Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM VE YÖNETİM HAKKINDA > Üyelerin Dikkatine
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-07-2010, 04:41 PM   #1
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute
Standart Işaretiniz ne ise konu başlığınız o olsun !

Sevgıli dostlar konularınızı lutfen işaretınızın ısmı ıle acınız;
ısaretınız ne ıse konunuzun adı o olsun,
obur turlu forumda hıc guzel durmuyor lutfen geregını yapınız.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-07-2010, 04:56 PM   #2
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm hocam çok doğru bi düşünce ağzına ve aklına sağlık

Alt 01-09-2010, 10:12 PM   #3
hutame
Tecrübeli Üye

hutame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 449016
hutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond repute

hep örnek verrım bi sitede aynen konuyu şü şekılde acmiş idi arkadaş dikkat edin...domuz ustalar yardım.....böle olurmu ...arkadaş cok guzel bı konuu acmış evet yazılan resimle alakalı ve konu başlıgıda resımle alakalı olmalaı ..saygıalr
hutame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-09-2010, 11:32 PM   #4
GSLH
Tecrübeli Üye

GSLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 57015
GSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond repute

Alıntı:
hutame Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hep örnek verrım bi sitede aynen konuyu şü şekılde acmiş idi arkadaş dikkat edin...domuz ustalar yardım.....böle olurmu ...arkadaş cok guzel bı konuu acmış evet yazılan resimle alakalı ve konu başlıgıda resımle alakalı olmalaı ..saygıalr
sa ustam benide takıldıgım şu lütfen yardım çok acil 100yılardır durmuş yer yüzünde amcam tesadüfen gemiş bir oyma vsr görmüş aman ocakta yemek var acil kovalıyan kim nasipten ötesi olmaz bilenler bildini yazar anlarsan nemutlutürkümdiyene ....saygılar
GSLH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-10-2010, 08:55 PM   #5
hutame
Tecrübeli Üye

hutame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 449016
hutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond reputehutame has a reputation beyond repute

evet o da var acıllllll...yadımmmmmmmm...yanı bunlara ne gerek var saten yorumlar gelecek...
hutame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-19-2013, 11:07 PM   #6
BÜLENT 27
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 11
BÜLENT 27 is on a distinguished road

arkadaşlar sizlei rahatsız etmem inşallah ben bir kayada kadın uzvu gördüm bunun manasını beni aydınlatırsanız memnun olurum saygılartabiri cahizse kadının ön kısmı
BÜLENT 27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-05-2013, 10:01 PM   #7
ank06
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 1011
ank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond repute

birbirine bakan iki güvercin birinin ayagından digerine bir zencır bağlı ve zicirin ortasında bir büyük kazan var, bukazandan aşağıya dogru iki zincir daha iniyor bu zincirlerin ucunda birer tane daha kücük kazan var. bu işaretin 15 metre önünde adam boyu yükseklikte dikili 4 köşe bir taş var üzerinde 50 cm kadar haç resmi var . bu tasın 10 metre önünde tekrar aynı taş ve üzerinde haç resmi var ama bu taşta hac resminin altıda yatık şeklinde bir dikdörtgen bir oyma var ne yapmalıyız
ank06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-05-2013, 11:49 PM   #8
ank06
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 1011
ank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond reputeank06 has a reputation beyond repute

4 yada 5 dekar bi alan komle yığma kenarları taşlarla baştırılmış ve bunun üzerinde uç kısmında timulus var 3 metre yüksekliğinde 80 100 m kare genişliğinde burası nedir
ank06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-12-2013, 11:47 PM   #9
son noktacı
Tecrübeli Üye

son noktacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 108013
son noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond repute

Alıntı:
BÜLENT 27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar sizlei rahatsız etmem inşallah ben bir kayada kadın uzvu gördüm bunun manasını beni aydınlatırsanız memnun olurum saygılartabiri cahizse kadının ön kısmı
Arazide bol şekilde doğal oluşumlar mevcut benzetmede olabilir resimlerseniz gerekli yorumların geleceğine inanıyorum.
son noktacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: