Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNECİYE GEREKLİ OLAN BİLGİLER > Medeniyet İzleri
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 05-29-2011, 01:23 PM   #1
umut 2
Üye

Tecrübe Puanı: 6013
umut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond repute
Standart hac işaretleri

kabartma hac alt kısmı uzun bu hacın ortası hac boyunca kanal açılmış ve ayrıcu çarpıların birleştigi orta yerinde yuvarlak kabartma ne anlama geldigini yorumlayabilirmisiniz teşekkürler
umut 2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 05-29-2011, 02:53 PM   #2
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

resim olsa herkes daha iyi anlardı diye düşünüyorum haç ın karşısında ne var sorabilirmiyim bence yıgma bir tepe olması gerek diye düşünüyorum yanılıyormuyum sevgilerimle tabiki ustaların ne diyecegide önemli
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-29-2011, 03:13 PM   #3
umut 2
Üye

umut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond reputeumut 2 has a reputation beyond repute

Tarıkziyad ustam ben daha önce bu foruma kareye yakın 4 oyma taş resmi gönderdim ve siz degerli ustaların yorumlarını aldım şimdi yaptıgım çalışmayla bu hac işeretini aynı bölge içinde buldum yaklaşik 1 kilometre alan içersinde burası yamaçlı çamlık bir bölge bu işeretli kayaların bulundugu yerde elle işlenmiş 4 köşeli taşlar var yapı taşları etrafta başka böyle taşlar yok bu bölgenin 1 kilometreye yakın mesafede tam zirvede köylülerin MANASIR dedikleri sanıyorum MANASTIR tabi yıkılmış halde bulunuyor araştırmalarım devam ediyor HAÇLI taş ın fotosunu sizlere kısa zamanda ulaştıracagım HEPİNİZE SAYGILAR

Alt 05-29-2011, 03:17 PM   #4
umut 2
Üye

Ayrıca tümülüs olabilecegini düşündügüm iki tepe var onlarında fotoglarını çekip gönderirim

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: