Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-02-2009, 06:45 PM   #11
DAYI
Guest

selamünaleyküm detay usta değersiz demişsiniz birde nedenini açıklasanız çok memnun olurduk.

Alt 01-02-2009, 08:26 PM   #12
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

kabak gibi yapılan işaretlerde ya mal olmaz yada mal yoktur şaşırtmaca amaçlıdır
önemli olan gözden kaçması muhtemel yada küçük işaretlerde para vardır

Alt 01-02-2009, 09:05 PM   #13
trajan
yeni üye

trajan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
trajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond reputetrajan has a reputation beyond repute

Alıntı:
murat_kafkas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yav arkadaşlar böyle taşlara bakarsanız evin yolunu bulamazsınız.taş taştır yav artık şu taşlardan umudu kesin.mevcut konulara yoğunlaşın.bence .genede siz bilirsiniz
MEVCUT KONULAR NE OLMALI SIZCE MURAT KAFKAS BEY !!!
trajan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2009, 12:59 AM   #14
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadaslar mezar var ama bişi cıkacagına inanmıyorum kusuruma bakma yın
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2009, 01:34 AM   #15
DAYI
Guest

Alıntı:
SEYRANİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kabak gibi yapılan işaretlerde ya mal olmaz yada mal yoktur şaşırtmaca amaçlıdır
önemli olan gözden kaçması muhtemel yada küçük işaretlerde para vardır
selamnaleyküm ilk defa senden ve murattan böyle bi yorum duyuyorum ve gerçektende anlayamadım desem ne dersiniz.. saygılşar DAYI

Alt 01-03-2009, 02:14 AM   #16
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

dayı bende anlamadım
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2009, 11:14 AM   #17
işaretçi
Tecrübeli Üye

işaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 337016
işaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond repute

selam arkaraşlar abiler bu işareti dayım bilir gecenlerde msnde beraber tartışıp biriki yol bulmuştuk bazı arkadaşların yorumları gercekten iyi denecek kardar sabit ama bazı arkadaşların yazmış olduğu yorumlar gercekten uzucu tabi biz dost ve arkadaşız tabi herkezin fikrine ve yorumuna saygı duymamız gerk cunku kimi işaretin uzerinden bakar kimide altından kimi yılana benzetir kimi başka şeylere neyse gelelim işaret

dayı o gece demiştim kayanın kendisinde bişey arama ama sen 2 isim vermiştin bunlar vardiyo bi bakacam dedin ben de varsa birikiyer göstermiştim hatırlarsan daYIcım burası kaydeye alıncak yer tabi hanı bi acık oda nın yanında bi oda tespidi bulmuştuk(ısık geliyordu) orayı ve yaın dakı taş yığınında biriki yer tespitinde bulunmuştuk onları işin yoksa bi araştır da resimle içlerinide kaydeye alınmaz diyen arkadaşlar bi baksınlar bi işaretin anlamı kapalı oda işaretidir ilk resimleri acamadım obur işaretler varmı bilmiyorum ama acık oda vardı odanın dışında çerden girişi sembol eden işaret var kanal gibi dayım o resimleri atarsa sevinirim hep beraber oğrenmiş oluruz bi arkadaşta normal taş gercek işaretlerle ugraşsakya yazmış cok uzuldum kendi kanatımca bu işaret zaten gerçek işarettir ve siteye resim atılsında nolursa olsun aktif kalsın duşuncesi yanlıştır kanatındeyim bi uye işaret attımı kendi bırakmadığı surece bu işaretin bilelim bilmiyelim bunu hep beraber cozmek sonucu mal tek resimi koyanın cıkarmasına kalması gerek bak siteye bakıyorum bırancım bilgim olmadığı işarete kesinlikle yorum yazmama beklerim ustalarımı cunku ben bilmiyorum neden kişiyi yanıltayım kandsırayım bilgim olduğu işarettede ısrarcı olurum eger birilerini kırıp inçilttiysen affa mashar olayım amacımız kimseyi kırmak deyil amacımız dost kazanmak ve dostlarımızla sıkı olmaktır saygıve selamlarımla iyi calışimalar tüm site halkına

Alt 01-03-2009, 11:51 AM   #18
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

bir yerde işaret bariz verilmişse girişi andırıyorsa cok dikkat cekiciyse aradıgın kesinlikle ona enaz100- 200 metre mesafeden baslar hatta daha uzak dahi olabilir amac oraya dikkat cekmektir asıl yerde böyle olan yerlerden kafanı kaldırıp baktgıın anda göreceğin sekilde olmalıdır yani arada görüşü engelleyecek ne bir tepe ne bir kayalık olur zaten yer kayalıktaysa o kayalıgı görürsün... burada o durum görünüyor gibi ... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2009, 08:31 PM   #19
DAYI
Guest

Alıntı:
murat_kafkas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yav arkadaşlar böyle taşlara bakarsanız evin yolunu bulamazsınız.taş taştır yav artık şu taşlardan umudu kesin.mevcut konulara yoğunlaşın.bence .genede siz bilirsiniz
selamünaleyküm murat kardeş bunları yazmak istemezdim ama baktımki iş daha da büyüyecek burası bir define sitesi ve siteye konan resimlerinde yüzde sekseni bu işle ilgili olduğu kanısındayımfevzi kardeşin dediği gibi biz bu işin çözümünü zaten yapmıştık sanmayınki buraya attığımız resimler bilinmiyor veya çözülmemiş ve bu işide sadece siz biliyorsunuz bunları yazarken inan ben üzülüyorum burada bir aile yiz diyoruz birbirimze yardımcı olalım diye uğraşıyoruzyani bu işin raconuda budur bildiğim kadar taşa bakma işarete bakma tarihe bakma eee o zaman bu siteleri kapatalım her kes yoluna diyelim kusura bakma kardeşim katılmıyosan bari köstek olma lütfen biz seni çağırdıysak dostane şekilde birbirimizden istifade edelim dedik herkese saygı ve hürmetler

Alt 01-03-2009, 08:43 PM   #20
DAYI
Guest

Bu taş bahsi geçen taşın tam karşısında olup şüpheli yerler işaretlenmiştir

Bu kayalık ise bahsi geçen taşın 150 m ilersinde ve fezi ustanın bahsettiği yer ve büyük ihtimalle bizim sizlere sunduğumuz taşın işaret ettiği yer

Etiketler
Yok