Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Bulunmuş Define Ve Gömüler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 04-07-2009, 11:49 PM   #1
zanzibar
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 16
zanzibar is on a distinguished road
Unhappy İşin erbabı arkadaslar bilgilerini paylasırsa cok sevinicem

Define ve gömü konusunda yeteri kadar bilgiye sahip olmadan,yakın bi hoca tarafından belirtilen bi yerde define oldugu mujdelendi ve neticesinde bi cok dedektorle dogruladım.ve neticesinde kazı gerceklestırdım.1.5 metreye ulastıgımda tekrar dedektorle dogruladım.daha sonrasında 2.5 metreye ulastıgımda sahipli oldugunu anladım hiç bi sinyal alamadım.bu durumda ne yapmam gerekir yardımcı olursanız minnettar kalacagım.
zanzibar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 04-08-2009, 12:45 AM   #2
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

sevgılı kardesım;

ben 3 harflıler konusuna fazla kafa yorulmasından yana degılım ha varmıdır vardır ınkarda edılemez.
ısı bu boyutuyla degılde su tarafıyla hıc ırdeledınız mı;
mesela hoca yanılmıs olupta sınyal aldıgınız noktada atıyorum bır tek para yahut ufak bır metal parcası toprak atılırken kurekle savrulmus ve sınyal kesılmıs olmasın sakın???
ıhtımaldır dusunmek gereklı ıspatı atılan topragı elemektır.

ınceleme sonucunda egerkı bu durum soz konusu degılse sozlerıne katılmakta fayda var.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-08-2009, 02:08 AM   #3
ilkim111
Tecrübeli Üye

ilkim111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 590016
ilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond repute

Dedektör kullanan arkadaşların bir çoğu aynı durumu yaşamaktadır. Üç harflilere yormamak gerekir. Dedektörlere göre kendinizi kaptırmamanızı tavsiye ediyorum.Kolay gelsin...
ilkim111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-08-2009, 11:39 AM   #4
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

S.A. arkadasım hocalar definenin tam yerini bulamazlar bir araziye götür burda define varmıdır diye baktır varsa var der ama yerini bulumaz yerini bulmak sana kalır... bunun örnekleri hep hüsranla sonuclanmıstır cünkü onlarda basındakilere soruyorlar onun bekcisi ona zimmetli olanın yerini söylermi söylemez o yüzden sen yeri bulursun tılsımı varsa onu hocaya bırakırsın ... yer konusunda hocalara bırakmayın hocalara sade tılsım yönünü bırakın ... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-08-2009, 04:43 PM   #5
rapçi06
Guest

kardeşim böyle insanların hiç bir zaman lafına sözüne inanıpta kazı yapma asla ve asla...sen bu siteyi baştan sona incele ondan sonra bu işe başla...şunuda söyliyim dedektör konusunda yerli dedektörlerden uzak dur...alacağın alet pulse sistem almann veya amerikan olsun yoksa arazide çooookkkk hüsrana uğrarsın hocaların lafınada inanırsan aynı şekilde sonuç hüsran olur.....

Alt 04-08-2009, 05:36 PM   #6
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

s.a dostum.öncelikle sunu soyliyim.bu hoca madem biliyomus orda define oldunuda kendisi neden kazmamıs.inanamyım boyle safsatalra.makinayla tespit ettim diyosun.makinanan nederece güvenyosun? 3 harfliler konusuna gelince; evet oda olablr.
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-08-2009, 06:59 PM   #7
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

arkadaşlar gerekeni söylemiş

Alt 04-08-2009, 07:22 PM   #8
zanzibar
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 16
zanzibar is on a distinguished road

tek bir kimsenin sözüne aldanıpta bişey yaptıgım inanın yok.tek bir hocayada baglı kalmadım.ayrıca mekan benim mekanım iken o hoca nasıl gelıp te kazıcak alman malı 4 tane farklı konfigurasyon ve farklı sekilde calısan makinaya baglı olarak böyle bi calısma icerisine girdim.sizden sadece ogrenmek ıstedıgım bu dakikadan sonra ne yapmam gerektigi.saygılar..
zanzibar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-08-2009, 08:16 PM   #9
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

sahsı dusuncelerımı dıle getırdım kardesım objektıf olarak yapman gerken bır secenektır.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-09-2009, 02:04 AM   #10
yolcu34
Üye

yolcu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 20016
yolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond repute

Alıntı:
zanzibar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tek bir kimsenin sözüne aldanıpta bişey yaptıgım inanın yok.tek bir hocayada baglı kalmadım.ayrıca mekan benim mekanım iken o hoca nasıl gelıp te kazıcak alman malı 4 tane farklı konfigurasyon ve farklı sekilde calısan makinaya baglı olarak böyle bi calısma icerisine girdim.sizden sadece ogrenmek ıstedıgım bu dakikadan sonra ne yapmam gerektigi.saygılar..
s.a.dostum istikam arkadaşımızın ilk mesajında dediklerini uyguladınızmı ona ek olarak şunları söyleyebilirim
1 dedektörler çukur kazılan yerlerde dik olarak çalışmaz kendi frekansından etkilenir tüm ışıkları söner fakat dediğinize göre 1.5m den sonra sinyal almışsınız bu ihtimali zayıflatıyor budurumda sizin üzerinizdeki herhangi bi metale çalışmış olabilir yada daha aşağıdadır diyecem ama 2.5myi görecek dedöktör yok bildiğim kadarıyla.
2 kazdığınız çukurun yan duvarlarını tarayın hedefi ıskalamış olabilirsiniz yine bi sinyal alamıyorsanız başa dönüyoruz ki son ihtimal çıkardığınız toprağın içinde bi cisime çalışmıştır vede muhtemelen öyledir çünkü bizim tecrübelerimizde böyle olmuştur. saygılar yolcu

Etiketler
Yok