Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 11-11-2011, 11:45 PM   #21
a21medli
Üye

a21medli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 27015
a21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond reputea21medli has a reputation beyond repute

neyse dostum şimdilik dediğin gibi olsun, çevre resmini bekleyelim..
sizinde beni çözemediğiniz gibi
bende bu çevre resiminde ne çözüyorsunuz çoğunlukla anlamış değilim..çünkü konu sahibinin kendi kafasında şüpheli yerlerin resmini sizlere sunuyor.sizlerde sizlere sunulan resimlere bakıp yorumluyorsunuz,konu sahibi işaretin 10-30 metre çevresinin resmini çeker.

ama benim öyle değil,ben gördüğüm işarete bakarak yazarım vede ''O alanın'' çevre resmini isterim...onun bana gösterdiği resmi değil...

yanlış anlamayın çevre resmi konusunu size hitaben yazmadım,otun yeşilliğine-çimenin uzunluğuna -mucurun bolluğuna göre,yorum yapanlar var...

Alt 11-12-2011, 12:01 AM   #22
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
a21medli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
neyse dostum şimdilik dediğin gibi olsun, çevre resmini bekleyelim..
sizinde beni çözemediğiniz gibi
bende bu çevre resiminde ne çözüyorsunuz çoğunlukla anlamış değilim..çünkü konu sahibinin kendi kafasında şüpheli yerlerin resmini sizlere sunuyor.sizlerde sizlere sunulan resimlere bakıp yorumluyorsunuz,konu sahibi işaretin 10-30 metre çevresinin resmini çeker.

ama benim öyle değil,ben gördüğüm işarete bakarak yazarım vede ''O alanın'' çevre resmini isterim...onun bana gösterdiği resmi değil...

yanlış anlamayın çevre resmi konusunu size hitaben yazmadım,otun yeşilliğine-çimenin uzunluğuna -mucurun bolluğuna göre,yorum yapanlar var...
Estafurullah dostum.Yanlış anlayacak bir şey yok.Aslında aynı dili konuşuyoruz.
Çevre fotoğrafı derken,manzara resmi istemediğimi;2-3 metre kadar uzaktan çekilecek resimlerin yeterli olacağını özellikle belirtiyorum.Öyle çayır çimene bakıpta gavara yapacak halimiz yok.
Dinlemesini bilirsen,işaret sana orada ne için bulunduğunu zaten söylüyor.
Ama daha sağlıklı yorum yapabilmek içinde;en azından işaretin nerede ve hangi pozisyonda olduğunu görmek gerekir.Yorum isteyen arkadaşlarımız da bu kadarcık zahmete katlansın artık.
Selamlar.

Etiketler
Yok