Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Arazide Gezerken cekmiş Oldugunuz Resimler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 02-07-2010, 10:01 PM   #1
misafir48
Tecrübeli Üye

misafir48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 233015
misafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond repute
Standart Çözülmüş işaret,,

SLM,,
Aşağıdaki resimlerde açılmış bir mezar örneğini göreceksiniz arkadaşlar birinci resimi avcılık yaparkan çektim zeminde bir oda mezarı olduğunu anladığım için çektim birinci resmi gecen yıl tlf la ikinci resmide aynı yerden çektim bu yıl tesadüfen oradan geçerken yer duruyomu bi bakayım dedim maşallah defineci arkadaşlarımız hiç boş durmamış halletmişler yeri sizlerle paylaşmamın amacı arazide gezerken daha dikkatli olmanız yüzeyden hiç bi şey belli olmuyor ,,birinci resimle ikinci resmi aynı yerden çektim ,,ağacı dikkat edin anlarsınız,,
mezar odası yerden bir mt aşağıda 2,5 mt yükseklik,4 mt uzunlukta ,,
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 06122009(041).jpg (95,3 KB (Kilobyte), 145x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg 06122009(040).jpg (98,5 KB (Kilobyte), 144x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg 06122009(036).jpg (101,4 KB (Kilobyte), 142x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg 06122009(016).jpg (94,7 KB (Kilobyte), 142x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg 06122009(013).jpg (98,7 KB (Kilobyte), 135x kez indirilmiştir)

Aileniz ve kendi huzurunuz için kaçak kazıya hayır,,
misafir48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 02-07-2010, 10:23 PM   #2
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm misafir48 eline sağlık gitmişken güzel inceleseydin belki ikinci hatta üçüncü oda olabiliyor

Alt 02-07-2010, 10:27 PM   #3
misafir48
Tecrübeli Üye

misafir48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 233015
misafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond reputemisafir48 has a reputation beyond repute
Standart Slm,,

SLM,,

Üstadım tesbit ettiğim bir tane çevreyi araştırma imkanım olmadı ikinci gidişimde araştırıcam muhakkak çevrede başka odalar olmalı bencede saygılar,,

Aileniz ve kendi huzurunuz için kaçak kazıya hayır,,
misafir48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-18-2011, 03:37 PM   #4
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
misafir48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SLM,,
Aşağıdaki resimlerde açılmış bir mezar örneğini göreceksiniz arkadaşlar birinci resimi avcılık yaparkan çektim zeminde bir oda mezarı olduğunu anladığım için çektim birinci resmi gecen yıl tlf la ikinci resmide aynı yerden çektim bu yıl tesadüfen oradan geçerken yer duruyomu bi bakayım dedim maşallah defineci arkadaşlarımız hiç boş durmamış halletmişler yeri sizlerle paylaşmamın amacı arazide gezerken daha dikkatli olmanız yüzeyden hiç bi şey belli olmuyor ,,birinci resimle ikinci resmi aynı yerden çektim ,,ağacı dikkat edin anlarsınız,,
mezar odası yerden bir mt aşağıda 2,5 mt yükseklik,4 mt uzunlukta ,,
Avcı arkadaşımıza anlatmış olduğu bu güzel kurt masalı için çok teşekkürler.

Alt 02-19-2012, 07:10 PM   #5
define ustasiyim
Banned

Tecrübe Puanı: 0
define ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond reputedefine ustasiyim has a reputation beyond repute

misafir48 kardes cök harika bir yer bulmusun ama sansini kacirmisin ama ama derimki buraya iyi bir aletle bakilsa yine birkac parca birseyler kalmisdir derim cevre yakini yani atrafi degerlendirmeye inan deger derim yer altinda kalmis siginak yada yerlesim yeridir mutlaka mezara benzerlik cok az yani mezar olmasi ihtimali yüzde 20
define ustasiyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-20-2012, 10:12 PM   #6
mezarci selim
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 13
mezarci selim is on a distinguished road

selam define ustasi kardes haklisin bende sana katiliyorm belki birseyler kalmisdir güzel bir alan mutlaka ynlarinda cevrelerinde birseyler vardir kolay gelin
mezarci selim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: