Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM VE YÖNETİM HAKKINDA > Üyelerin Dikkatine
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-21-2009, 07:51 PM   #11
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

kayipkepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 169016
kayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond repute

değerli kardeşlerim
dolandırıcılar bu sıralar (iki yıldır)ege bölgesini mesken tuttular
genellikle manisa -turgutlu-salihli-izmir-denizli-uşak-aydın buralarda aynı asker arkadaşı ayaklarına yatıp bir çok kişiyi dolandırdıklarını ben biliyorum
birde işin içinde ASKER ARKADAŞI BİR KADIN SAKAT BİRİ varsa kesin olarak şebekenin ağına girersiniz
bir kere osmanlı altını son 6 padişaha ait sikkeler her kuyumcuda yasal olarak alınıp satılabiliyor
yani gidip kuyumcuya bozdurmak varken neden sizi arayıp üstüne birde para versinler
kanmayın kandırılmayın
defineci akıllı insandır
defineci define değildir
başkalarının definesi olmayın
kayipkepenek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 01:46 AM   #12
zeki55
Üye

zeki55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 9016
zeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond repute

selam Kayıpkepenek müsadenle bir düzeltme yapmak istiyorum. Son 5 padişah dönemine ait her türlü aileye ait eşya, ziynet, tablo ve sikkeler dede yadigarı olup antika özelliği taşımamakta ve herhangi bir kayda gerek olmadığı gibi alnıp satılması yasaldır. Zaten Bu dönemlere ait eşyalar için İstanbulda sürekli müzayedeler açılmakta peynir ekmek gibi osmanlı süs eşyaları,
el işi ağaç oyma eşyalar, el yazmalı kitaplar vb. satılmaktadır.
zeki55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 01:49 AM   #13
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

kayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond repute

tabiki Zeki usta
bendeki bilgilere göre 6 padişah
ama son düzeltmeler yapıldıysa bilmiyorum
belgemdeki bilgilere göre yazdım

Alt 01-23-2009, 01:54 AM   #14
zeki55
Üye

zeki55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 9016
zeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond repute

Vallahi benim kaynağım İstanbulda mukim mirasyedi olan bir abim var ve sık sık müzayedelere girer alır, satar o özellikle bana bunu söyledi. Son 5 padişah dedi hatta kendisine miras kalan içi osmanlı eşyası ile dolu 1 ev vardı o konuyu benle konuşurken eski bir oyma masanın olduğunu ve yunanistandan bir alıcının talip olduğune be 5.000 usd istediğine tanık oldum ve bu esnada bana bu bilgiyi verdi. İşin içinde de olduğunu bildiğim için itibar ettim.
zeki55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-23-2009, 01:56 AM   #15
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

teşekkürler Zeki kardeşim
bilgi bilgidir
sağolasın

Alt 01-23-2009, 02:02 AM   #16
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

kayıp usta tesekkurler
fakat ben tamamıyla arkadas kurbanı oldum ama hayatta tecrube kazandım
pısmanmıyım pek degılım ufak bir para kaybettım ama o sebekeyı batırdım su anda hepsı yakalandı bırısı kaldı
oda yakalanınca savcını karsısına cıkacaklar en azından bellı bır sure kımseye bunu yapamayacaklar belkıde bırakacaklar
hatırlarsan usta ben sana baska bır sıtede de anlattım bunları ve konuyu sen acmıstın sana ben bunu herkezın okuyabılecegı bır sekılde koy usta demıstım sende oyle yapmıstın yne soyluyorum lutffen bunu herkezın okuyabılecegı bır yere koyun
usta insanlar bana herseyı soyleyebılır soylesınler cunku mantık dısı bır iş dediginiz gibi ama baska arkadaslarımızın canı yanmasın
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-07-2009, 04:44 AM   #17
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute
Standart Konya

s.a arkadslar.bu dolandrcılık konusa birde bizim basımızdan geçen olayla bilgi vermek istedim.okadar sehir bahsetmişsinizde en önemli yeri unutmusunuz...KONYA tabiki.bir arkadım vardı yana done beni arar.iki elin kandao lsa gel goruselim gittim.saglam güvendigim bir dostum bu.halada ole.bunun eski işyerinden beraber yemek yeyip içitikleri bir arkadsı bunu aramıs ve elinde 3 tane heykel oldunu ve birini som altın oldunu solemiş.aga sen nediyosun dedim.sen nederce tanyon bu adamları felan.wla dedi tanyorum ama söz konusu yer konya olunca dedi sana tam güvenyorum diyemcem dedi.adam diyomus illa gelin burya felan.dedim ki gidelim oke alalaım malı gidelim müzeye satalım.ok dedik.adamla tlde gorstuk felan adam elimde resimler var dedi pazarlıgı ole yapalım.ben huylandım konusmasından çok süphe çekicydi.sora dedim siz bi byurun misafiirimiz olun tansalım felan ok dediler zor bela geldi3 kşi.tiplere bi baktım abi tamam dedim ya bunalr doalndrcı.ee resimler dedik adamalr harbiden çıardı resimleri aynen dediği gibi orjinal ve birisde altından.büsbütün heykeler altın olan45 cm kadar digerleri tas olanalrda 60 kadar.yalnız dedi sorun var.malalrı biz biyere sakaldık dagda bi yer olduug yere bi çoban gelmiş ordan ayrılmyor. ou kafalamız lazım.e nasıl dedik oraya gidecez hepimiz 3 er milyar koyacaz adamın gonlunu kzncaz malı alıp gidecez.eee orda bi dur aga dedim ben bu iş neiş felan.biz bi düsünelim dedik sora bunlara ok e dedik siz gidin biz gelecez.plan belli çobanda onalrdan ve bizi orya çekip15 milyar parayıda alıp bizide o dag basına gomuverecekelrid arkadslar.sora telde ddik biz yokuz sen malı al haber ver sora adam 2 gün sora aryor ve tmm ddiyor mal elmiizde konya postanesine para yatrıın geleim diyor......yaaa arkadslar mana sii siz olun tongaya düsmeyin mazalah mezarınız belli olmaz.....sayglar
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-07-2009, 05:27 AM   #18
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Cok Dogru Demissin Joviyanus Kardesim Agzina Saglik.
Nasihat Iyidir Arkadaslar Hepimizin Kulagina Kupe Olmali Ilk Basta Benim.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-08-2009, 07:55 PM   #19
knight
Tecrübeli Üye

knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11016
knight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond repute

geçmiş olsun kardeş çakallar heryerde sadece bu illeri kapsamamak gerekir. heryerde çok dikkatli olmak lazım. Allah herkese hayırlı işler nasip etsin...
knight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-08-2009, 08:01 PM   #20
knight
Tecrübeli Üye

knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11016
knight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond repute

Alıntı:
istihkam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nasihat Iyidir Arkadaslar Hepimizin Kulagina Kupe Olmali Ilk Basta Benim.
demişsin hayırdır usta senin başın çok ağrıdı herhalde
knight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok