Go Back   DefineBurada.CoM > EŞKİYA BELGELERİ VE BELGELERDE ADI GECEN MEVKİLER > Papamartin"in Günlüğünden Alınan Bilgiler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 5,00 puandır. Stil
Alt 02-10-2013, 09:49 PM   #41
reis_0618
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 1012
reis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond reputereis_0618 has a reputation beyond repute
Smile sanırım volcanı buldum

arkadaslar bursada denızın dıbınde 4 metre uzunlugunda 2 metre yukseklıgınde bronz bır sandık var volcanın oldugu soylenıyor ben gordum sızce volcana aıt olabılırmı
reis_0618 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-11-2013, 05:35 AM   #42
CJ2609
Üye

Tecrübe Puanı: 4012
CJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond repute

slm...
reis kime ait oldugu veya yalan yada dogru oldugu onemli degil...
onemli olan bu boyutlardaki bir sandigi denizin dibinde gormus olman...
ilginc bir durum...

kolay gelsin...
xxxcjxxx
CJ2609 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-03-2013, 04:02 PM   #43
RaNDoM21
Tecrübeli Üye

RaNDoM21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 168015
RaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond repute

selamün aleyküm arkadaşlar.uzun bir aradan sonra yeniden aranızdayım.HİVA

Alt 03-03-2013, 04:04 PM   #44
RaNDoM21
Tecrübeli Üye

RaNDoM21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 168015
RaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond repute

HİVA arkadaşım müdahele etmek zorunda kaldığım içn kusura bakmazsın umarım,fakat 7.bölge balıkesir yöresidir.ağrı bölgesi 2.bölgedir.

Alt 03-03-2013, 08:00 PM   #45
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Usta hoş geldin

Alt 03-31-2013, 10:34 PM   #46
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

reis kardeşim resimlermisin sen bu sandığı bi bakalım

Alt 04-01-2013, 01:08 AM   #47
son noktacı
Tecrübeli Üye

son noktacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 108013
son noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond repute

Alıntı:
reis_0618 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaslar bursada denızın dıbınde 4 metre uzunlugunda 2 metre yukseklıgınde bronz bır sandık var volcanın oldugu soylenıyor ben gordum sızce volcana aıt olabılırmı
Pek inandırıcı gelmedi sn reis önce bir resimlede volcanınmı voyvodanınmı sonra karar veririz kolay gele.
son noktacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-01-2013, 01:19 AM   #48
son noktacı
Tecrübeli Üye

son noktacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 108013
son noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond repute

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşim volçanınistanbuldan iler geçmediği kayıtlarda yazılıdır anadoluda volçanın malını yada işaretini buldum diyen hayal görmüştür.bunu söyleyen volçanın yakın akrabasıdır...
Sn Üstadım hangi volcan ama ermeni eşkiyaların tamamı volcan olarak anılır ve bilinir 1550 yılından 1870 yılına kadar osmanlı topraklarında 30 zun üzerinde volcan gelip geçmiştir ermeni eşkiyalarında bu gelenektir her ermeni eşkiya başı hangi dönem olursa olsun volcan olarak anılır kazıklı vovado hariç saygılarımla.
son noktacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-03-2013, 05:10 PM   #49
nopanik
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 11
nopanik is on a distinguished road

s.a üstatlar ben bu defin işine bir iki senedir merak sardım son iki aydırda gebze yakınlarında araştırmalarda bulunuyorum bu gittiğimiz yerlerde bazı işaretlere rastladık bunlardan ilk,i mağara gibi bir yerin sol duvarında hançere benzettiğimiz üç adet işaret var yanlız bu işaretlerin biri sanki balık kuyruğu gibi ve işaretlerin bulunduğu kayanın yaklaşık üç dört metre yukarısı tuvalet cukuru gibi delik var bu işaretlerin sağındakı kayada üç adet dikey inen derin cizgiler var ve sağdaki taştan 6-7 metre ötesinde fil ayağına benzeyen iki metrelik bir taş daha var ve bu taşın tabanı düz başka taşın üstüne oturtulmuş gibi bunun akabinde bu işaretlerin birazdaha yukarısına cıktığımız zaman sanki hamile bir kadına benzeyen bir taş daha var bulunduğumuz noktadan 100 150 mt aşağısı dere ve bu dereyi takip ettiğimiz zaman bir işarete daha rastladık buda V işareti şimdi üstatlar benim sizlerin tecrübenize ve bilginize ihtiyacım var Bu V işaterini nasıl takip etmeliyim etrafında neleri aramalıyım şu anda dere kuru gibi eylülde çoşuyor birde aynı bölgede sofra kaya ya rastladık fakat sağ olsun ehil olmayan anlamayan arkadaşlar bu kayayı ikiye bölmüşler ve işaretleri harap etmişler bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim nelere dikkatt etmeliyim nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkürler saygılarımla
nopanik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: