Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Bulunmuş Define Ve Gömüler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-26-2009, 10:38 PM   #11
class
Üye

Tecrübe Puanı: 5016
class has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond reputeclass has a reputation beyond repute

resim insanın içini açıyor.Guzel hos bir goruntu.
class isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-26-2009, 10:42 PM   #12
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

super olmazmı ya
pozu verırken ıcınden kıs kıs guluyıdur nasıl cocugu koydum dıye
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-27-2009, 02:03 AM   #13
DAYI
Guest

selamünaleyküm dostlar ustamın ve seyraninin dediği gibi bizlere fırsat verilse neler yaparız kim bilir ama inanıyorum devletimin aklı başına gelecek ve bu işe bir gün çözüm getirecek kim ne derse desin ben inanıyorum

Alt 02-19-2009, 02:36 AM   #14
sanek
Üye

Tecrübe Puanı: 16
sanek is on a distinguished road

valla ne diyelim devletimizin basindakiler yahudisine ingilizine amerikalisina gel dagimizi tasimizi karis karis un eler gibi elet bize gelince terorist muamelesi gor yaziklar olsun. bizim garibanlrda acliktan surunsun
sanek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-12-2009, 01:39 PM   #15
knight
Tecrübeli Üye

knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11016
knight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond repute

Alıntı:
kayipkepenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
buradada çikartacağiz Ama Göz Açtirmiyorlar
Terörist Muamelesi Görüyoruz
ustam gerçekten böle yerler varmı ya bu kadar veya bundan büyük altınların çıkacağı yerler
knight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-24-2009, 01:13 PM   #16
thequa
Üye

Tecrübe Puanı: 15
thequa is on a distinguished road

arkadaşlar yane bu adam 78 kg altını bu şekildemi tutuyor:)
thequa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-24-2009, 09:21 PM   #17
bahadır4
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 6016
bahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond reputebahadır4 has a reputation beyond repute

s a birde sağolsun vadandaşlarımız gavurun malını bekliyorlar.
bahadır4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-13-2009, 12:46 AM   #18
belcikali
Üye

Tecrübe Puanı: 16
belcikali is on a distinguished road

yaa kardesim emegine saglik ama bu bir altin parcasi degil .... bu kadar olur bu resim bir dedektor firmasinin cektigi foto yani.....
milleti ters yonlendirmeyelim yani ters bilgiler verip lutfen kardesler
belcikali isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-13-2009, 01:14 AM   #19
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Alıntı:
belcikali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yaa kardesim emegine saglik ama bu bir altin parcasi degil .... bu kadar olur bu resim bir dedektor firmasinin cektigi foto yani.....
milleti ters yonlendirmeyelim yani ters bilgiler verip lutfen kardesler
selamünaleyküm belçikalı herhangi birini yönlendirmek için yazılmış birşey değil muhabbet için yazılmıl bir konu gerçek olsa ne olmasa ne dert etme dostum.art niyet yok ortada SAYGILAR DAYI

Alt 06-17-2009, 06:14 PM   #20
keopss
Üye

Tecrübe Puanı: 4015
keopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond repute

bence turkiyede daha alasi vardir ama bu liderlerle olmazzzzz
keopss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: