Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNE İŞARETLERİ KATOLOĞU VE CÖZÜMÜ BULUNMUS DEFİNE İŞARETLERİ > DEFİNE İŞARET KATALOĞU
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 02-13-2013, 12:42 AM   #1
CABİR
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 12
CABİR is on a distinguished road
Standart arkadaşlar sizden yorumlarınızla yardım istiyorum

arkadaşlar bu işareti yaylada gezerken buldum merak edip resmini cektim sizden yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg j 123.jpg (93,8 KB (Kilobyte), 35x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg j 122.jpg (97,3 KB (Kilobyte), 32x kez indirilmiştir)
CABİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 02-13-2013, 01:48 AM   #2
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm cabir usta attığınız resimlerdeki ayak gibi örünen şekillerin işaret olduğunu pek sanmıyorum doğl gibi duruyorlar saygılar

Alt 02-13-2013, 04:11 PM   #3
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

s aleykum arkadaşım bu ayak işaretinin sag on tarafında bir magara olacak bir vadinin içerisinde o magaranın içinde bir havalandırma bacası var olabilirmi saygılar
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: