Go Back   DefineBurada.CoM > MEZARLAR VE MEZAR HEDİYELERİ > Kaya Mezarları Hakkında Bilgiler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 12-06-2012, 09:52 PM   #11
manaslı
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 9016
manaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond repute

Alıntı:
hira_pc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a. merdiven seklinde kaya mezarları büyük mezarlık alanlarında veyada kapalı alan icinde olur ... acık alanda tek sekilde olanını duymadımda görmedim ama olmaz demişsiz yalan olur belkide vardır ... tabiki bunların resimlerini arastırıp bulmak gerekir bu konuda bakalım öyle bir mezar şekli bulabilecekmiyiz biraz arastıralım saygılar...
ustam tamda dedıgınıze uyar bır mezar ornegı mevcut 33 merdıvenle ınılen fakat tek ısaretı gırısın hemen uzerındekı yuvarlak oyma baska bır ısaretıde yok.onuda acılmıs ornek yer dıye ıslemeyı dusunuyorum merdıven ve goruntusu var elımde ama yuvarlak oymayı cekememıstım saygılar
manaslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: