Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNECİYE GEREKLİ OLAN BİLGİLER > Definecilikte Tılsım-Cin Ve Tehlikeyi-Tuzağı Belirten İŞaretler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 02-04-2011, 02:41 PM   #31
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

cin kovma işine sarfı-ı imar denir buda şu şekilde yapılır 6 surei zilzal okunur eştaten e gelince 3 kere tekrarlayıp tekrar başa dönersin ondan sonra 7 kere ayetül kürsi okursun her yöne üflersin 7. yutarsın ondan sonra insarifu bi iznillah [Allahın izniyle dagılın] denir işimiz bittikten sonra mekan sakinleri yerinize dönebilirsiniz denmedikçe tehlike vardır sevgilerimle
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-30-2012, 07:46 PM   #32
OguzhanElaziq
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 12
OguzhanElaziq is on a distinguished road

AgaLar bana Yardım Edin bilgol şefretin dagında bi yerde birbirlerine dikdortgen gibi bakan 4 işaret var 1 Ayı 2 Kurt 3 yılan 4 ördek aslında kup gibi ama aralarında hepsinin 50 adım var ortalarında ise 2 tane diktorgen mezar gibi birşey var heryerde full ot cimen vs ama orda cıkmıyor bun acıklamasıne acaba =?
OguzhanElaziq isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-04-2012, 12:43 PM   #33
kartal34
Üye

Tecrübe Puanı: 3012
kartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond repute

mrb yeni katıldım umarım i olur
kartal34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-04-2012, 12:49 PM   #34
kartal34
Üye

Tecrübe Puanı: 3012
kartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond reputekartal34 has a reputation beyond repute

yok olsa kendileri çıkarır
kartal34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok