Go Back   DefineBurada.CoM > EŞKİYA BELGELERİ VE BELGELERDE ADI GECEN MEVKİLER > Eşkiya Belgeleri
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 07-22-2014, 10:45 AM   #1
dorush
Üye

Tecrübe Puanı: 3010
dorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond reputedorush has a reputation beyond repute
Standart Volcan Voyvoda

.
YAHUDİ Kale

Yahudi lahana köylerde Dupni Tepe Gubislav, Machishte ve Zanoge arasındadır. Kat bir kale otlevo su kayın oyuntu sürücüler. Gündoğumu bir Türk ve bir at nalı Ibrik sahte kale tarafı. Büyük bir zenginlik var.Kalenin tepesinden günbatımı bir mermi vodenicheshte vardır.

Orada gündoğumu 10 metre yan uzun bir sürede 3 oluklar sahte bir taş değirmenin kapısından.Üç adım kuzeyinde niş Vodenicharski bakır 60 CCI altın.Uçurumun yol boyunca üst adımı attı there görüşler taş ayı yakın yolun üç oluk tarafındaki 60 metre. 300 adet zheltitsi ile niş takın.Vadide bir kale kadar başka vodenichishte olduğu yerde.

Nerede günbatımı Zevzek Koyo bir mezar vardır. Mezarının üzerinde Sofra, üç, üç çatal kaşık bir kapta orta üç balık 5 koma olduğunu. Sofrata günbatımı üç metre kazmak ve CCİ 150 altın ve şarap fıçıları 100 gümüş CCI toprakları yerden. 15 kişi vermek.

Büyük ve küçük obrukları ikisi birlikte olsun aşağı su otlevo kaya var. Dövme şapel vardı.Şapel kıracak bir mağara açılacaktır. İçinde 7 insanlara dans oyun sahte olduğunu.Anahtar demir kapılardan biri.Anahtar Kafasında üç zheltitsi olduğunu.Üç değirmen oluk üzerinde yüksek bir kaya vardır. Orada plaka üzerinde bir insan eli uydurdu.Plakasına elini kaldırdı ve içeri. Bir demir kapı ile bir mağara bulunmaktadır. Para Roma olduğunu.

Bir de orada olduğunu kayın dol kalesinde. Yan taşların kuyusunun yan yedi delik bükülür. Niş güney 6 metre genişliğinde ve üç uzun boş bir iki arşın var. Yarım çevre kıstas altın 70 torba ile derin şarap varil vardır. 10 metre kale Ode iki küçük tepeler karşılaştı.

Görüşler bir oluk ve üç delik sahte bir taş çıkarıldı. Altın dolu kırmaya tepeler. Burada orada su kuyusu dan kayın dol fabrikasında itibaren. Taş kale düz bir sahte kılıç adım var değirmen 15 feet. Cork 300 adettir.

Kalenin üstünde bir harman olarak ve Sade sürücüler bir yere kadar büyük.Taş havzanın tabii ve ibrik uydurdu. Tech için Aesculapian içine mavna zenginlik Roman bir övgüdür.

Kenara kale üç Cairns. Oda Calais Wadi su iki oluk vardır. Değirmen karşı bir rock golem bir insan kafası uydurdu. 8 fiş altın CCI para vardır. Bir mağara üzerinde kafa. Su kaynakları içinde.Mağaranın önünde yeşil bir ağaç türüdür.Grand River ile birlikte iki havuzcuklara olsun kim iyi bir yığın var ve. Para dolu yığın.

Gabrovo günbatımı gitmek. Burmaliy kayalar bulunmaktadır.Kaya büyük bir delik görüyorsunuz. Yürüyüş köprü yapmak zorunda. Üç delik Achik var.Kızlar izliyor biri. Onlar birbirlerini görünce kız ve delik bakmak için. Orada yığın.Üst siyah taş. Büyük taş levha için.

Zor iki taşımak bulabilirsiniz. İlk aşağı geldiğinizde giden bir yüz elli metre var sonra kolayca, sert, ve Mary sapmak kaldığı yerden. Copra sayı beş.Duvarda küçük bir raf var. Tığ ile yazılmış ilkesi altında. Tavuk yapılır ve ok edilir.Ok puan nereye. Orada su ile küçük bir delik vardır. Su akar. O elini kaydı ve pirinç halka çekecektir. Eğer çekin ve kaya düşmesi Taz halkası. Büyük bir bataklık kaya düşmesi görürsünüz. Sadece o bir bataklık orada bir merdiven olsun. Kadar sonra ilk su aşağı.

Su çok soğuk. Ascend görmek wealth'll zaman.Duvar sıra için altın yağlıboya tablolar ve kitaplar. Çanta meshinovi Birçok altın sikke. Bu Pisula bulunduğu çok zordur Tis yer.Düşük dokuz basamaka bakıyor nedeni budur. Yerli vardır. Onlara iki pirinç yüzük gidecek.Halkaları arasındaki kalın ve düşük bakmak. Bir su birikintisi gidecekseniz bakın. 'Tis bir su birikintisi ve yay. 50 adım çocuktan Yüzükler çömelme dövme. Bu kapalı. Oradan gündoğumu bakmak.

Orada yığın.Kaya Meryem bir silah dövülmüş yığın vardır. Üstüne küçük bir çapraz taş var. Yani şimdi plakasını bulmak için kazmak. Eğer basamatsi ortaya koymak ne zaman iner. Aşağıda bir tezgah altın dokuma bir altın kız.Torba onlara yakın gelmiyor. Eğer orada kalacak.Sol tarafta orada bar. Iki eliyle çekin. Delik açılacaktır. Aşağıda büyük bir su. Kenar girmek için içinde seyahat edebilirsiniz. Bir silah var.Varil olarak, bakır teller 7 geçmektedir.

Onlar 7 tuzak vardır. Şimdi dışarı çıkmak ve Aciko ve yükseği yukarıda gitmek için.Doğru yoldan geçmesi kadar gidecek. Yukarıdaki kilisedir. 40 arşın uzunluğunda ve 18 geniş. Onlar orada sunak Mermer beyaz plaka önüne gidin. Aşağıda bir mağaradır. Tis büyük bir zindan olduğunu.

Birçok kat aşağı tüm yol aşağı. Yukarıda manastır çalışıyorlar. Aşağıda koruma ve zenginliğidir. Girmek için ama bırakmamaya aşağıda kolay. Girmek için buraya sade ve buraya. Burada üç lambalar, büyük bir altın haç, mumlar, chalice, vestments ve diğer çeşitli eserleri vardır.

CHIEFTAIN VALCHAN

Kutsal bayramlarda yıl 1819 yılında lider Valchan biz büyük bir Roma hazineler bulduk.Yer Iskar yükseği bitti. Ll biz Türklere kurtulun şey rip bizim için çok canlı kan yemin etti.Yemin harika.

Gözlerimiz ile girmek biz altın yığınları gördüm. Burada Roma ve Bizim yük bıraktı. Valchan lideri bağırdı - Bulgaristan Bugün, altın ama özgürlüğüne sahiptir. Tanrı Naida ve becerileri bu para Bulgar böylece dürüst beklenen o kadar gizli, yardımcı zarif olabilir. Birçok Roma para vardır ama son derece zehirli ve korkunç sırları güvenle saklayın. Hiçbir şey barlar. Bizim üç yoldaşlar öldü. Zehirli olması. Biz emzik de ikinci katta onları gömüldü. Türkler tarafından öldürüldüğü diğer yoldaşlar self-made köprü vadiler vardır.Köprünün üzerinde bulunmaktadır. Sonra şiddetli bir savaş biz basıldı Türkiye oldu.

Köprüden 600 metre Bizim yük değirmen oldu. Çerkesler yaktı.Değirmen kedi taç gidecek kadar gidin. 700 metre kaya aydınlatılmasının çıkıntıya alın. İki mağara vardır. Bir füme.Şeridinin içinde gidecek. Sen duman görürsünüz. Dümdüz bir kedi tsepkol Bakın. 20 arşın bir ip tırmanın.Yan taşları üç cubitleri orada temizleyin. Delik açılacaktır. Devam korkunç tuzakları POP.Büyük mağara ve orada bir delik olduğunu ama mavna yakalar.Değirmen inşa edilmiştir karşı. Burada çeşme yaylar. Şimdi çeşme olduğunu. Ocak Diz Kurallar.

Orada, sarmaşık dövme arabaları altında. Daha da yukarı başka bir değirmen olduğunu gidin. Kedi içeride su basmıştır kaya çekilir olsun.Nehrin karşısında Chuchura olduğunu. Orada yan taş sahte at ve Lizzie üzerinde. 10 adım bir büyük Roma plaka garip Roman yazmak Bizimki mektup yazdı.Çayırın ortasında izleyin. Altında bir haç ile nehir taş vardır. Bunun altında bir kaydıdır. Bir kıstas arazi ile kaplayıp diz. Buradan girin.

Altın dol ormanda bize Çerkezleri çevrili ve büyük silah gürledi.Atlar koştu sonra bizi darp. Diz kahramanca savaştı. Üç kinazlar düştü ve yukarı yolculuk. Sonra Valchan iki Çerkesleri izlemek gitmek için Delia dedi. Bundan sonra o povitaka kayadan delikleri arıyor etrafında bize getirdi. Sonra kabile reisi yemin ve rahip yaptıklarını söyledi. Die ama kadınları ve çocukları hiçbir yedek arsazi ve öldürmek edenlere intikam yüzden yağmalamaya.

Çok hızlı bir şekilde birbiri ardına kesik, Biz onların atları katlettiler. Ve iki kayın pusu onları öldürdü. Sonra murabe ny bize Türkçe ve Bulgarca saygı niçin kabile reisi dedi. Oradan vadi boyunca gittim ve eski manastır var. Bu Latin. Bizim yük yoldaşlar burada bir mezara gömüldü ve bir fes altın para koymak. Taş en iyi turist ve çapraz dövme. Ona biz ateş mumlar ll. Manastırı reisi Bayraktar ve levhanın altında gitti. Orada, aşağıda okuyun rahip Odaya yağlı olduğu.

Bir çok parlak altın ve Latin vardır. Yaktı nerede altın bir haç vardır. Kyusheto yılında E. sekiz metre, üç silah ve altın kolyeler ve kemerler ve bir kitap vardı.Manastır iki ay oturdu.Kitap odihme arayışında çok eski Roma para ve çeşitli eserler sonra. Daudet nöbetçi ve Bizim yük mason sadece tepsiler kasasına geçer yangınları yaktiriyorsunuz gönderildi getirdin. Nee uçurumun viraj üzerinde gizli bir yerde bir araya geldi. Bardoların Heard zil çan.Erkekler haznitarite nedeni ons et çekimi çok korkuyorlar ve ne olanlar geri döndü.

Ama şu içlerine Nee ve onları yırttı ll ve doğranmış scimitars yuvarlandı. Sonra yakalanan 11 katır ve bordo yetiştiriciliği idi. Biz vadiye indik. Biz iyi kaynak suyu ile geldi. Orada Nooning. Biz iki yuneta yedik ve çok dinlenmiş. Biz iz bıraktı sonra. Taz iz çayır geçer. Kat biz 12 taşları dans gördüm çayır ve çevreyi bir taş kedi piper var. Beyaz duman turist altında.

Sonra Valchan dedi ileri yürüdü - İşte vahşi bir yer ve propastlivo ve tabur yerleşmiş. Diz kurt ve Bayraktar Biz çim etrafında döndü ve Kupni yalnız kaya üç durdu.Ortalama yarım ay ve çapraz satın aldı. Valchan kitabı aldı ve dedi - Büyük Roma buhar burada.Ortada arkasında yapılır 8 adımlar tsepkola sıkışmış üç taş satın alınan ve iptal edildi. Altı basamaka indim ve mum yaktı. Kedi pridohme kapı görüyorum. İki basın ve açık.

El ve ayı artışları Kalach ile orada ordu içinde. Kat yaklaştı ve yol için monte ve Odman apzadan kapattı kapıyı engellendi. Kat bir halka kaldırıldı çıktı.Çubuğuna eklenmelidir.Asker ve ayı mağarayı aydınlatmak olacaktır çeker sonra.Zincir asılı kolye, takı ve kemer tokaları içinde. Gerilim dyuzeni Roman, razfarlyani Gold Kupası ve üç bölümden oluşmaktadır. Orada külçe halinde olan. Bu Tharp yer almaktadır. Biz gittikten sonra.

Turistler hala sakreta ve zabuchihme taşlar tsepkola ve birikmiş küçücük taşlar. Sağ Satın niş sonra Vulchan örnekler sekiz adım yaptım. Dövme üç dipleri kazan. Biz geri düz bir nokta şirkete gitti. Orada Tepe. Vraa beyaz taş vardı. Valchan tepe ve arazi böylece zafarli beyaz taş streç gitti. Ve Sonra Thuy tepeyi kazmaya dedi. Kat hareket bozmadı kazılan etmişti.

Asılı bir kazan vardı. Diz onu dışarı ve plaka ilerlemelerini durdurdu. Turistler hazineden para söyledi. Bu balmumu ve yaptığımız yemine sarılmış ve batırılmış kitap Kazan turistler nerede olduğunu bilmiyordum çok kaside taş duvarlı. Hiç kimse birbirini olmadan bu yere gelir. Ve biz yaşıyor ve burada bize ışık ll iyi ve mum ve tütsü yapmak için gelmek olduğunu rahip küfretti.

En iyi Roman yıllara bizim yük hazine helal.Zincirlerin uzakta vermek ve Aziz İlyas çitler manastır ve yapmak kapsar. Taz gece haidouk dans yaptık.Tepe görüntüleyin Kez karşı beyaz taş Sabah Valchan yapın. Mary sağ beyaz kaya parçası. Aşağıda levhadır.

KARA IVAN

Yıl 1812 parlaklıkta Petrov Ivan Kara gün gelir, ve biz bu Filibeto Roma döneminden eserlerin aramak için öylesine Karlovo Sliven Balkan onlara ordu vermek otlatma Sultan'dan bir mektupta üç İtalyanlar geldi hitap edilir.Gardiyanların hiçbiri onlara yol işe değildir. Sonra Kara Ivan dağ onlara önderlik büyük plakaları için kiraladı. Kara Ivan Daudet'e olarak ve Kurt dedi. Destinasyonlarda sonra Aydınlık gün burada olacak. Sonra reisi püskürtülür beklemek değil söyledim.

Petrov gündü. Markova delikten sırt iki atları ile dört kişi giysi ve gitmek için gıda ile natvareni gördüm. Zavardihme yol. -Çizgili ve bizimle birlikte götürdüler. Önce çok korkuyorlar. Nihayet sapikyasaha ve hakkında bilgi başladı da yerlerde zevk olabilir. Onlar Dimitrios urtuvashe. Wadi cevher kez Romalılar vardı vardır galerileri hakkında sordu.

Valchan tam olarak ne arıyorsun bu yüzden sessiz olduğumuzu anlatmak onlara sordu. İki Pazar ve Kurt çok kızgın için dağda onları boşandı. O büyük Roma zenginlik görünüyorsun biliyordu. Fanal ona kızgın ve onları cezalandırmak söyledi. Alevlendirdi büyük yangınlar. Nabil direkleri birlikte ve onları bakımı için yaşamak bağlı. Valchan çok ARPA oldu. Silahını kaldırdı ve bir eski öldürdü. Öldürdükten sonra iki genç NCRA Paul ortalama.

O çok korkmuş ve bizim ölü İtalya'dan gelen itiraf yaşıyor.Papa Sultan'a onlara bir mektup gönderdi. Sultan onları zengin aldı. Biraz dinlen ve böylece onları da yerlerde zevk olabilir ordu vermek otlatma ile tel tehlikelidir. Ve şimdi Ivan onları dağa çıktı yapar li. Paul eski elbiseleri yırtık dedi. İçinde çeşitli kitaplar ve haritalar dikilmiştir. Sonra Paul de bağlantılı ve o bize sürü bulmak için söz verdi. Kitaplar büyük bir Roma hazineler vardı. Bir de yerlerde zevk olabilir burada.

Burada yerel Kozarka Sonra gittik. Çok zahmet ve baktisahme. Ama sonunda kitap bir hamle buldum. Paul 9 hamle olduğunu söyledi. Birçok silah ile mağara girin. Biz ilk sola aldı. Tüm mermer mesajları Odaya ulaştı. 'Tis oda başkanı olduğunu söyledi. Altın zırh ve kılıç ve miğferler vardı.Kırmızı plaka almak ve başka bir galeriye gitti.

Karşıda fazla delik görülür. Diğer Hodavya yol açtı. Zeman ortalama. Biz kapsamlı sitesine gitti. Biz durdu. Paul kötü ayrıca arkasına dedi ama Valchan tuzakları bizim onay üç gönderdi. Parlaklık yarım Sahat süre sonra Sade biri geri döndü. Diğerleri başarısız oldu ve demir uvratilo. 'Tis dedi ve öldü. Biz biraz daha derin gitti ve esneme uçurum gördüm.Varil biraz para masa ve kitaplar ile altın tepsiler ile doldurulmuştur karşısında.

Paul Thuy başka kitaplar olduğunu söyledi. Sonra Valchan Arnis ve çıkıp söyleniyor. Başka bir galeri yürüyün. Biz büyük bir mağara ulaştı. Altın bar ve yaprakları vardı. Biz gittikten sonra. Biz daha az veya daha fazla yürüdü.Duvarlarında çeşitli rakamlar vardı. Maelstrom ulaştı. Oradan çıktım ve uçurumdan aşağı gitti. Bir değirmen ulaştı. Çok eski iş. Paul plaka uzağa sluice dedi ve paraşütünü bıraktı.Su güçlüydü.Su bir darboğaz ulaştı.

Plaka gül ve bir çayır üzerinde gidin. Kendi delik durdu. Valchan kaybetmek olmamalıdır sol elini oluşturmak için taş dedi. Biz diğer odove aramaya gitti. Biz geri oda üstlerine gitti. Oradan üç delik. Daha sonra en geniş noktası. Uzakta plakası. Başka bir hareket için açıldı. O, sağ taraftan oldu. Biz diğer iki Hodavya natakmeni mermer girdi. Bu Hodavya zenginliği vardı. Altın, gümüş ve para vardı. Paul çanta Neodimyum değil nerede onlara dedi. Zehirlendi.

Ebedi zehirlendi. Geri geniş gidin. Oradan biraz ve diğer plakasını geri taşındı. Açık delik pizul kedi. Video Kozarka az Chaush ve markalı deliktir. Dış tablo koymak sarmaşık ve kedi ile kaplıydı hiçbir şey görmedim. Burada uzanmış kanatları ile kartal dövme.

Bu yüzden birçok kez biz bir dağ yaptım. Birçok kalelere Zeman girin ve diğer kitaplar. Paul bana söylemek ve sürü ile birlikte gitti. Gatto Kaya Paul Wolf yüzden gitmesine izin yalvardı bir yumruk vardı. Valchan Nelly sürü bize geldi ve sürücüler izin üzüldüm. İstediğiniz gibi atıyla ve para verdi. Sonra komits vazgeçirme Paul Sultan sürü gider ve geri çağırır izin olmasıdır.

Sonra Sultan ordusu hatları edeceğiz ve biz silip edeceğiz. Sonra Valchan gelmesi ve yok etmek için Paul emretti. Üç atların bacaları yükseldi. Mezeva su birikintisinden yürüyerek onu yakaladı. Orada öldürdü ve yolunda gömüldü. O bir kayanın üzerine başını koydu. De onun para koymak.
dorush isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 08-01-2014, 01:48 AM   #2
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

eline koluna saglık amma kusura bakma tamamını okudum dil nedeni ile hiç birşey anlamadım ozur dilerim zahmet etmişsin arkadaşım saygılar
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-21-2016, 10:47 PM   #3
rahatsızarkeolog
Üye

Tecrübe Puanı: 1009
rahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond reputerahatsızarkeolog has a reputation beyond repute

yazıyı çözmekle uğraşıyorum teşekkürler

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: