Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2010, 08:22 PM   #10
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227016
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
synnada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet kardes keseye gore ama senın övdügün 106 nın fıyatı 1100 ile 1400 arası satılıyo maharetlımı onu burada desem nokta dusmanı ılan edılırım cunku ben kullandım ve bolbol tarlayı çapaladım belese marabalık yanı
bana dersenkı varmı onerın ben derım kı alacagına bu meshur marka yerıne al tesero tejon yada ne bıleyım whıte's pro 6000 en ıdeal ve cogu cıhaza da nal toplatır bu benım fıkrım kullandıgım ıcın
600tl nokta 106 istermisin sıfır 2 yıl garantili?

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla