Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Arazide Gezerken cekmiş Oldugunuz Resimler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 08-26-2008, 11:07 PM   #1
DAYI
Guest

Standart kayda değer güzellikler

[IMG]/img156/terelek1004759mj4.jpg/1/w667.png[/IMG]

benim güzel memleketim bakmaya doyum olmaz

Facebook'ta Paylaş

Alt 08-28-2008, 10:07 AM   #2
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. Dayı gercekten güzel bir paylasım ALLAH razı olsun senden ... adamlar resmen kayaları delmişler mükemmel görüntü bunlar insanın ici bir güzel oluyor böyle görüntüleri gördükce ... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-28-2008, 10:12 AM   #3
sedat_34
Üye

Tecrübe Puanı: 7016
sedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond repute

DAYI bu yer nerde acaba biliyormusun bir kırala ait mezar galiba ... görüntü mükemmel
paylasımız icin cok tesekürler ...
sedat_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-28-2008, 12:35 PM   #4
DAYI
Guest

s.elamünaleyküm dostlar burası terelek köyü denir durağan havza istikametinde bir köy kastamonu samsun arasındadır

Alt 09-17-2008, 11:59 PM   #5
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

super biyermis
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-06-2008, 11:44 PM   #6
hüseyin26e
Üye

Tecrübe Puanı: 13016
hüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond reputehüseyin26e has a reputation beyond repute

usta allah sana ayak damarlarına sağlık versin . gerçekten güzel yerler .
hüseyin26e isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-07-2008, 01:22 AM   #7
DAYI
Guest

selamünaleyküm hüseyin hoş geldin sefalar getirdin seni aramızda görmek gerçekten çok güzel ayrıca duan içinde çok teşekkür ederim sağol...DAYI

Alt 12-07-2008, 02:04 AM   #8
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

emeğine sağlık dayı e güzel memleketimiz her yeri güzel biyer güzel biyermiş

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-08-2008, 12:33 PM   #9
sivasLı58
Tecrübeli Üye

sivasLı58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
sivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond repute

Emegine sagLık üstad.....
Bilgileri değiştirdik şimdi sende 2 bende 2 bilgi var İşte Paylaşım Ruhu Budur..
sivasLı58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-08-2008, 04:15 PM   #10
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

abi kastamonuda mı bu yerler vaybe sizin memleket de boş degilmiş
teşekkür ederiz emegine saglık

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: