Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-27-2009, 11:08 PM   #1
lybre
Guest

Tecrübe Puanı: 0
lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute
Standart kare.

sa.öncelikle bu sitede emegi geçenelrden ve beseriyeti bilgilendirenlerden ve bilgilendirmeye çalısanlardanda ALLAH razı ola.kullar vesile aslolan ogreten bilgilendiren yüce ALLAH vesselam.ustalar bir konu var yardımcı olursanız sevinirim.en azından belki bir fikir dogar.bir ana kaya üzerinde 12 cm çapında bir kare derinligi 4 cm .bu ana kayanın hemen arkası yapı kısmen yıkılmıs vaziyette.kaya onun onunde kalyo ama tam giriş değil tam giril ten kaya dogru bir tepecik var örme duvarlı.bu dedim kaya orayla birlesiyor.kayanın yerden yüksekliği 1.5 kadar.tam onu kazılmıs180 kadar ve hala kaya devam edyo.kaya dik duryo ve karsıyı gosteryo.karsıda her hangi birsey goremedim.ama cubuk ısrarla kayanın tam altıyla beraber gosteryo.yani orayı kazanda bilinçli kazmıs ama biryere ulasamadıgını gözlemledim.kük kırıkları felan var irili ufaklı.kilise yıkıntısı değdim yerde herhangi bir ize rastlamadım ama isaretin tek olmayacagınıda biliyorum.yorum larınızı beklyorum teskr.....
lybre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-27-2009, 11:20 PM   #2
amca
Üye

amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4016
amca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond repute

a s kardeşim ben bu siteye yeni kaydoldum bulmuş olduğun yer çok güzel hayrını görürsün inşallah ilk önce bu bölgeyi resimlemen gerekiyo dicem kılışeleşmiş bi laf ama doğru büyük bi kaya üzerinde kare oyma mahsen veriyor bence önünü kazmışlar diyorsun ama arkasındada örme duvar bence kayanın riskini almadan o tepecikte bi boşluk araştırması yapsan bence daha iyi olur diyorum allah yolunu açık etsin
amca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 11:24 PM   #3
lybre
Guest

lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

eyvallah.allah yar ve yardımcın olsun...

Alt 01-27-2009, 11:48 PM   #4
istihkam
Guest

istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
amca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
a s kardeşim ben bu siteye yeni kaydoldum bulmuş olduğun yer çok güzel hayrını görürsün inşallah ilk önce bu bölgeyi resimlemen gerekiyo dicem kılışeleşmiş bi laf ama doğru büyük bi kaya üzerinde kare oyma mahsen veriyor bence önünü kazmışlar diyorsun ama arkasındada örme duvar bence kayanın riskini almadan o tepecikte bi boşluk araştırması yapsan bence daha iyi olur diyorum allah yolunu açık etsin
amca kardesım uyelııgnız hayırlara vesıle olsun.
amcamızın dedıgını aynen uygulayınız.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 11:58 PM   #5
lybre
Guest

Standart kare

istihkam ustam.amcamıza güvensizlik gibi olmasında cubuk baba dediğiniz gibi diyor ama biryerde okumstum mesajlarda boyle işaret oldumu karsıyı arastrmak gerek yon veryo 2 hatta 3.işaretleri aramak gerek die.sizce nereden baslanılmalı.o orme tas dedğim yer tam ordanmı yoksa kayanın dibinim bulmak lazım ?ve bu dedğim yer tümülüslere ve diger kaya mezarallrına yakın bir yerde belki bunu orenmeniz bisey değiştrir...

Konu lybre tarafından (01-28-2009 Saat 12:00 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

Alt 01-27-2009, 11:59 PM   #6
istihkam
Guest

istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

ıhtımal var kardesım. orme duvara devam farklı sıkıstırma bır tas bulunuz dar gırıslı olur. ıcerıye odaya acılmaktadır. (senın acıklamalarına bınaen soyluyorum)

Alt 01-28-2009, 01:52 AM   #7
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadasım bence de altı
fakat senınde dedıgın gıbı ıkıncı bır ısaret olması
hıc su kanalı dedıgımız tastan assagıya dogru ınen bır ufakta olsa oyuk yokmu
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-28-2009, 02:32 AM   #8
istihkam
Guest

dedıgın dogru ancak her zaman degıldır kardesım. duruma gore degısır. bır de fotodan gorsek cok daha ıyı olaaktın ancak acıklamarın ıtıbarıyle alta yogulas kardesım. mahsene acılıyor

Alt 01-28-2009, 03:15 AM   #9
honuslu
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 122016
honuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond repute

s.a

kardesim öncelikle sunu belirteyim resimsiz bir yorum haritasiz bilmedigin bir sehiri bulmaya benzer

kare oymanin yaninda baska isaret var mi ?(hafif dogal gibi görünen bir oyma murc izi , ince bir kanal vb.)
karenin farklilik gösteren kenari varmi ?

bu isarette kaya mezari veya oda ariyacaksin
sizin dediginiz gibi her zaman karsiya bakan oymalar karsiyi vermez ama bakmakta yarar var özellikle baktigi yöndeki tepelerde ve bu ana kayayida cevresinde selametle ins.
honuslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok