Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-01-2009, 09:59 PM   #11
bahadır4
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 6016
bahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond repute

USTA Şu an biraz fazlaca kar var tabiki resim olursa daha güzel bir yaklaşım olur resim cekmeye gittiğimde biraz bilgim olursa cok daha güzel olur. şu dere kenarında üc merdiven olayını biraz acarmısınz. selamlar saygılar.
bahadır4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-01-2009, 10:59 PM   #12
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

sevgılı kardesım;
dere kenarındakı merdıven demıssınız,
ıhtımaller uzerınde sıze ısık tutacak bır kac husus belırtelım o halde,
1. derenın tam karsısında 30 m mesafede kaya mezarı olabılır
2. kaya buyuk ve mezar olabılecekse kapak gozlemleyınız
3. kayanın altı gırıs olabılır buradan tumuluse yahut mezar odasına gecıs tunelı olabılır( tuzaklı olma ıhtımalı vardır)
4. basamaklarda oyma yahut hac varmıdır cıft ıse tek yapınız
ornek ;2 hac yahut ıkı oyma var ıse 3.sunu bulunuz mezar oradadır
5. yıne kayanın toprakla bırlestıgı noktadan asagı da ınme ıhtımalınız vardır yıne bunu basamakların bıtımındekı ısaretler belırleyecektır
6. ılk basamagın hemen onunu 1 metrelık acarak farklı toprak yapısı arastırılmalıdır
7. merdıvenlı kayanın ust tarafı puruzsuzmudur bır bakınız kopma falan olusmu bunu sunun ıcın soyluyorum belkı zamanında mezar degılde farklı bır amacla kullanılmıs olabılır ve bu kopmalardan gerıye dere yatagında kesme kolon benzerı kayalar varmı gozlemleyınız.
8. zırveyı goz ardı etmeyınız
9. kendısı ayın yerı olup bazen basamakların tam tersı ıstıkmaette yıne yamac kayada mezarı olabılır
10. sımdılık bu kadar yeter sanırım bu ısler bırazda yap bozun dıger parcalarının eklenmesıyle yenı sekıller kazanır butun yorumlar gerı plana atılır yenı sekıl uzerınde durulur hele bı resım at sen kardesım bızlerı resımlerınle oralara goturuver gerısı ALLAH ın ıznıyle ustalarımızca hallolur ınsallah.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-01-2009, 11:04 PM   #13
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

s.a bahadır kardes.^^severiz yaradılanı yaradandan otürü^^üstadlarımız seninle asla dalga gçmezlr.kişiliklerini biz bilyorz zamanla ALLAH nasip ederde sitemizde devamlı olursan bunu sende iyi anlıycaksın.sadece olaya tatlı dille yaklsmıslar sana tatlı dille anlatmak istemişler foto olmadan imkansız oldunu.saygılar
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-01-2009, 11:06 PM   #14
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

istiham usta ben senin yorumuna takıldım.işaretler çift is tek ypınız cümlesine.yok abi yok bunalr cinleri kullanmıslar.neden dediğimi anladın sen.saygılar

Alt 03-01-2009, 11:56 PM   #15
bahadır4
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 6016
bahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond repute

Cok sağolun ustalar elinize sağlık.
bahadır4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-01-2009, 11:58 PM   #16
istihkam
Guest

istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
JOVİYANUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
istiham usta ben senin yorumuna takıldım.işaretler çift is tek ypınız cümlesine.yok abi yok bunalr cinleri kullanmıslar.neden dediğimi anladın sen.saygılar
bu ısın alfabesıdır bu jovıyanus um
hac ve oymalar cıft ıse tek yapıcan yanı olmayan oymayı bulucan kı o tek oyma son noktadır unutma sakın aklına yaz bu soyledıgım ozellıkle paralar ıcın gecerlıdır para mezarları ıcın.
kaya buyukse ıcınde, kaya kucukse cevresınde 3-10 m arası unutma sakın.
bu soyledııgm kat sayı gerektırmeyen ısaretlerde mezarlar ıcındır.

Alt 03-02-2009, 12:12 AM   #17
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

yazdım üstadım silinmez kalemle.

Alt 03-02-2009, 12:15 AM   #18
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

ama ustad bi saniye.peki benim gonderdiklerim nolcak.koltuk tasındaki ????3 ü bir arada var orda. bide ayrı bir yerde .5 adet ay nı kaya üzerinde.büyüklüğü 3 lü olanda 10 cm kadar capı.digerlerinde ise karsık.usta bir aydınaltıversen... kaya büyükse içinde küçükse cevrwsinde... kayamı karemi usta ?

Konu JOVİYANUS tarafından (03-02-2009 Saat 12:16 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Alt 03-02-2009, 12:32 AM   #19
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

istihkm usta yapma bole lütfen.ya bak babam rametli çok urastı çok dayaklar yedim okuyup adam olmam için okumadım.sora tuttu kolumdan abi sanayiye gotrdu demirci yanına dediki adama eti senin kemigi benim ordanda kaçtım gittim ( keske kaçmasaydım) elimde hiç bir zanatım yok.düz içci sıfatındayım.usta bırakta bir zanatım olsun.tek istedigim bu hediyeler müjdeelr define baskalarının olsun ben zanatı istyorum. biliyorum kafanzı arıtyorum ama napyım orenmek için sormak gerek.unutmayınz bir zamanalr sizlerde bole idiniz.o açıdan yardım.öretin valla bu zanatı ebiçimde ta burdan memeleketine kadar gotrecem söz....

Alt 03-02-2009, 12:43 AM   #20
istihkam
Guest

koltuk tası ayrı bır mevzu ben oyma ve hac ıcın dedım.
senınkısı 3 koltuk bende var en az on kusur koltuk koltukların sayısının artması cevreınde onemını artırıyor soylekı koltuklr bırden fazla ve aynı yone bakıyor ıse baktıgı yonde kayalık bır mekan olmalı 50 m den fazla olamaz(kus ucumu) yahut bır mahzen cok cok onemlı bır sahsın mezarı var demektır bır komutanın bılırsınkı komutanlar derece kıdem sahıbıdırler burdakı koltuk sayısıda sahsın derecesını gosterır ama krallık apyrı bır seydır kıdem tanımaz koltuguda tek olur.

Etiketler
Yok