Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Bulunmuş Define Ve Gömüler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 09-17-2008, 11:23 PM   #1
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute
Standart 1985 yili tokat hukumet konagi 1

bu hazine 1985 yilinda tokatta hukumet konaginin yenilerken cikmis
devami 2. ektedir
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg dsc030113072x2304rl7.jpg (80,0 KB (Kilobyte), 321x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg dsc030093072x2304iq2.jpg (97,0 KB (Kilobyte), 279x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg dsc030103072x2304rm9.jpg (79,9 KB (Kilobyte), 247x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg dsc030123072x2304et2.jpg (60,7 KB (Kilobyte), 213x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg dsc030133072x2304vc1.jpg (62,2 KB (Kilobyte), 197x kez indirilmiştir)
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 09-18-2008, 01:22 AM   #2
DAYI
Guest

selamünaleyküm gerçekten güzel şeyler eros kardeş biraz daha net ve anlaşılır çekseydin daha iyi olurdu ama genede idare eder saygılar DAYI

Konu DAYI tarafından (09-29-2008 Saat 12:37 AM ) değiştirilmiştir.

Alt 09-18-2008, 01:36 AM   #3
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

ALLAH C.C. herkeze nasip etsin

Konu sivasLı58 tarafından (09-18-2008 Saat 05:15 PM ) değiştirilmiştir.

Alt 09-18-2008, 11:20 AM   #4
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

Güzel bir paylasım ALLAH razı olsun arkadasım ... İNŞALLAH diyelim
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-18-2008, 05:16 PM   #5
sivasLı58
Tecrübeli Üye

sivasLı58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
sivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond repute

Çok güzeL ... PayLaşım için sağoLasın ..
Bilgileri değiştirdik şimdi sende 2 bende 2 bilgi var İşte Paylaşım Ruhu Budur..
sivasLı58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-20-2008, 09:25 AM   #6
förrbii_xyz
Üye

förrbii_xyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1016
förrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond reputeförrbii_xyz has a reputation beyond repute

evet gercekten güzell bi paylaşım ve benim memeleketimden çıkmışş ilginç bek kimse böle şeyleri acıga vurmazlarad o bakımdan ilginç geldi bana
förrbii_xyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-25-2008, 12:39 AM   #7
Gaziosmanpaşa
Moderator

zaten bu goruntuler muzeden aciga vurulusu o yuzden :d

Alt 01-09-2009, 01:33 AM   #8
manaslı
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 9016
manaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond reputemanaslı has a reputation beyond repute

guzel olmus kardesım bende tokatlıyım ama bu resımlerı gordukten sonra gıdıp yerınde gormeye calısacam ınsallah vayyybe memleketımde neler varmısda bız gormemısız
manaslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-15-2009, 09:34 PM   #9
KAPLAN
Üye

Tecrübe Puanı: 1015
KAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond reputeKAPLAN has a reputation beyond repute

Gerçekten çok Güzel Bir Paylaşim.
Emeği Geçen Herkese Teşekkürler.
KAPLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-16-2009, 02:05 AM   #10
sezircan
Üye

Tecrübe Puanı: 1015
sezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond reputesezircan has a reputation beyond repute

güzel bir paylaşım tşkler...
sezircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: