Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM VE YÖNETİM HAKKINDA > Üyelerin Dikkatine
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-20-2009, 02:27 AM   #1
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute
Standart Dolandiricilar

bakın arkadaslar dıkkatlı olun malesef guzel ege mızde dolandırıcılar var
bırgun arkadasıma telefefon gelıyor arayan denızlı den asker arkadası 14.5 kılo osmanlı parası bulduk dıyor
ve arkadasım bana geldı adamlarda tezgah saglammıs saf ayagına yattılar ben arkadasıma gıtme yapma dedıysemde dınletemedım cunku guvenıyor saglam dıyor bız buran kalktık gıttık denızlı ye ve adamlar onumuze malı getırdıler ben okadar altını bır arada gormedım dediklerı kadar olmasada 2 kılo altını gorduk içinden 3 adet aldık donduk kuyumcuyla anlastık tanesını 250 liradan alacaktı bıze para basına 80 lıra para kalacaktı adamlar 10000 lıra istedıler bız 5000 lıra goturduk 2kg mal alıp asker arkadasıyla donecektık arkadas bır eve gırdı ama ben ona dedim bak eyer sılah falan cıkarsa bırak parayı sana bişi yapmasınlar dedım oda kendınden emın gırdı ıcerı asker arkadasıyla 10 dakıka gectı 15 dakıka gectı ben merak ettım arkadasa bakmak için indim arkadas kapının onunde ne oldu dedim beklıyom dedı ben tamam paralar gıttı dedım asker arkadasının numarasını aradı telefon kapalı donduk denızlı ACIPAYAM karakoluna gıttık polıs bize ne dedi biliyomusunuz arkadaslar sız 342.vakasınız dedi bızler sasırdık ama kımse sıkayetcı olmamıs bız olduk
polısler sag olsun cok ilgilendı eve gıttık o eve balkondan kacmıslar denızlıde buyuk bır markete gırmıstık oradan kamera kayıtlarına baktılar işgalı buldular aradan 3 hafta gectı 2 sını yakalamıslar bızde teyıt etmeye gıttık sımdı bırısını daha arıyorlar
arkadaslar dıkkatlı olun hele asker arkadası ıcın sakın gıtmeyın bu işler icin
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-20-2009, 02:41 AM   #2
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadaslar ben zarar gordum baska arkadaslarımın zarar gormesını ıstemem bırde polısın bana soyledıgı iller
DENIZLI,BURDUR,MANİSA ,AFYON,VE AYDIN
buralarda bu iş cok yaygınmıs
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 03:48 AM   #3
zeki55
Üye

zeki55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 9016
zeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond repute

Selam Detay Kardeş ,
Ben Büyük Harflerle Yazacam Herkes Okusun
Egede özellikle Izmir Karabağlarda Bir çete Var Bunlar Antaklayi Arap Asilli Kişiler
Asker Arkadaş Avindalar Ve Dozerci Amca Osmanli Parasi Bulmuş Hesabi Paralar Doğru Gerçek Gelelim Takasa Orda Tokatliyorlar Işte O Tuzaga Ben Düşmedim Bu çetenin Başinda Orhan Diye Birisi Var.... Bir De Ist. Bağlantili Ve Antakyada Haci Diye Kendini Taniştiran Ve Elinde Bizans M.s. 202 Yilinda Döküm Para Ve Rüzgar Tanriçasi Olduğunu Iddia Eden Yaşli Yapili Bir Dolandirici Adam Var. Ist. Da Oflu Bir Kamyon şoförü Buna Müşteri Buluyor çok Dikkatli Olmak Gerekir Bu Konularda Ben Yaşadim Bunlari Gittim Gördüm Ama Zokayi Yemedim Git Gel 1000 Tl. Masraf Birkac Kere De Gittim
çok Dikkatli Olmak Gerek
zeki55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 09:35 AM   #4
kandela
Guest

gülesim geldi asker arkadaşı he kusura bakma ama izmir e denizli tarafı hep bu tür işle geçiniyor bende bu şekilde dolandırılmış 2 kişi biliyorum.

Alt 01-20-2009, 11:06 AM   #5
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

a.s. arkadaslar böyle olayları herkezle paylasmanız cok güzel hiç yoktan bu konularda bilgisi olmayan arkadaslarımız daha uyanık davranırlar ... ben egeye antalyayıda ekliyorum herseyin sahtesini yapıp resmen av arıyorlar ...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 12:49 PM   #6
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Üç kağıtçı ile tamahkar çabuk anlaşırmış... Sölenecek tek şey bu. Dikkat edilmesi gerekiyor.

Alt 01-20-2009, 01:28 PM   #7
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

gecmıs olsun
aman dıkkat boyle seyler tehlıkelı ıslerr
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 03:38 PM   #8
asos
Üye

Tecrübe Puanı: 1016
asos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond repute

bende bu macerayı yaşadım ama zarar yok hatırası var )))) aman aman
asos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 04:35 PM   #9
tutluoyak
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 16
tutluoyak is on a distinguished road

akıllı adam işi degil bunlar kim para buldum der
tutluoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-21-2009, 03:14 PM   #10
DAYI
Guest

selamünaleyküm dostlar evet denizli izmir ve manisa bu işlerin yatağı bakıyorumda herkes birazda olsa bişeyler öğrenmiş dert ağlatır söz söyletir der atalarımız gerçektende doğruaman dostlar kanuni yollar varken başımızı derde sokmayalım

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: