Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-19-2009, 09:27 PM   #9
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
SEYRANİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yabancı arkiolog yapar adı truzime kazandırma tarihi aydınlatma olur
biz kazarız pis mezar hırsısı oluruz
s.a valla aynı SEYRANİ ustam MEZAR HIRSIZLIGIMIZLA SINIRLI KALSA YİNE İYİ soycuncu tarih düşmanı kaçakcı vatan hayini daha neler neler WERKIN MI VERKINMI öle birini tanıdım arkolog adamda meymenet yok tavuk hırsızı gibi ama bizim arkologlar yanında yetim boynu bükük gibi davranıyorlardı adamda bir boktan anlasa elinde viski görev dagıtımı yapar durur işte asıl soyguncular onlar ve onları bu vatanda onlarsız yapamayan kişilerdir BU İŞLERE 20SENESİNİ VEREN abiler tanıdım haramdan kulhakkından korkan adamlar bu işden bir zevk alıyor aynı balık tutmak misali halbuki dunyada hiç okumamış fakat bir çok mevkilerde müdür olan sorumlu olan insanlar var pratikten yetişme diyelim bu meslege gelince HIRSIZ 5 parmak bir olmaz muhakkak bu işdede kötü niyetli insanlar var aynı diger her meslekde oldukları gibi abi kurunun yanında yaşda yanıyor sadece HAKSIZLIK BAŞKA BİRŞEY DEGİL bu benim görüşüm valla destekleyenede desteklemeyenede saygım sonsuz HAYIRLI GECELER

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla