Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNECİYE GEREKLİ OLAN BİLGİLER > Definecilikte Tılsım-Cin Ve Tehlikeyi-Tuzağı Belirten İŞaretler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-07-2010, 02:11 PM   #1
arkeolog
Üye

Tecrübe Puanı: 2015
arkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond repute
Standart gelinen son nokta

slm arkadaşlar tılsım diye adlandırmış olduğunz olaylar bir hurafeden olma hatta abartılı olaylardır nedense insanların çok merak konusu olmuş butür olayların kendine özgü hikaye hatta masal konusu olanlarıda var şimdi bu konuda konuşalacak bir çok konu var siz bu konuda merak ettiklerinizi bana yollayın bende sizleri mantığınıza yatacak bir şekilde anlatayım slmlar
arkeolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-07-2010, 03:05 PM   #2
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

SELAMÜNALEYKÜM ARKEOLOK KARDEŞ
bu olaya bz<im aramızdaki definecilerin bazılarıda inanmaz ki sizler gece iş yapmadığınız için karşiılaşmamanız doğaldır ve anlatmakta çok zor benim bu şekilde bir kaç yerim var isterseniz adamın başını nasıl döndürdüklerini gösterebilirim SAYGILAR dayı

Alt 01-08-2010, 01:39 AM   #3
afyonlu_usta
Tecrübeli Üye

afyonlu_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 36016
afyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond reputeafyonlu_usta has a reputation beyond repute

bunlar derin mevzularrrrrrrr........
afyonlu_usta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-08-2010, 03:40 AM   #4
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm afyonlu bu tür konuları ilim adamlarına anlatmakta gerçekten zorluk çekiyoruz ben bu konuyu çok din alimi kişilerle görüştüm hiç birisi yok manevi alemde böyle bir şey yoktur demiyorlar ama yapmanın doğru bir şey olmadığını ve bu işi yapanlarında üç harflilere hizmetçilik ettiğini söylüyorlar. Ve inanmıyacaksınız ama dün bir zatla görüştüm ve aklım durdu çok yakında cinler istihbarat biriminde kullanaılacak diyorlar israil ve rusların bu tür çalışmalarının olduğu söylenmekte.

Alt 01-08-2010, 10:48 AM   #5
KARANİ
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 32015
KARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond repute

eger dayı senin dedğin gibi birsey olcak olursa işte ta ozaman bu bir felaket baslangıcı olur.3 harflilerin KGT olacagını düsünemyorm bile.kurtlar vadisi gider ... vadisi gelir.

Alt 01-08-2010, 12:55 PM   #6
YAVUZ SELİM
Üye

Tecrübe Puanı: 28016
YAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond repute

yahudiler bu işi iyi yapar hahamlar büyü ile uğraşmaktan karınlarını doyuramazlar
YAVUZ SELİM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-08-2010, 02:28 PM   #7
arkeolog
Üye

Tecrübe Puanı: 2015
arkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond reputearkeolog has a reputation beyond repute

slm arkadaşlar sizlere anlatmak istediğim konu : definecilikte butür varlıkların bizlere karşı hiçbir zarar veremiyecekleridir eğer başınızdan kötü bir olay geçmiş ise bunu cin lerle yorumlamak yanlıştır aksi halde kendinizi kandırmış piskolojik olarak bunu beyninizde yer etmenizdir biz bunlara hurafe diyoruz gece veya gündüz hiç bir şekilde insanlara zarar verme yetki leri yoktur kuran da bunun açık ca ayetleri var tavsiyem bunları okumanızdır saygılarımla
arkeolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-08-2010, 04:27 PM   #8
GSLH
Tecrübeli Üye

GSLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 57015
GSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond reputeGSLH has a reputation beyond repute

Selamınaleyküm dayı ve arkadaşlar eyerki cinlerden birileri istifadede bulunsaydı bunlar hocalar olurlardı ben bugüne kadar hocaların dedikleri yerlerden bir şey bulanı ne duydum nede gördüm demekki doru konuşmuyorlar dolayısıyla bunu hak dini olan islamiyet mesuplu hocalar doru diyalok kuramamakta ki gayri müslüm hırıstiyan alimleri zor badaşır. dayı bence o konuştugun hocada atıyor biraz ben itibar etme derim yinede sen bilirsin saygılar.
GSLH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-08-2010, 05:04 PM   #9
bahadır4
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 6016
bahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond repute

s a arkadaşlar kişinin başına gemediyse inanmıyacakları normal. dua edelimki gemesin. geldiği zaman yolda yürüyemezsiniz. sadece şunu derim gece uzak durun.inanıp inanmamak sizin bileceğiniz.selamlar saygılar.
bahadır4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-08-2010, 10:26 PM   #10
DAYI
Tecrübeli Üye

SELAMÜNALEYKÜM DOSTLAR
evet bu konu çok derin bir mesele gslh kardeş ben bu konuştuğum hoca bu işi yapıyor demedim müsbet ilimlerde alim bir insan yani din hakkında her konuda güvenerek dinleyebileceğin ve bilşgisi olan bir insan bu tür ilimin var olduğunu ama yapmak için eğer süleyman aleyselamın ilmini bilmiyorsan onlara hizmetçilik yaparak tanışabilir ve birazda olsa dediklerini yaptırabilirsin diyor . ama .... benim demek istediğim şu anda bunu yapanlar bana güven vermiyor doğru konuşmuyorlar bende senin gibi aynı şeyleri söylüyorum ve sıkıntımızda bundan kaynaklanıyor. çünkü bu işşler bundan 500 veya 1000 hatta daha fazla zaman önce yapılmış ve o dönemlerde ilmide varmış . asıl tehlike burdan kaynaklanıyor çözecek adam yok bilen yok . biliyorum diyenlerde yalan konuşuyor dediğiniz gibi eğer doğru konuşsa zaten gider kendi alır...as lında hepimiz aynı şeyi söylüyoruzda dolaylı olduğu için kimse bir birini anlamıyor.
ben bir kaç kez değişik sitelerde anlattım ne yalan konuşurum nede yalana ihtiyacım var yaşın 58 bizzat yaşadım görünmeyen şeyler oluyor sesler geliyor ses görüntüye döndüğü zaman çok korkunç olaylar oluyor eğer onların istediği şekilde hareket etmezsen çok şey kaybediyorsun allah kimsenin başına vermesin ve kimseyi karşılaştırmasın ama dalga geçilecek ve inkar edilecek bir şey değiller . evet arkeolok kardeş bende beş vakit namazımı kılar ve dini bütün bir müslümanım cnler hakkında kuranda yazılanlarıda biliyorum . ve bu gün ayaktaysam o ayetlerin sayesinde dir.saygılar DAYI

Etiketler
Yok