Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 4,00 puandır. Stil
Alt 11-18-2008, 01:08 AM   #1
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute
Thumbs down bu işareti yorumlarsanız sevinirim

arkadaşlar buranın biraz 30 40 metre yanında yan tarlada yılan var topraktan çıkmarmış kafayı

s.a arkadaşlar bu resimler ne anlama geliyor bilgisi olan varmı
ben anlayamadım ama belki abilerim kardeşlerim bana yol gösterirler diye sizle paylaşmak istedim
~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 11-18-2008, 08:05 AM   #2
işaretçi
Tecrübeli Üye

işaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 337016
işaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond repute

selam ilk resimin yaskın resmi yokmu bide yılan dediyin gercekten yılana benziyor ama üzerinde murc izleriyok biraz tereddütte kaldım ilk resimde 2 murc izine rastladım yakı n dan resmi ve corafi konumu anlatabilirmisin bide öyle yorum yapalım bak yılanın baktığı yer 1 resimmi? tab baktığı yerde osa o kayada küçük bi ok işareti veya küçük bi haç olması gerek bi incele bide cekebilirsen uzaktan 2 kayayı görecek bi resim atarmısın bide öyle inceliyelim saygı ve selamlar

Alt 11-18-2008, 09:54 AM   #3
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

slm ustam şimdi bu iki resimin arasında en az 40 metre var birde burası dağda biyerde fındık tarlası burası ilk resmin ön tarafından var onuda hemen vereyim 4 tarafındanda var

Alt 11-18-2008, 10:23 AM   #4
~*İNB_37*~
Administrators

Thumbs down

1 ustalarım burda çizdiğim yer sanki adam gibi gözleri falan var galiba

2 bu da kayanın arkadan resmi arkadan hiç bişiye benzemiyo önden değişik bişey

3 buda yanda burayı kırdım ama kırılmıyo kaya esniyo boş sesi veriyo ama yarsını zar zor kırdım öbür yarısına kuyu demirini kırdım

4 buda kırdım kayanın normal görünüşü o parça bence boşta ama kırılmıyor

5 buda kayanın arkası burda biraz pis sarmaşık filin var

Alt 11-18-2008, 10:24 AM   #5
~*İNB_37*~
Administrators

çok büyük oldu ama napalım böle idare edek

Alt 11-18-2008, 10:48 AM   #6
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadasım burada dikkat ceken tek yer yılan kafası oldu eevet o tasta bir işcilik olmus ...
şimdi yapman gereken bu işaretin 100-150 metre cevresinde sabit belirgin bir işaret bulmak eger bulursan vede burayı gösterirse yılanın arkası doludur...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-18-2008, 07:47 PM   #7
osmanlı
Tecrübeli Üye

osmanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 47016
osmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond reputeosmanlı has a reputation beyond repute
Exclamation

Merhaba arkadaşım işaretlediğim yere dikkat ettin mi bu üçgen mi yoksa bazen resimler bizi yanıltabiliyor.eğer bu üçgen ise civarda daha başka işaretler de araman gerekir.bölge karadeniz sanırım.sarmaşıklardan dolayı kayalar kaplanmış olabilir.dikkatli araştırma yapmanızı tavsiye ederim.kaya zor kırılıyor demişsiniz kayaya yeni sağılmış kaynatılmamış inek sütü dökersen horasan var ise çözülür bir müddet sonra

osmanlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-18-2008, 10:57 PM   #8
DAYI
Guest

selamünaleyküm inb_37 öncelikle sitemize hoş geldin sefalar getirdin inşallah sen bizden biz de senden faydalanırız hayatta paylaşım kadar güzel bişey yoktur . gelelim işaret işine yorumlamak için işaretin ilk önce temiz ve görüntüsünün net olmsı lazım onun için kaya üzerindeki yaprak ve yosunların temizlenmesi lazım osmanlını dikkat çektiği yer gerçekten el yapımı o halde orayı tabana kadar temiz şekilde çekersen çok iyi olur üçken mahsen demektir bunu herkes bilir yon ve ölçüleride varsa biz seni yönlendirebiliriz inşallah gerisi sana kalmış
taşın değişik yerlerden resmini ve o üçkeni net bişekilde çekebilirsen iyi olr kolay gelsin saygılar DAYI

BU İŞARETLEDİĞİM YERİDE YAKIN ÇEKİM YAPARSAN İYİ OLUR
Bİ İŞÇİLİK VAR GİBİ

Alt 11-19-2008, 04:39 PM   #9
DAYI
Guest

selamünaleyküm dostlar bana gülmeyin ama ben burda bişey buldum birde siz bakarsanız sevinirim benim gördüğümü sizde görüyormusunuz saygılar

Alt 11-19-2008, 07:55 PM   #10
~*İNB_37*~
Administrators

evet dayıcım bende sabah fark ettim ama acil işim vardı çıkmam lazımdı gelince çizer yollarım diye düşün düm ama sen daha önce davrandın sanki oyul muş gibi

Etiketler
Yok