Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-31-2011, 09:03 PM   #21
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
gizemli_KRAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayrıca bana bır harf ogretenın kkırk yıl kolesı olurum ata sozumuze dayanarak sıze olan saygımdanda.bır haywan benzetmenıze cewap wermıyorum (yorumsuz).bırde sıze sorum olucakk sız defınecılıgı nasıl yapıyorsunuz her gıttıgınız yere ızınmı alıyorsunuz tırnaklarınızlamı calısıyorsunuz .herseyınızı yasal olarakmı yapıyorsunuz hocam sızın durust bır sekılde bu soruma cewap werecegınızden emınım.
Güzel kardeşim;söze tabiri caizse diye başladım ve şahsından değil,yapılan işten bahsettim farkındaysan.Hakaret gibi bir yaklaşım söz konusu bile değil.Buna rağmen eğer yine de yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem özür dilerim.

Bu işlerin netameli ve riskli olduğunu bu alemdeki herkes bilir.Malumun ilamını istiyorsan;atalarımız "yakalanan kısrak harmanı döver" der.
İzinli olmasa da,her işin bir usulü adabı var.Kör gözüm parmağına misali;bu işler böyle davul çalarak da yapılmıyor ki.
Nokta.