Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2009, 03:33 PM   #10
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67015
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

Alıntı:
marasli_dj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar öncelikle teşekkürederim benim cözmem kolay olmadı ama birini bulmam diyerlerini getirdi işaratlerin bir cognu kırılmış veya tahrip olmuş ve benimki sadece merak ben işaretlerin yerini buraya yazdım zaman o işaretlerin biridahi kalmaz ama dedimgibi yazılanyerler sizin tahmin bile edemeyeceyniz yerlerde.....maraslı_dj
s.a söylersem bütün işaretler kırılır diyorsun.anlamadığım kıymetli olan işaretlermi yoksa halkımızın katledilerek alınan ziynet eşyalarının yer altından yasalara uygun olarak çıkarılıp ülkemiz yararına kullanılmasımıdır.sen kolayını söylememeyi seçiyorsun.oysa güvenli olarak dışarıya çıkarılması için hayırda bulunmak için pilan yapsan daha yararlı olacağına inanıyorum.saygılar