Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNE İŞARETLERİ KATOLOĞU VE CÖZÜMÜ BULUNMUS DEFİNE İŞARETLERİ > DEFİNE İŞARET KATALOĞU
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 5,00 puandır. Stil
Alt 10-15-2011, 01:11 AM   #11
merkür
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 13
merkür is on a distinguished road

mrb arklar hayırı geceler ltf biri bana yardımcı olsunnn ben bişey anlamadım bu sitelerden işaretlerim var anlayan bilen varsa ltf yardımcı olabilirmi
merkür isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2011, 01:13 AM   #12
merkür
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 13
merkür is on a distinguished road

ltf biri bana ulaşabilirmiii işaretlerden anlayan çözebilecek biri [email protected]
merkür isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2011, 01:47 PM   #13
menderes1278
Tecrübeli Üye

menderes1278 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 77014
menderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond reputemenderes1278 has a reputation beyond repute

Alıntı:
merkür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb arklar hayırı geceler ltf biri bana yardımcı olsunnn ben bişey anlamadım bu sitelerden işaretlerim var anlayan bilen varsa ltf yardımcı olabilirmi

sevgili mertül kardeşim işaretlerinizi resimleyip siteye yüklerseniz gördüğünüz bütün yetkililer elinden geldiği kadar yardımcı olurlar.
elinizde resim yoksa fotosuz işaretler bölümüne konu açabilirsiniz. saygılarımla.
menderes1278 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2011, 09:45 PM   #14
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Bu akşam baktığım onca işaretten adam gibi olanı sadece bu.İşaretin bulunduğu kaya ve çevresinin yönleri belirtilmek kaydıyla fazla değil,10 ar metre uzaktan 4 taraflı fotoları olursa bu kaya mezarı için yorum yapmaya değer.Herkese hayırlı akşamlar.
formen16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2011, 10:42 PM   #15
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

formen 16 kardeşimiz hoşgeldin ve aldıgınız görevin hayırlı ugurlu olmasını temenni ederim
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2011, 10:53 PM   #16
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
tarıkziyad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
formen 16 kardeşimiz hoşgeldin ve aldıgınız görevin hayırlı ugurlu olmasını temenni ederim
Hoş bulduk kardeşim.Alakan için hassaten teşekkür ederim.
Görev derken?Ne görevi anlayamadım.Çünkü ben bu bilgisayar ve site işlerinden pek anlamam.Öğrenme yaşım desen çoktan geçti.Ama ilgilenmeye değeceğine inandığım ve detaylı çevre resimleri olan bir işaret olursa elimden geldiğince,dilimin döndüğünce gördüğümü yorumlamaya çalışırım.
Görev buysa temennin için Allah razı olsun.Selamlar.
formen16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-03-2013, 10:07 AM   #17
trt123
Üye

Tecrübe Puanı: 1015
trt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond repute
Standart anlam

burdaki omeganın anlamı "dayı" nın dediği gibi toprak altında mağara yada mahsen tecrübeyle sabittir.
trt123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-26-2017, 07:57 AM   #18
Mkamil
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 7
Mkamil is on a distinguished road
Standart Cevap: Omega Işareti

Sa arkadaşlar ben yeniyim bu fotoları telde nasıl açacak
Bir de V işareti var elimde burda V ile ilgili bilgi var mı
Mkamil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok