Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM DA KATEGORİSİZ KONULAR > EğLeNCe BöLümü
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 05-11-2009, 10:13 PM   #1
AYDIN
Tecrübeli Üye

AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 157016
AYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond repute
Standart Birrrrrrrr

Kahvede sohbet eden adama arkadaşları:
''Senin aile yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Karının bir dediğini iki etmiyorsun. Bu Mutluluğunun sırrını bize de anlat yoksa pısırık olduğunu düşüneceğiz.'' derler. ''Kısaca anlatayım..'' der adam. ''Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına, ben de kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz.
Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi.

Karım eğildi ve benim atıma

''Bir' ' dedi.

Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği

zaman eşim tekrar eğilip atıma'İki' dedi.

Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi ve at'a

'Üç' dedi

ve çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu.

Ben şok olmuştum... Eşime bir hışımla çıkıştım

''Yazık değil mi ata, neden vurdun kadın ?'' diye bağırdım...

Karım arkasını döndü ve bana 'Bir' dedi.

Ve o günden sonra karımın bir dediğini iki etmedim.

http://img694.imageshack.us/img694/5396/emeesaygj.gif
AYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 05-12-2009, 11:44 AM   #2
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

ey kardeşim memlekettede ne adamlar varmış iyi hoş bir iki tanede bizim sitede bile var tabi benim bildiğim bilmediğimde olabilir hiç iki dedirtmezler onlara saygı duyuyorum büyük iş başarıyorlar

Alt 05-12-2009, 06:17 PM   #3
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

iki hakkı kalmıs adamın yaww kadının sakasıda yok anlasılan...dayı öyle deme bak kadının sakası yok vallah
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-13-2009, 02:10 AM   #4
honuslu
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 122016
honuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond repute
Talking

s.a

delikanlilik öldümü ya, kadindan korkulur mu kadin dedigin koluna taktin mi yakisacak duvara attin mi yapisacak istihkam duy duy bizde olmasak delikanlilik ölecek ya, yuh
inandim rabbimin kitabi kur´anina diyipte insanlarin dünya düsüncelerinin pesine düsünler aciz ve ölümlü insanlarin düsünceleri ve ilkelerini ALLAH´in emirlerinden , yasaklarindan ve ilminden üstün görerek (ALLAH in ayetlerini bir kenara atip)ölümlü insanlarin dünya düsüncelerini benimseyip hayatina gecirenlere ne denir ????

12:106 - Onların çoğu şirk koşmadan Allah'a iman etmezler (imanlarına az çok bir şirk karıştırırlar).

4:116 - Şüphesiz Allah kendisine ortak koşulmasını bağışlamaz. Bunun dışında dilediğini bağışlar. Allah'a ortak koşan, muhakkak ki, derin bir sapıklığa düşmüştür.

kur´an hayattir, ALLAH´in kelamidir, emirdir ,ögüttür ,kur´an gercek ahlaktir ,insanlari uyaran ,ALLAH ´a ulastiran yegane ve dosdogru bir yoldur vesselam
honuslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-13-2009, 08:32 AM   #5
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm dostlar arife tarif gerekmez nasılda biliyo arkadaşını maşallah allah nazardan saklasın

Alt 05-13-2009, 05:20 PM   #6
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. hayırdır bilmediğimiz bişeylermi var acaba birilerine laf atılıyor
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-13-2009, 06:50 PM   #7
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

ÇOK ŞEY VAR AMA DEMEYEYELİM İSMİ LAZIM DEEL 2SİDE ADMİN SİTEDE
BİRİ TAM KAYBOLDU BİRİDE BULARARDA

Etiketler
Yok