Go Back   DefineBurada.CoM > EŞKİYA BELGELERİ VE BELGELERDE ADI GECEN MEVKİLER > Eşkiya Belgeleri
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 07-22-2014, 11:48 AM   #1
dorush
Üye

Tecrübe Puanı: 3010
dorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond repute
Standart Volçan Voyvoda

Biz üç Saad kaldı. Ben Martin, kurt ve Fatma pop. Bu başını yemek olacaktır. Rab Peak ve kırmızı bar ile gözleri ve güneş gibi yarım Sahat tutmak. Sonra nedeniyle uzanmış elleri ile açmak ve çalıştırmak için söyledi. Orada, parmaklar ve sonbahar Oyma geliyor nerede ...

Burada ana niş olacak. Mary Priest kıstas. Pan ve düzgün taş günbatımı eşik lanet 16 yaşındaki Fatma nasıl. Fişlerinin kıstas reçete sürü içinde sürtünme ve el yok 38 ana Nişan vardır. Tis Fatma'nın eli InvFG ve burach yapılan ve yükselen güneşi izlemek olduğunu.

Korkunç adam Valchan. O Bulgarca serbest istedim. Rusya altın murabeto ile kurtarmak ve onun adını sonsuza dek hatırlamak kalır. Ama krallar altın ve Arnis var hepsi inanmıyorum. Ve altın silahlar ve toplar sürdürmek ve dul ve suldatite bir yeri vardır.

Korkunç adam Valchan. O burada kapaklar üzerinde bu diğer şeyleri çığlık bilmiyor, ama ben Tis benim son yazım olacak beni özendirmek şey neden onun hakkında bütün bu şeyleri bilmek istiyorum ve ben sonsuza kadar anlatmak istemiyorum. Benim plaka beni öldürmek olabilir.

Yirmi yıl önce, İstanbul'a gelen Selanik giderken Santa Stavrus içinde Valchan wagon İçme. Gentile Valchan Troyan Pass iyi dağ biliyorum sordu. Valchan kelime parmaklarını söyledi. Sonra dedesi Stavrus Farsça koyun derisi orada bir mağara Hodavya gizli büyük hazine biliyor ve fişler Hodavya vardır bulundu. Valchan kedi adam eski ve bilge oldu bölmek ve onlar buraya gelmek bent inanılıyor. Tis bahar oldu ama sadece Eylül ayında uzun bir araştırmadan sonra gezgin ve kaside bulundu. 15 CCİ biri içinde 193 bar. Tanrı geçmeye Ben .. ayrı ayrı ll ve noktasının solunda göğüs atanan içeri sayılır. Fuar kavga dede Stavrus Yunan gitmek istiyor. Swat otlatma mal ve eşyalarını satın almak. Valchan ücretsiz kelime Bulgarca altın kedi onun fikir bir atık konusunda yaptı. Dede Stavrus bide Valcea gelen katledildi beri.Başının üzerinde bu güne kadar yaptığı ciddi bir ayak plaka üzerinde bir altın haç vardır ve bir altın külçe tarafından kesildi. Mezarı polugarite dökümhaneler ve Romalılar vardı çukur ekleme ortasında kayın kasık olduğunu.Barlar olmuştur. Ama Thuy yırtıcı bir Sadek biliyorum, ve o Gentile derin bir delik teller ve altın taneleri vardır ama onları arayan değil.

Sonra Valchan izukva Tis hazine murabe biraz olabilir ve insanların grup okumushlii uğrayan birlikte almak için komuta edeceğini. Ve çünkü zaman beni ve tarım olabilir. Sonra hazineleri bir sürü aldı ve birçok çiftlikleri ubrahme. Bastisahme kötüler. Biz altın sikke ve diğer birçok çeşitli zhunzhurii bir sürü toplanan. Sonra yanında Valchan hatları öğretmen Nikola bize Manastırlı sadık Chilyaka kim yurtdışından gitti öğrenilen bir adam, ve mağaza satın pantolon giydi.Rus Çarı Nicholas tarafından tüm yol gitmek. Kat kral yeri kontrol etmek hatları Chilyaka diyecekler ki geri getirmek o ve ben onu gördüm hepsi altın urtuval var orada Tis doğrudur. Üç yıl için bizim Chilyaka Rouschouk nöbetini bekledim. Bide Sonra çok kızgın olmak Valchan gelmedi kabul etti. O tek bir darbe ile bir kez pala kedi kızgın kedi nane bukachka boyun oldu. Yani bant ll bir araba bulmak. Parmaklarını yak. Beni Sade ve Fatma edelim. Sonra denilen Arnauts güverte Mara başka bir yere taşındı. Duvarlı ana yemek ve kyuskite geçerlidir. Bundan sonra onları altın kap ama Kozi Brod onlara birini öldürdü vermek. Sessiz çoğu ölmüş. Onların paralar akçaağaç altında gömülü.

Şimdi kelime yaymak ve Fatma onun bir sürü iş o akıllı kedi vezir olduğunu olduğunu ve Cuirassier Bölümü dağıtalım. Tis ikinci kadın Valchan olduğunu. Ben çapraz kayın altında Yaz gününde onları taçlandırmak ve onları kutsadı. İlk dişi kurt Ohrid çevresinde güzel oldu. Erkek kedi nadiren vardır. Valchan nadiren doğdu bir adam. O güçlü olduğunu Nasıl uzun boylu. Çevik kedi bir kedi.Karanlıkta, bir kedi bir zekice onun kartuş kemerini ve elini sallayarak ve bıçak Dravi kedi el kesme atmak yanıp söner diyoruz. Saçı sadece Maratha'nın siyah ve parlak siyah kedi sendika bacalar olduğunu. Fatma çoğu onunla oynamayı seviyor. Aksi takdirde o çok merhametli ve zarif ama kızgın ve soğuk kedi kızgın. Yüzü Coot oldu ve sol elini zatreperva.

İlk eşi Itapra kyoy valisi tarafından kaçırılan ve sashkyasana edildi.Haremde sakladı. Sonra karıştırdı saç kurt ve kötülük UGS eğri hançer pişmanlık. Üç gün çiftlik işgal ama o Edirne Sarah almıştı.Valinin ikinci çocuk - Nihayet çiftlik ve arazi Valchan kadanche onun on yıllık streç yaktı.Dağa götürdü. Arabalara Valchan istedim, ama sadece haline ... Zasla tavan ve taban Mara deri ve ona buzağıların cepler kazanmıştır. Ben çok büyümeye ve hala kurt ile yürüme. Onlar evli dört yıl sonra luminance. Turceni Fatma olmasına rağmen güzel kız deste gözlerimi gördük. Yüz ve prechinyano gözler yeşil kayın. Gürlemek ve ata binmek için onu öğretmek Valchan. Sonra Ocak taciz bacadan ikisini öldürdü.

Şimdi Sade Valchan, Fatma beni yaşıyor. Bu genç ve şanslı. Burada dağlarda en gizli olduğunu. Onlar kurt Blue Pool alabalık gittim ve bana hala yazmak beni çekerek. Başka bir iş var. Sen neden acele gerekir istifa edecek Kartallar minaresi ve bir at boğmak unaya et yiyen tırmanmaya başladı. Zaman bazı açıklama başladı.Çocuklar bir kez çalışacak olanların olduktan sonra burada benim kelime vardır.

Ana niş Minare tash özelliği değil, bu oyunlarda olduğu ve bu hindistancevizi Haydushko kaynak ve günbatımı için yüksek insani savaşın nerede 120 nerede. Tash Minare 7 kapaklar yol açmıştır. Pizulya Sunset gümüş barutchiynitsa vardır ve silah kitap çiğnedi. Bu başlayacaktır yana sürü diğer fişler yazılmıştır. Fatma dedi. Valchan bir şey üzerinde iki fişleri var dediğim gibi yani Dawn büyük ise rastgele Naida bir birisi. Orman Chaush vadisine güney sırt boyunca geçirin. Aşağı geyik içine onun sonu kireç ... Sonra Haydushko emzik için Evil Reddy çukur dibinde bir ilk sıraya rip. Dolayısıyla zaten bizim Minare Tash copra. Belki kahramanca emzik birleşme kuru odun kemer üzerinde nehir Truva manastır kulübe altında. Orada kötü bir yer ve kişi karıştı. Sen Tis değil daha çığlık.

Geyik kafatası geyik Top iki 100 zheltitsi vardır. Sol boynuz dışı beslenir. Naida Onları kötü ve hortuva ve iyi maliyetini düşünmek değil. Tis olduğunu.

Odovite Mara 4 ama şimdi sadece bir tane var. Bu koyun ve şeytanın olmadan tamir edemez ve tarım Tis sadece 10 yazlar için toplandı. Bu klyusa iken, yılanlar alt levha boyunca 20 arşın derin sürün sonra derileri terk deliğe orada oynamak yok. Sıkıca gömülü senin basın koymak. Her yan taşları üzerinde düşecek. Farklı da vardır. Orada sen ... tüm sıkma oluk taşı bash oynamak istemiyorum. Orada Coppola boğmak ve sadece alabalık için çalışır. İçinde göbek hedefleyen bir havuz bulunmaktadır. Ama Valchan kaldırdı ve taş ateş ve sürü gömmek. Bölümün üçüncü oldu başka bir yerde ... yılında Chovna su atı ile politikasını yürüdü. Arnauts Zidane kalın onu biliyorum orada duvar. Gittik bütün yaz. Çok toprak ve taşlar kazanmış ve küçük kayınlar dikti ... ve biz oraya gitmek için zaman olmayacaktır göstermek için. Orada delik bir sh parlaklık, ama bir çıkmaz. Oldu çocuk ... Ocak bir kapak ve üst ekili leylak ile kurutulur. Geçen ay bazı insanları süpürdü ama sonsuza asmak edelim. Eğer Bosch Natter ll orada kalmasını göreceksiniz buldun.

Şimdi girdi ve kedi bırakılabilir yer daha az para yatıyor. Bana kimse benim için mezarında dönüyor istemiyorum çünkü hatırlamak çok kez okuyalım. Orada Minare Tash pizulya için bir kıstas olarak kedi başlangıcını bulabilirsiniz. Fatma dokuma kumaş içindeki diğer fişler tamamladı. Sopa taşıyan bir büyükanne andıran taş diyor koyun Dick boyunca yalan söylemez. Tis Valchanova şeytan dayak taşlar ve bölüm niş vardır. 'Tis bir gün çekiç duyuyorum gidin. Bunun üzerinden göz atıyor Kedi sapikyasash biraz çatlak aşağı içinde acele ile olsa kaymış. Geniş bir kedi odası vardır.Ortada ovarlak Tash ve hiçbir belirgin nedogazhda ve görmek bir sürü var olmasıdır. Cilic naydesh Başa Poligatoto çağrı ve manzhalatsi moloz kazma için ve garmoli kurcalamak olacak. Taş ağır ve kütüğün altındadır. Orada ileri Acele yok çünkü pirinç halka koyacağız. Okumush için. Sonra uçurum açılmakta olacak, korkuyor yaktı kavga ve kaymış değildir. Sen öldün sadece bir zihin. 14 adım kayanın içinde sıkışmış aşağı yol. Lazgat kılıç kütle ile bodrum çürümeye değil. Clever. Ayakkabı ya opintsi ile ayak. Onüçüncü adım elini itmek değil. Orada dikenleri. Onlar başak Odman ve ölmek prichernee olacaktır dürttü. Bodrum ebedi zehirdir. Valchan adam onun için Cezayir'e gönderildi. Tis anahtar bölünür. Rahatlaka Mara için Bitti. Önünüzde yemyeşil su göreceksiniz altında gel. Öldürülen uma rejenerasyon alamadım.Su doğramak alacak. Gazhuva bir delik olduğu yerde. Yakala ve sadece ayak mekanın ötesinde sıkı. Kumdan bir tümsek var. Benim sadık kedi Chilyaka benim bloodhound, orada gömüldü.Zehir yalamak geldi ve nehre daldı. Ben, yine de onun için üzülüyorum. Eğer onu aramak böylece Kaftaliyata geniş bir yer ve testere var ... ERA yapmak. Üst Daudet biber hala akıllı olsun, git. Kat Mandy bunun arkasında durmak yok go away. İçinde siyah tükürmek opne edilecektir. Senin aracılığınla gidecek. Ancak o bunu koyacağız gergin bağırsak kurt. Rot değil. Kılıçla Yağlama gres o. Akıllı. Kapı kedi deli, hiçbir şey gidecek. Bir adam mücadele delik ve hiçbir alt.Topraklarda derin gidin Valchan bağırarak. Chilyaka cat walk ışık solmaya başlar, onu dostrashee ve Tuy olacaktır. Şimdi Maratha budur. Rüzgar esiyor olacak. Rahat olun. Dergiler bir ip giyebilir.Kapıdan içeri gidin. Orada bir delik olduğunu ve kanca kedi şimdi hafif bir yürüyüş çıkmak sohbet görülür. Bir ihtiyaç vardır. Kum var. Duvarlar düzgündür. Üst katta bakla.Duvarlar Eğer Valchanova şeytanlar ve hortlaklar asılı görmek ... Bu biraz ressam oldu. Fatma geçti ama karanlık ve gösterileri yer almaktadır. Yukarıda tesviye edilecektir. Eşit odasına gidecek. Karanlık ve dönüm noktası bir çok şey var. Tis ahırları oldu. 20 atlar durdu ve 4 düve ve 60 koyun hala gelecek. Orada taş yemlik, hindistancevizi, koşum takımları, sakin ve vadalatsi vardır. Çok kuru ve yer ısıtma. Orada görünümlü otsvetnik iki delik zıt içine ama Valchan onlara ateş önce. Şimdi sönük kalır. Bir delik kartallar vardı. Biz lokmaları onları beslemek. Bir Saha Fatma hakları presnak tarafından ısırdı ve kinazlardan korkuyorlardı. Erkek oldukça büyük ve bir kez jambon eti çaldı ama Valchan herkes çubuğuna vermez.Ahır yılında büyük sh vardı duvarın başında göreceksiniz. Şimdi preminuva yoktur. Betera ölçek kalın ve dışarı hiçbir şey gösterir. Çamurlu yılında Odaya varil ve brendi bir namluya sahip. Valchan onu sevdi. Beni Beni Lord ALLAH korusun. Bir şey bir yerde korkunç bir kükreme duyuyor musun. Düz gidin. Soba bacaları kim ayakta alacak. Narita sonra eğrelti ve deri vardır.Duvarlara silahlarını asmak. Barrels barut dolu. Gazeller civarındaki yangın. Burada da çıkışını onları taşındı. Inak burada sürece ateş kapalı olduğu gibi, kaç yangınlar lokmalar pişmiş nasıl, baca köşede yanıyor. Burada turistler tüm yol görebiliyordu zham içinde. Her zaman Chassay ve köpek diş yukarıda orada durdu nerede odadan dışarı.Kütüğün kükreme git su düşen göreceksiniz. Sağ katta bir politika yoktur.Ney almak ve geride su eğildim. O önüne düştü ve siz eğilip çırpıda girdikten sonra bir delik göreceksiniz.Kapıdan 50 adımlar Çelik'i göreceksiniz. Klyucha altındadır. Bodrum bir kılıç kütleye sahiptir. Ama zekice. Unlock ve altın külçe ve üst sprinets alt orada düşmek olduğunu, böylece kapıyı tekmeledi. Seni öldürecek. Tis o Valchan oda ve Fatma. Tüm kürk döşeme tavana mesajları. Pencere koltuk sonra İstanbul'a taşımaktadır. Ll sobtenlatsi ve basmalatsi kervanların Zeti vardır. Fatma yüzden Sarah benzer bazı notlar. Valchan Sable Grechko altın bir kavrama vardı. Bu başlığın üzerine pencere koltuk üzerinde duruyor. Burada sade sonsuza Maratha'nın kaydedilir.Ana minder Valchan Pöstekimi bıraktı.Orta kapının içine almak ve ne yapacağını nasıl oraya yazılır. Ben yazılır bilmiyorum. Eğer Maratha göreceksiniz açın. Çağlar ışık gerekmez. İçinde biz öküz kavrulmuş olduğu gibi bazı rahatsız kedi kızdırma olduğunu.Sol tarafta bar ile göğüs vardır. Sıra birbirlerine üç vardır. 192 ve 193 hedef sürü budur. Zheltitsi ile 5 evler heft ve aile ayrı ayrı vardır. Sayılar, birinci odadaki bakır renkli tuval yazılır. Bu zamana kadar iki dana derileri isipani bazı altın zhunzhurii, cheprazi, küpe, bilezik, yüzük ve daha fazlası vardır. Bir sepet fındık bazı paha fasulye vardır. Bir altın tepsi padişah vardır. Bu Valchan ve Minço demirci igrayaha. Onlara poligatoto kadife sonra orada Krincha vardır. Eğer bok gitti o Kolye. DNAaz bastisahme zaman Veshni preslop gelen bu Zeman. Pazvantoglu Paşa Sultan Armagan onu gönderdi. Sonra Zeman altın 5 yükler. At yükler. Orada çekiç ve diğer şeyler ama önemli değil. Burada bu ağırlığını taşımak için acele iştir. Başka bir yolu yoktur. Yapacak.Göğüs sonunda bir pezevenk eşli vardır. Eğer orta deliğe adım zaman Cat kabuğu kadar yürümek ... Eğer diğer bir ucundan göreceksiniz 26 arşın olduğunu. Bir ip ile ölçülür. Orada, o düz aşağı var çünkü biri gidemez ve üst mağara yakın fişleri hortuvam ana delik bilmiyorum olmadan bazı delikler vardır. Mara bir kişi sal girer. Tis benim yemin ve Valchanova olduğunu. Ayağa Diğer.Çantayı bırakın. Tis tutuyor. Kav acele ile bilmek için zamana ve kan sallamak nasıl oldu. Biz Dnaz Lovchanski tarafından alındığında kez iyi çitler ordumuzu hendek dedi. Tabor çevresinde. Biz 15 kişi ve altın Zeman 5 yükleri çalıştı. Valchan asker Kara Asan üzerinde gürlemek, ama dokuz güreşçiler Valchan üstüne atladı. O bir hançer eğri bıçakladı ama diğerleri ona atmak ve onu yakaladı ve bağladı.Kampta İbrahim Bey'in büyük bir ordu akşama kadar götürün. Boaza Aşağıda çayırlar. Tied çadıra onu sürdü. Ama bir gece Saha ve nerede onun Garrote Edina Chassay çöz. Arazi ve valinin atı streç başkanı, diğer darbeler dedikodu oldu ikindiya komik kedi geldi. Fatma hayatta şikayet etmişti. Çok onu Arno, ama bunun nedeni Nemo kalp yatıyordu eğer Turkincha. Ben büyük ZORAT olduğunu bilmek durmak olmayabilir ve birçok başları kesilmiş olması.

Valchan Chilyaka ve bash kişidir. O, çoğu zengin olmak istiyorum baca araba bulduk ve ben rahatlaka bakmak ve onun fikir Türkiye'yi murabe vardı. Izgara Gedik tepe onun istediği menteşe Mudakat için Valchan ona iman bir tabak ve Sade o ormancılık iş diyor. Menteşe Valchan 12 kişi ve 10 kişi vardı. Valchan oldukça aceleci tahribat olur, ama benim yemin ve çapraz ölüm bizi teslim olur. Şömineler için kapı vardı ve diz, izin ve diğerleri kabararak edildi. Naas barışçıl birlikte gitti. Onlar korkunç şeyler vardı.

Yalnız Mara argen Chilyaka Aksi takdirde bu para için ne mübarek Thuy edelim ... canlanacak
dorush isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: