Go Back   DefineBurada.CoM > BiLGİ PAYLASIMI-TARİH VE TARİHİ BİLGİLER > Bilgi Paylaşımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-13-2009, 06:16 PM   #1
theimam58
Üye

theimam58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
theimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond repute
Thumbs down Arama Yapsam mı?

S.A arkadaşlar. Bizim köy Eskiden Ermenilerin yaşadığı bir köy. Yaklaşık 2 sene önce köyümüz halkından 2-3 kişi köyün garipsenecek yerlerinde araştırma yaptılar. Büyük miktarda değerli eşya buldular. Fakat aralarında anlaşamayınca içlerinden biri Devlete şikayet edip Altınları ellerinden kaçırdılar. Fakat 3 ay sonra üçüde aynı ayda esrarengiz bir şekilde hayatını kaybetti. Eğer ölmeselerdi çok araştırma yapacaklardı. Ama köyde daha fazla kişi arama yapmayı düşünüyordu. Ama bu esrarengiz olaylardan veya ölümlerden sonra vazgeçtiler ve konu böylece kapandı. Şu an kimse bu konuyu düşünmüyor. Ve ben arama yapsam benim başıma da aynı şeyler gelir mi düşünüyorum. Yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum.
theimam58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 03-13-2009, 07:37 PM   #2
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

sevgılı kardesım;
bu olayyın ıkı boyutu var,
1. takdırı ılahı omurlerı bu kadarmıs
2. aldıkları malzeme nasıl bır ortamdan cıkmıs kapalı bır ortamdan almıslar ıse gaz zehırlenmesı meydana gelmıs olabılır,
mezar malzemesı ıse yıne esyaların uzerıne zehır dokulmus olaıblır
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-13-2009, 08:00 PM   #3
theimam58
Üye

theimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond repute

Bizim köyde çok değişik adlı yerler var. Ama bu insanlar eşyaları Sarıkaya denilen bir kaya topluluğunun altından çıkarmışlar. Yani kapalı ortam. Ama daha sonra yapılan incelemelerde hiçbir sorun bulanamamış. Yani bu işin Takdir'i İlahi'side çok az bir ihtimal gibi gözüküyor. Çünkü üçüde altın aradı, aynı ay içerisinde öldüler, yaşları 32-40 arasında. Tabi ki o ihtimalde var. Ama az görünüyor. Buldukları malzemede yakut ve altın.

Alt 03-13-2009, 08:00 PM   #4
DAYI
Guest

selamünqleyküm arkadaşım bilmece gibi konuşmuşsunuz garipsenecek yar de araştırma ben şimdi düşünüyorum nere olabilir tabi falcı veya medyum değilim en azından köyün çevresinden biraz fotoğraf olabilir veya maşatlık dediğimiz gayri müslim mezarlığı varmı
bu adamların ölmesi nasıl oldu hepsi evlerindemi yoksa hastahanedemi veya arazidemi öldüler gibi biraz ayrıntılara girerseniz iyi olur ve arkadaşlar daha iyi anlar olayı saygılar DAYI

Alt 03-13-2009, 08:39 PM   #5
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

.sa the imam abi.konuyu taki edyorum ve baya bi ilgimi çekmedi değil.üçününüde aynı ay içinde olmesi kesinlikle tesadüf olamaz.üstadımında daedği gibi bir çeşit zehirlenme ve bu zehirlenme neticesinde metabolizmanın belli zamana aralıklarla iflas etmesi die düsünyorum.uzun süre aralıgı deseydin takdri ilahi derdim.egerki bir çalsıma yapmka istyorsan gerekli prosedürleri yaptıktan sora dikkatli bir sekilde çalısma yapmanı tavsiye ederim.en basidinden bir gaz maskesi ve plastık eldiven.egerki kapalı alanda uzun müddet kalmıcaksan girip çıkıcaksna gaz masksi yerine ıslak bir bez bu atkı olablr agız ve burun kısmına örttükten sora girip çıkablrsin.saygılar abi
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-13-2009, 08:47 PM   #6
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

imam kardeşim sen aynen devam et oların adam öldürme gibi yetkileri yok

Alt 03-13-2009, 10:41 PM   #7
theimam58
Üye

A.S.. kardeşler. Ben zehirlenmekten o kadar korkmuyorum. Ama forumda okumuştum. Cinlerin koruduğu bazı gömüler olabilirmiş. Eğer sen bulduklarının yarısını bırakmazsan seni rahat bırakmıyorlarmış Doğru olabilir mi? SAYGILARR

Alt 03-13-2009, 11:17 PM   #8
DAYI
Guest

selamünaleyküm arkadaşım öyle bişey olduğunu sanmıyorum ama eski definecilerden duyduğum kadar aldığın yerde tek birtane bırakırlarmış ne derece doğrudur bilmiyorum fakat doğruluğunada inanmıyorum bunlar çocukmu tek parçayla kandıracan. alabiliyosan işine bak kardeşim

Alt 03-14-2009, 12:03 AM   #9
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

sen kalbini ferah tut bozma yeter... kolay gele
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-14-2009, 01:33 PM   #10
contrabutex
Üye

Tecrübe Puanı: 2016
contrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond repute

arkadaşlar allaha inanan bütün insanlar cinlerin varlığından şüpesi yoktur ayetleri vardır cin suresi örnektir sahiplenme konusuna gelince çoğu kişi bunuder ben sadece çok samimi olduğum ve yalan olacana kaat bile getimrmediğim bir arkadaşımın başna geleni anlatmak istiyorum yerin iki buçuk metre altına indiklerinde düz bir kayaya denk gelmişler ve altından arılar çıkmış korkuyla kaçışıt çırpınırken arkadaşım birtanesine vurmuş yere düştü diyo fakat gördüğüm arı deyildi artık gerisini siz anlayın hocalarla konuştum olabileceni söyleyen de var 18bin alemden biriside onlara ait ben inadım ama gerisi sizin fikrinize kalmış
contrabutex isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok