Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Değerlendirme: Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır,  ortalama Değerlendirmesi 5,00 puandır. Stil
Alt 03-19-2009, 04:45 PM   #31
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

arkadaşlar be resimleri büyütüp baktım ama bir tek işçilik olan bir olaya rastlamadım gözlerde gitti iyice bizm galiba
bana göre takibe degmez

Alt 03-19-2009, 05:49 PM   #32
seyhun37
Üye

seyhun37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 5016
seyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond reputeseyhun37 has a reputation beyond repute

Sevgili seyrani ustam.görüşleriniz bizim için yol göstericidir inanın ama istihkam ustanın bir önceki resimdeki işaretledigi yerlerin ortada kalan yer dikkatimizi çekti ve hani eski kalkanlar olurya ona benzer bir şekil üst köşesi belli olmuyor pek.şeklin içinde ise ya çarpı işareti varmış gibi duruyor ama olmayada bilir.olmaya bilir dedim ama içinde çizgiler var sol alt ve üst köşeye ve sağ alt köşeye doğrudur.ve komple bu işaretin durduğu yer tesadüfde olabilir ama yukarıdan aşağıya doğru inen beyazlikta hafif çıkıntı gibi duran bir yer.
Birde sevgili ustaların bu şeklin veya kayanın üstünden aşağıya doğru inmekte olan beyazlık ne olabilir. Kaza kütlesi tamemen koyu renkte ama burası sanki içeriden bir akıntı gelerek ve akıntının olduğu yeri ve istikameti doğrultusunda beyazlatna ihtimali varmı.eğer görüşleriniz bu doğrultuda ise kayayı beyazlatan ne olabilir.yağmur veya kar suyu desek bu sular heryerine temas ediyor.
Acaba mantıklı bir açıklaması olabilirmi.
SAYGILAR.

Alt 03-20-2009, 12:27 PM   #33
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute
Standart s.a

selamünaleyküm arkadaşlar bu 1 çizdiğim yeri biraz parlattım ve o işaretler bmeydana çıktı evet bide 3 çizdiğim yer bana tuhaf geldi
2 yerde bana bişi yok gibi geldi ama 1 yer meydana çıktı biraz resmi pc alıp inceleyiniz

saygılar
~*inb_37*~

Konu ~*İNB_37*~ tarafından (03-20-2009 Saat 12:30 PM ) değiştirilmiştir.
~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-20-2009, 04:29 PM   #34
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

seyhun kardeşim o kalkana benzettetigin kayayayı ben tam olarak göremedim lakin senin canlı olarak gördügünü belki biz resimde tam olarak göremeyiz bazende canlı göremedigimizi fotoğraftafta görürüz ,
ayrıca o kayadaki beyaz akıntı yüzde 60 horasan olabilir

Etiketler
Yok