Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 09-10-2010, 02:53 PM   #1
goldman
Üye

Tecrübe Puanı: 15014
goldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond repute
Standart oturak taşımıdır?

s.a. site üyeleri. Herkesin bayramını kutluyorum.Bayram günü kendi köy etrafımda bulunan kayalıklardaki bu değişik şekilde gördüğüm yerlerin fotolarını çekip siz değerli arkadaşlardan bilgi ve yorum almak istedim. ilk görünüşte oturak taşı gibi görünen bu kayanın oturak kısım genişliği yaklaşık 2 metre kadar, tam karşısında ise kurumuş bir dere var. oturma kısmının alt köşelerinde sanki kepçe tırnağı gibi izler var. yalnız o noktaya kepçe çıkamaz çünkü dik bir yer. yorum yapabilirmisiniz? saygılar

http://yfrog.com/nfdsc01303wj
http://yfrog.com/jmdsc01315zj
http://yfrog.com/cadsc01313lfj
goldman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 09-10-2010, 03:47 PM   #2
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

URL=http://img163.imageshack.us/i/dsc01303w.jpg/][/URL]
BENİM GÖRDÜĞÜMÜ GÖREBİLİYORMUSUN ACABA BEN BURADA Bİ DOMUZ KAFASI GÖRÜYORUM . BAKTIĞI İSTİKAMETTE NE VAR ACABA SAYGILAR

Alt 09-10-2010, 04:37 PM   #3
goldman
Üye

goldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond repute

sevgili dayı, baktığı yönde kaplumbağa figürü diye bir konu açmıştım. o fotoların olduğu kaya var, daha da aşağıda kurumuş bir dere var

Alt 09-10-2010, 04:50 PM   #4
goldman
Üye

ben domuz kafasını foto çekerken farketmedim, siz işaret edince bende farkına varmış oldum. onun baktığı yerde 10-15 metrede aşağıdaki fotodaki kaya var
http://img693.imageshack.us/img693/4083/dsc01308w.jpg

Alt 09-12-2010, 12:08 PM   #5
goldman
Üye

dayı, sormuş olduğun istikameti gösteren fotoyu yükledim bakarmısınız?

Alt 09-27-2010, 08:18 PM   #6
hutame
Tecrübeli Üye

hutame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 449016
hutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond repute

işaretlı yerde aslında hedıye olurdu...o oyulan yerın ortasında dur karşina bak 40 veya 70 adımda agac agacın dıbınde sarı taş sarı taşin yanında tek odalı ev.. o sarı taşın altında bazen hedıye olur...işaretli yerı tıkla derım ..sagındada kaya mezar olur ...

SEN HUTAMENİN KİM OLDUGUNU NERDEN BİLECEKSİN Kİ...http://img6.resimup.net/dm/15129890893415.png
.................................................. .....
sitede verilen bilgiler ön calışma içindir kacak kazı yapmayın..
hutame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-02-2011, 07:44 PM   #7
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute
Standart Oturak taşımıdır?

altınadam kardeşim,fotoğraflarındaki kayanın oturak taşı olup olmadığını sormuşsun.Eğer resimde işaretlediğim yerlere bir kez daha bakarsan,aslında ne olduğunu sende göreceksin.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg dsc01315z.jpg (66,2 KB (Kilobyte), 11x kez indirilmiştir)

Etiketler
Yok