Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-14-2011, 07:47 PM   #8
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

s.a.arkadaşlar dun ben komşu ilimiz olan bir ilimize gittim bana bir adet kopu gosterdiler o kopru çok ilginçti kopku yıkılmıştı koprunun iki buçuk gozluydu iki oryta ayagı ve ustu nu su goturmuş ve iki ana ayagı duruyordu ayagının birinde 4 adet sıkke çakılıydı karşı kaya tarafı orulu vaziyette duruyor o kopruye karşıdan bir papaz bakıyor papazın sadece kafası var koprunun 200 metre mesafede yavuk ve 7 adet civcivleri var tavugun yan tarafı kervan yoludur biaz ilerde bir rampaya tırmanırken bir adet taş gorduk o taş aynı bir karpuza benziyor uzerinde bir adet haç vardı hayret aynı karpuz koca bir taş kopru ve papazın kafası sitede yani profilimde var saygilar yorum beklerim
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla