı arkolaglarsız yapamıyorlar ? NEDEN ACABA
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla