Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM DA KATEGORİSİZ KONULAR > ŞehitLer BöLümü
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 12-08-2009, 09:10 AM   #21
MEZARCI
Banned

Tecrübe Puanı: 0
MEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond repute

eyvallah DAYIM sıra bizde dicem ama 136 bin de 2 çıkarsa var gerisini sen düşün vatan kimlere emanet

SELAMÜNALEYKÜM MEZARCI NEZAMAN HAK YANLILARI ÇOĞUNLUKTA OLDUKİ. BEDİRİ UHUDU HENDEĞİ HATIRLA..MALAZGİRT KOSOVA VE ÇANAKKALEDEDE AYNI DEĞİLMİYDİ....DAYI
MEZARCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-08-2009, 01:37 PM   #22
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

şehitlerimize ALLAH rahmet eylesin...
inşALLAH yapılacak herseyin zamanı bir an önce gelirde gerekenleri yaparız ne gerekiyorsa...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-08-2009, 03:59 PM   #23
YAVUZ SELİM
Üye

Tecrübe Puanı: 28016
YAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond reputeYAVUZ SELİM has a reputation beyond repute

hiç kimsenin yaptıgı kimsenin yanına kar kalmaz
YAVUZ SELİM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-08-2009, 04:52 PM   #24
manisalı45
Üye

Tecrübe Puanı: 5015
manisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond reputemanisalı45 has a reputation beyond repute

Adli ilahide bu masum şehitlerin hesabını nasıl verirler rabbim bilir vatanı için can verip şehit olan bu ana kuzuları cenneteler ama bu hainler ebedi cehennemin gayya kuyusundan çıkamayacaklar bu alçakların yaptıkları yanına kar kalmamalı allah mekanlarını cennet eylesin yakınlarına sabır ve metanet versin
manisalı45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-09-2009, 12:33 AM   #25
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

sehitlerimize alalhtan rahmet diliyorum
gercekten cok uzucu
dayanismanizida gercekten kutluyorum
bir ulkede idam cezasi olmassa boyle olur
baslicaksin meclis binasaindaki vatan hainlerinden sokaktakisinle devam ediceksin bak birdaha yapabiliyolrlasmii
cok uzucu bisey yaw allah ailelerine sabir versin
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-09-2009, 01:55 PM   #26
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Hz. Peygamber (s.a.v.)

gerçek pehlivan rakibini yere çalan değildir. Lakin pehlivan kızgınlık anında kendisini tutan (öfkelendiğinde nefsine hakim olan) kimsedir.” buyurdular

RABBİM MÜMİNLERİ FİTNEDEN KORUSUN İNB37

ŞEHİTLERE RAHMET DİLEMEK BİZİ AŞAR DİYEDÜŞÜNÜRÜM HEP

ONLAR EN YÜCE MAKAMLARDAN BİR TANESİNİ ALMIŞ DURUMDALAR

Alt 12-09-2009, 08:15 PM   #27
KARANİ
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 32015
KARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond reputeKARANİ has a reputation beyond repute

siyaset yapmayalım lütfen !!!

mezarcı

Konu MEZARCI tarafından (12-09-2009 Saat 08:38 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: siyasi lider ismi yazmayın
KARANİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: