Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2009, 08:19 PM   #18
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

s.a dostlar site bir yana bu konu en çok takip ettiğim konualrdan biridir benim.ve bu konu hakkında çok düsündüm ve halada düsümekteyim.bir çok konularda tartısanları gordum.ben türküm,ben kürdüm ben çerkezim, ben lazım,ben macirim vs...zaman ayrım zamanı değil.ama birseyi çok iyi biliyorum ve bu bana huzur veryor.belki kaba bir tabirdir ama yerinde bir tabir bewnce ;bence bunalrın hepsi avarelikten olyor.tarihi arastrın okuyun kurtulıs savasında hepimiz omuz omuza cephede savasmıs aynı tastan su içmis sırdas olmus bir4birimize yardım etmiş yarasını temizlemişiz.bir kaç tartısmayada ben girmedim desem yalan olur.adam diyarbakırlı ama sonuçta oda bizim karedesimiz konu açıldı sordum adama kısa ve öz : kardes sen kürtmüsün türükümüsün? kürtüm dedi, cevabı yanlıstı ama bilinicine oyle bir girilmişki....oda bir türk evladı sonuçta bu vatanda yasyoruz vve hepimiz biriz.ben once türüküm sora kürdüm deseydi basım üstüneydi.bir sürü oyunlkar oynanıyor.ermeni usakları mason locaları basroldeler.bunalr basmakalıp sözler gibi gelmemeli.suda bir gerçektirki illa sevmyosan sevmek zorunda değilsin ama ülkeni sevmek zoruındasın sevmiceksende defolur gidersin.seveceksen adamgibi sevecen oyuna gelmyecen .biribirimizi kırdıryorlar.mezheptir kürttür bilmem sudur budur yok sagcıymıs yok solcuymus.boyle düsünenler varsa mantıga davet edyorum.biribirimizi sevmememiz için bir sebebimiz yok ama illa sevmycekse biirleri sever gibi gorunsun en azından bilikj olmasın oyuna gelmesin.demin avaraliklten demiştim :evet bence ole hele ALLAH korusun ki bir savas çıksa ciddi bir savas 2.dünya savası gibi bakın ozman nasıl biribirimize sarılıyoruz kenetlkeniyoruz.bu bizim özümüzüde var.su anda herhangi oyle ciddi bir savas olmadıgı için bu sekilde gidiyor kansıındayım.ama aslında buda oyle değil.ülkemizde bir savas var sdu anda.savasın en pisi en kallescesi.bunun adı İÇSAVAS.oyuna gelmeyin.kürt türk bilemme ne ayrımı yapmayın ALLAH rızası için.bizim kaybımız olur bu.illa büük bir savas çıkmasını beklemeyin. oyle bir savasta bu ülkeyi yenecek bir millet yok bunalrdan onun farkında oldukalrı için oynunu kalsce oynyorlar.osmanlı nasıl parcalandı nasıl yok edilme derecesine getrildi.yavas yavas. AKILLI OLUN. saygılar
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla