Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2009, 10:57 AM   #6
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm evet arkadaşlar bu evlatlarımızı şehit edenleri aramak için fazla uzağa gitmeye gerek yok sanırım ha silahı almış eline vurmuş ha onlarla aynı düşünüş ve davranışı sergilemiş sizleri blmem ama ben bir mayısta olanları izlerken bu hainler bizimiçimizde bizde hiç birşey yok gibi yatağımızda mışıl mışıl uyuyoruz yetki olmayınca polis ne yapsın asker neyapsın dağdaki eşkiyayı vurmak için genel kurmaydan emir bekleyen asker şehirdeki eşkiyaya silahla mukabele etmek için bakandan izin bekleyen polis ne yapsın inanın ben olsam kahrımdan ölürüm polis ve askerimiz gene sabırlı insanlar. hiç duydunuzmu dağdaki eşkiyayı vuran özel harekatçının cezaevinde yattığını mahkemeye verildiğini.evet ben duydum ve şu anda cezaevindeyatıyor garibimeyy vatanımevlatların seni korumaya çalışıyor ama engel olanlardan fırsat bulamıyorlar bunun tipik bi örneğini bir mayısta gördük ve türk olmakla her zaman gurur duyardım am busefer utandım...DAYI
DAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla