Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-28-2009, 02:17 AM   #15
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

s.a osman aslan abi.beni sakın yanlıs anlamayınız ama birseyi beirtmek te yarar gördüm her hangi bir hataya düsmemen açısından
1: birinci ve en önemlisi yüce türk milleti dolayısıyla osmanlı torunları olarak bizlerin en büük özelliği ezelden gelen devlet ve aile terbiyelrimiz gelenek ve gornekelrimizdir.en yücesi büyüklerimze olan saygımız ve saygı duyarken bile onalra bundan zevk almamız zev alrak isteyerek saygı duymamızdır.arkadsım kelimesi kotu bir cümle ( değildir) fakat dediğim gibi en büük özelliklerimizin saygı sevgi alçak gonulluk olmasından dolayı sevgili osman aslan abi arkadsım die hitap ettiğiniz kişinin yası babamız yasında ddır.bunu bilmyerek soyledigini biliyorum osman abi.
2:ikincisi ise tümülüsler zaten bütünüyle bir sit alanıdır ve kanunen kazılması kesinlikle yasaktır.zaten kazmıs olsanız dahi içeriye sag bir sekilde girmeyi basarabilseniz bile tekrar sag olarak çıkabileceinizi sanmyorum.tesekr ederim saygılar abi
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla