Go Back   DefineBurada.CoM > BiLGİ PAYLASIMI-TARİH VE TARİHİ BİLGİLER > Bilgi Paylaşımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-14-2009, 05:40 PM   #11
DAYI
Guest

selamünaleyküm contrabutex bkardeş bu anlattıklarını bizlerde yaşadık ve bunlarada inanmıyoruz demiyoruz ama bizim kitabımız da herşeyin çaresi var ve cinlerin öldürme yetkileri yoktur bizbunu anlatmak istedik anlatığın arıların para olduğunu dört metre aşşağıdan çıkan kurbağa sürülerini hepsini yaşadık allaha şükürler olsun bu olayların cinlerle bi alakası yok bunlar papazlar tarafından yapılan büyü ve tılsımlardır ve theimamın anlattığı olayında cinlerle bi alakası yoktur gaz veya tuzaklar neticesinde olabilir ama arkadaşımız hala nasıl öldüklerini açıklamış değil anlatırsa onada cevap veririz inşallah saygılar DAYI

Alt 03-14-2009, 08:38 PM   #12
theimam58
Üye

theimam58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
theimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond repute

Aleyküm selam Arkadaşlar. Kusura bakmayın. Mesajları biraz geç yazıyorum ama işten bu vakitte dönüyorum. Arkadaşlar insanlar bir gece yattıklarında sabaha ölü olarak bulunmuş. Ben bu bilgileri babamdan alıyorum. Yapılan testlerde hiçbir hastalık görülmemiş. Ama bir tanesinde Sara hastalığı varmış. Ama nöbet olmuyormuş. Sürekli ilaç filan kullanıyormuş.
theimam58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-14-2009, 08:49 PM   #13
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

imam kardeş onların ölüm sebebini söyleyim ben sana kalp krizi
istersen sen daha detaylı araştır nasıl öldüklerini ii ögren

Alt 03-14-2009, 09:53 PM   #14
theimam58
Üye

theimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond repute

Saol kardeş. Ben en iyisi akrabalarının ağzını arıym.

Alt 03-15-2009, 07:23 PM   #15
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadasım bızlwer defıne cıyız bızın cınlerle işimiz olmaz
bırakın onları kendı hallerıne ben boyle seylere inanmıyorum
cinler insanları olduremez benımde basıma geldı
anlattıkları kadar korkutucu degıller merak etme korkunu yen
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-15-2009, 07:25 PM   #16
YAVUZ SELİM
Üye

Tecrübe Puanı: 28016
YAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond repute

Onlari Görünce Korkudan ölmesşnler
YAVUZ SELİM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-16-2009, 05:20 PM   #17
DAYI
Guest

BİZLER YAVUZ SULTAN SELİMİN TORUNLARIYIZ . KORKU KORKSUN BİZDEn

Alt 03-16-2009, 07:50 PM   #18
theimam58
Üye

Thumbs down

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BİZLER YAVUZ SULTAN SELİMİN TORUNLARIYIZ . KORKU KORKSUN BİZDEn

Sonuna Kadar Öyle. Ama sonuçta konuşalan şey CİN !!!

Alt 03-17-2009, 01:32 PM   #19
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

iyide kardesım cın dedıgınden neden korkuyosunuzkı
pekı san a bişi soylıyeyım korktugun seyden yanı cınlerden
okadar fazla varkı her adımında bırının ustune basman gayet normal ve o senden kacıyor sen onlardan kacıyormsun
gormuyosunda ondan o senı gorup kacıyor
arkadaslar bana bunu sohpette bızzat hocadan duydum
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-18-2009, 05:49 AM   #20
theimam58
Üye

Thumbs down

Alıntı:
detay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyide kardesım cın dedıgınden neden korkuyosunuzkı
pekı san a bişi soylıyeyım korktugun seyden yanı cınlerden
okadar fazla varkı her adımında bırının ustune basman gayet normal ve o senden kacıyor sen onlardan kacıyormsun
gormuyosunda ondan o senı gorup kacıyor
arkadaslar bana bunu sohpette bızzat hocadan duydum

Kardeşim senin dediğin gibi korkulmazsa korku denen şeyi yaşamazsın zaten. Bakın arkadaşlar ben din konusunda 4 sene yoğun bir dönem geçirdim. Yatılı Kur'an Kursları İmamhatip Lisesi derken bunlar hakkında iyi bilgim var. Cinler 2 çeşittir. Birisi iyi cinler ki onlarda namaz vb. ibadetlerini yaparlar. İkinciside kötü cinlerdir. Ve bunlarda biz insanlarda olan kötü insanlar gibi kötülük peşinde olan cinlerdir. Nasıl ki bizim insanlarımızdan bazıları kötülük yapıyorlar. Hırsızlık, büyücülük vb. şeyler. Onlarda kötü şeyler yaparak çevrelerine zarar veriyorlar. Sen cinlerin üstüne bastığın zaman ki imkansız. O cin hayatı boyunca senden nefret eder ve sana sürekli kötülük yapmaya çalışır. Dediğim gibi cinlerle uğraşmadan hiç oraya gidip arama yapmayacağım. saygılarrr

Etiketler
Yok