Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 02-16-2010, 12:01 AM   #41
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute
Standart S.a

Alıntı:
manaslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
oncelıkle tum dostlara saygılar ve selamlarımı sunarım uzun zaman oldu sıteye gıremeyelı ben bır amelıyat derken bır amelıyat daha olmam gerektı bobrek naklı amelıyatını henuz olamadım oda bugunlerde olucak ınsallah bugun samsundan amelıyat olamadan geldım nakıl ıcın yatmıstım sınüzit tesbıt ettıler bende normalde yarın amelıyat olucaktım sınızut oldugum ıcın amelıyata almadılar ılac kullancam bır hafta kadar ondan sonra bobrek amelıyatımı yapmak ıcın cagırcaklar bu arada yenı konularla ve yenı fotolarla donucem arkadaşlar bekleyın benı cumlenız allaha emanet olun gorusmek uzere dostlar
S.a
Büyük geçmiş olsun.ALLAH c.c acil şifalar versin.Tez zamanda sağlığınıza kavuşup aramıza dönmeniz dileğiyle.
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-16-2010, 01:12 AM   #42
manaslı
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 9016
manaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond repute

Alıntı:
istihkam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ALLAH acıl sıfalar versın kardesım buyuklerın bereketı uzerıne olsun.
tez elden atlatırsın ınsallah.

amiiiin inşallah kardeşim inşallah geçirdigım beyın amelıyatından sonra bobrek naklınden korkum kalmadı allahım verıyo sabır ve sıfasını mevlam cumlemıze ve tum sıte dostlarıma once saglık sıhhat verır ınsallah defıne maL mulk sonrakı meseledır dıye dusunuyorum kı oledır dımı arkadaşlar
saygılar dostlar
manaslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-05-2012, 11:51 PM   #43
manaslı
Tecrübeli Üye

manaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond repute

s.a tüm site dostları ve arkadaşlar aranızdan ayrılalı 2.5 sene oldu ama allaha şükürki aranıza dondüm gecirdigim 2 amelıyattan sonra donmem zor oldu bıraz ama sükürler olsun dondum uzun zamandır nette kapalı oldugu ıcın sızlerle beraber olamadım ama bundan sonra ınsallah yenı konular ve yenı işaretlerle aranızdayım herkese selamlar

Alt 12-06-2012, 11:36 PM   #44
son noktacı
Tecrübeli Üye

son noktacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 108013
son noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond repute

Açılanlar soyulmuş kalanı görmekte imkansız sebebide resimler çok uzak çekim ve kötü resmedilmiş resimlerle şüpheli yerler belli olsaydı açılanları açanlar muhtamelen onlarıda görürlerdi kolay gelsin .
son noktacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-10-2012, 08:34 PM   #45
manaslı
Tecrübeli Üye

Alıntı:
son noktacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açılanlar soyulmuş kalanı görmekte imkansız sebebide resimler çok uzak çekim ve kötü resmedilmiş resimlerle şüpheli yerler belli olsaydı açılanları açanlar muhtamelen onlarıda görürlerdi kolay gelsin .
resimler tlfnla cekıldıgı ıcın resımler net bellı olmuyor onun farkındayım yenı ve net bellı olur sekılde tekrar yuklücem yakında inşsallah.

Etiketler
Yok