Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 02-14-2009, 12:12 AM   #11
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

kayipkepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 169016
kayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond repute

aynı konu aynı formda devam edin
yeni form açmanıza gerek yok
resim yüklemeyedevam
http://www.imageshack.us/
kayipkepenek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-14-2009, 12:40 AM   #12
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

konulara aynı formada devam edelım dostlar hem konunun daha ıyı anlasılması hemde yorumcular acısından konu butunlugu saglanmıs olur.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-14-2009, 01:29 AM   #13
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

evet beklıyoruz manaslı
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-09-2012, 10:26 AM   #14
tipocu
Üye

Tecrübe Puanı: 12
tipocu is on a distinguished road
Standart burayı ben biliyorum

buranın çok fotoları var bende ama foto yüklemesini bilmediğim için ekleyemiyorum yeni üye oldum arkadaşlar
tipocu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-09-2012, 10:32 AM   #15
tipocu
Üye

manaslı kardeşim burada daha ne güzellikler var fotoların hepsi bumu ben yeni üye oldum foto yüklemesini bilmiyorum bende buranın fotoları var çok harika devasa bir yer hasta olunacak bir yer

Alt 10-09-2012, 10:41 AM   #16
tipocu
Üye

buranın ayriyetten videolarıda var

Alt 10-09-2012, 10:36 PM   #17
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Tipocu kardeş kayıpkepeneğin yazdığı linge tıklayın oradan yüklüyebilirsiniz

Alt 10-15-2012, 06:02 PM   #18
tipocu
Üye

dayı teşekkür ederim ama olmuyor baŞKA NASIL YARDIM EDEBİLİRSİN cep tel olabilirmi çok güzel sizi aydınlatacak fotolarım var ama olmadı

Alt 11-22-2012, 10:11 PM   #19
manaslı
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 9016
manaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond repute

Alıntı:
tipocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
buranın çok fotoları var bende ama foto yüklemesini bilmediğim için ekleyemiyorum yeni üye oldum arkadaşlar
kardesım bu yerle ılgılı ıse fotoların yuklersen sevınırım bakalım dogrumudur resımlere gore selalelerın solunda neler var onlardan bahsedersen bıldıgınden emın oluruz arkadaslar yardımcı olurlar ben 6 yıldır gezıyorum burayı belkı yuzlerce fotosu var bendede ama yukleme de sorun yasıyorum.
manaslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-27-2012, 01:32 PM   #20
battalgazi
Üye

Tecrübe Puanı: 21013
battalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond reputebattalgazi has a reputation beyond repute

Sa- Kuyudan bahseder.. saygılar,,
battalgazi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok