Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-01-2010, 05:59 PM   #1
cengiz kutlugün
Üye

Tecrübe Puanı: 9015
cengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond repute
Standart bu isimde geçen yerler

s.a.arkadaşlar karanlıkdere,şarşar,horlak,halilağa deresi,kartalkayası,keçikalesi,küçükkavak,kızlar hamamı,cirit alanı,reis mezarlığı,gelin kayası,a hüyük,çeşka,kızılkoca,at tepesi,domuz deresi,balıklı kaya,mikailoğulları yerleşim bölgesi,aslanlı kaya, balkayası(önceki halini ben şahsen biiyorum balın içine insan düşse boğulurdu o kadar çoktu ki bal mağaradan taşardı ve doğal idi ama vicdansızlar balı almak için milyonlarca arıyı yakarak telef ettiler)v.s.bu isimlerin içinde aradıklarınız varsa yardımcı olurum buna bezer daha birsürü mekan var ama işin ehli kimse hala bulunamadı veya denk gelmedi kendine ve bilgi becerisine ve aletine(dedektör yani yanlış anlaşılmasın) güvenen iyi niyetli,delikanlı mert adam gibi adam varsa buyursun görüşelim yardımcı oluyum çok verimli bir şeyler olabilir (kuvvetle muhtemel)önce karakter önemli benim için eğer bu özellikler yoksa gelmesin yazmasın ve görüşmeyelim. selamlar ve saygılar hepinize
cengiz kutlugün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş