Go Back   DefineBurada.CoM > DEDEKTÖRLER ALANTARAMALAR VE YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLER > Define Cihazları , Dedektörler , Alantaramalar , Radarlar Hakkında Bilgi Paylasımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-21-2016, 01:36 PM   #1
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute
Standart GTR -multi müşteriden gelen cekimler

müşterimizden gelen çekimler

GLADIATOR GTR SERİSİ’nin Geliştirmiş olduğu üstün kabiliyetli bir sistemdir.

GLADIATOR GTR-MULTİ hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik impuls yöntemini esas almaktadir.

Yer altındaki çok farklı yapıları tanıyabilir. Örnek: mağaralar, yer altı sığınakları ,tüneller, mezar odaları , sandık mezarlar, boşluk yapılar ,Borular , yerlaltından geçen su tahliye hatları , sandıklar, gibi yapıların tespiti ve yeraltındaki değişkenliğe dayalı , definenin, değerli ve değersiz metallerin tespiti için tasarlanmıştır.

GLADIATOR GTR-MULTİ:

Mikro islemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalamasi, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçeklestirilmektedir. Degerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.

-Azami Ölçüm Derinligi: 18 m

-Isletim Gerilimi : 12 V

-Frekans Alani : 9.35 Mhz

GLADIATOR GTR-MULTİ ÇANTA İÇERİĞİ

GTR MULTİ SİSTEM

DİKEY SÜPER SENSÖR

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

GTR MULTİ PROGRAM

GTR 3D-ANALİZ PROGRAM

LAZER METRE (100m Menzil)

DÜRBÜN-HD VİDEO KAYIT YAPAN (1km)

EL FENERİ

2 ADET TELSİZ

GAZ ÖLÇÜM CİHAZI

YILAN KAMERA (15m Su geçirmez)

ENDOSCOPE KAMERA (5m Su geçirmez)

12v 220v INVERTER
HİRA DEDEKTÖR

www.hiradedektor.com

www.alantaramacihazi.com

0212 272 04 58

0507 839 24 11

0541 646 34 64

Kartaltepe mah. Süvari cad. no: 3 kat :3 Uçar Han SEFAKÖY-İSTANBUL
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 06-21-2016, 11:07 PM   #2
snaypir
Üye

Tecrübe Puanı: 7008
snaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond repute

valla inanilmaz super
snaypir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-22-2016, 12:05 AM   #3
quentus
Üye

quentus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3009
quentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond repute

kayaç içi 2.5 metre mezar odası
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg GTR MULTİ.jpg (157 Byte, 35x kez indirilmiştir)
quentus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-24-2016, 01:42 AM   #4
walkman
Üye

Tecrübe Puanı: 13
walkman is on a distinguished road

bu görüntü hangi makina ile ve nasıl alındı? Bilgilendirme yapabilir misiniz?
walkman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-24-2016, 09:11 AM   #5
snaypir
Üye

snaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond reputesnaypir has a reputation beyond repute

walkman usta sen yasiyonmu teknoloji ekibinde cok iletin vardi sanirim bu ara takilmiyorsun .
goruntu bildigim kadari ile gradiator multi cihazi ile alindi .

Alt 06-24-2016, 12:11 PM   #6
SonGoku
Üye

SonGoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1008
SonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond reputeSonGoku has a reputation beyond repute

Harika görünüyor.

Bizde bir test etsek süper olur bu cihazı değilmi @quentus ustam
SonGoku isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-24-2016, 12:38 PM   #7
quentus
Üye

quentus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3009
quentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond repute

Alıntı:
SonGoku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika görünüyor.

Bizde bir test etsek süper olur bu cihazı değilmi @quentus ustam
ben zaten daha önce bu cihazı edinen bir arkadaşımdan dolayı test etmiştim.. çok nitelikli ve madde mineral ayırd edebildiği gibi maddenin sınıfınıda belirleyebilen bir görüntüleme.. kısa sürede kendi parasını amorti edebilir.. zaten bundan satın aldığım vakit yanına bir kez daha geçeceğim kardeşim.. unutmadım..
quentus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-24-2016, 01:26 PM   #8
snaypir
Üye

sonuclari sabirsizlikla bekliyorum .artik usandim ne oldugu belli olmuyan goruntulerle bura mezar bura tunel diyenlerden giruntu net olcak kivirmayacak.

Alt 06-30-2016, 01:01 AM   #9
walkman
Üye

Tecrübe Puanı: 13
walkman is on a distinguished road
Standart Cevap: GTR -multi müşteriden gelen cekimler

Alıntı:
snaypir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
walkman usta sen yasiyonmu teknoloji ekibinde cok iletin vardi sanirim bu ara takilmiyorsun .
goruntu bildigim kadari ile gradiator multi cihazi ile alindi .
ustam yaşıyorum. Bu işlerden artık uzak kalma kararı almıştım. İletilerin çoğu birilerine yardımcı olmak için idi. Taki seviyesini bile ölçemediğim çukur birileri abuk sabuk konuşmaya, yorum adı altında saldırmaya başlayınca benim de seviyemi düşürmeden bahsettiğin siteden ayrılma zamanımın geldiğini anladım.

Şimdilerde ise sadece seyirci pozisyonunda size yapılanları üzülerek görüyorum.Sanki inanmamak için gözlerini kulaklarını hatta algı merkezlerinin tamamını kapatmış benim dediğim doğrudur. Bu iş en iyi ben bilirim tavrındaki (zamanında alan tarama diye bir devre kurup firmalar satanlar mı dersin iki led yaktıklarında işi çözdüklerini sananlar mı dersin, geçmiş mesajları okuyup kendini akıllı sananlar mı dersin, beyaz eşya tamirciliğinden dönme elektronikçilerin kendi yalan tarama adındaki mallarını satma adına absürt mesajlarına kadar) kişilerin size ve bir kaç arkadaşınıza haksızca saldırmalarını sizi karalamalarını üzüntü/kızgınlık arasında seyrediyorum. Zaman zaman tepkimi yakın arkadaşlarıma iletip tarafımı belirtip ve hakkaniyet adına sizleri savunmaya çalışıyorum. Vesselam
walkman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-30-2016, 07:49 PM   #10
snaypir
Üye

Standart Cevap: GTR -multi müşteriden gelen cekimler

ustam malesef uc bes yalakanin maskarasi olduk yapacak bisi yok benim gordum birileri menfeat cikar icin dost kaybettigi be kaybedecegi yonde . benimde zamanim geldi ustam daha fazla kendimizi ezdirmenin bir anlami yok .saygilar

Etiketler
Yok