Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2010, 10:14 PM   #7
cengiz kutlugün
Üye

Tecrübe Puanı: 9015
cengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond reputecengiz kutlugün has a reputation beyond repute

bu yerlerden çok eminim inanın yoksa laf olsun diye yazmadım ama iyi bir dedektör şart kazmakla olmuyor bu zamana kadar kazanlarda çok azla yetindiler belkide bunlar aslında araranan yerler biliyorum buralarda yaşam sürülmüş ve bakir bu işi ciddi düşünen varsa görüşelim derim ben burada bulunan bir işaretten bahsettim birine adamlar yurt dışından gelelim diye yazmışlar ama ben bunun dışarı gitmesine gönlüm razı olmaz devletin olmalı bence paraya ihtiyacımız elbette var ama herşeyde para değil ben aç gözlü biri değilim müsadeli kazı yapmak bence en güzeli devlet zaten ödeme yapar buraları arayan soranlar var ama ben söylemedim bildiğimi bu işi legal olarak düşünen ve cihazı olan varsa buyursun-selamlar
cengiz kutlugün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla