Go Back   DefineBurada.CoM > BiLGİ PAYLASIMI-TARİH VE TARİHİ BİLGİLER > Define Haberleri
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-15-2008, 12:15 PM   #1
sivasLı58
Tecrübeli Üye

sivasLı58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
sivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond repute
Standart Okumadan Geçmeyin .....

Hıristiyan aleminin çok ünlü bir piskoposu ölüm döşeğinde, kendisini bekleyen rahiplerden birini yanına çağırır ve 'Türkiye'de yaşayan insanlar, yemeklerini altın kaşıkla yemeye başladılar mı?' diye sorar. 'Hayır' cevabını alan piskopos, 'Türkler, demek ki hala yaşadıkları toprakların altında neler olduğunun farkında değiller' diye karşılık verir.

AKIN AKIN ÜLKEMİZE GELDİLER

Kısa süre sonra hayatını kaybeden piskoposun yazılarını inceleyen rahipler, dehşete kapılırlar. Çünkü, kutsal kitapları İncil'in bazı bölümlerinde de yer alan ifadelere göre; Türkiye'deki topraklar, binlerce ton altınla gömülüdür. Gerçekliği tartışılabilecek, tanıklarının itirafı mümkün olmayacak bu olaydan sonra tarihin ilk devirlerinden bu yana medeniyetlerin merkezi olan Türkiye'nin her köşesine özellikle Hıristiyan turistler, gezi gerçekleştirirler. Geliş amaçlarını ve gezdikleri yerleri kimsenin bilmediği bu kişiler, mezarlıklar, kilise kalıntıları, tarihi eserler, çeşmeler, su değirmenleri ve eski yollar ile asırlık çınar ağaçlarının fotoğraflarını çekerler ve bilgi edinirler. Evet, her yıl ülkemize binlerce turist geliyor ve dağ-taş demeden her tarafı geziyorlar. Türkiye'de 10 gün kalıyorlar, 15 gün sonra gidip tekrar geliyorlar. Niçin geldikleri bilinmez ama, Türkiye'nin doğal zenginliklerini, turistik yerlerini çok iyi bildikleri ve ülkemize iyi döviz bıraktıkları kesin
sivasLı58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 07-18-2008, 09:55 PM   #2
EFO6013
Guest

S A merhaba arkadaşım yazdığın yazı için teşekkürler ve ellerine sağlık çok güzel olmuş benimde sizlerle paylaşaçağım bir konu ve ben kendim yaşadım bir ay önce idi bir pazar günü arazide gezerken ormanın en diplerinde 30 kişilik bir gurupla karşılaştım ve orman bizin bölgeolduğu için yanlarına çok rahat gittim ve yanlarında yarım türkçe konuşan bir tercuman vardı orada oturdu bizde sadeçe üc kişi idik ve tercumana sordum burada ne işiniz var hayırdır dedim oda bana ormanda altı saattir geziyoruz dedi ne arıyorsunuz dedim öylesine işimiz var dedi ve gezmek için köy muhtarından izin aldık dediler ve birsey diyemedik ama amaçları bizim yerlerdeki hazinleri arıyorlar baya oturduk birer kahve ikram etteik ama malesef konuşma yok başka yapaçak bir şey yoktu cünkü orada çadır kurup yataçaklardı MALESEF BİZİ
M OLAN MALIMIZI ALIYORDU ADAMLAR BİZDE ÖNÜMÜZ BAKKA BAKA GİTTİK ARKADAŞLAR AÇALIM ARTIK GÖZÜMÜZÜ KALIN SAĞLIÇAKLA

Alt 07-18-2008, 11:28 PM   #3
sivasLı58
Tecrübeli Üye

sivasLı58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
sivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond reputesivasLı58 has a reputation beyond repute

A.S. Evet Kardeşim bu gibi oLayLar üLkemizde Daha önceLeri çok sefer yaşanıLmış oLayLar ve haLada yaşanıLmaktadır.. Biz ise dedigin gibi eLLerimiz koLLarımız bagLı sadece seyretmekLe yetiniyoruz eLimizden başka bişeyde geLmiyor maLesef..

Konu sivasLı58 tarafından (07-18-2008 Saat 11:31 PM ) değiştirilmiştir.
sivasLı58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-19-2008, 02:12 PM   #4
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadaşlar gercekten üzücü olaylar. sonucta bizim atalarımız bu toprakları kanlarıyla sulayarak almıslar bu topraklar icinde olan herseyde hakkımız vardır ... Bu VATAN bizim bu konularda biraz duyarlı olursak iyi olur ...
Önemli olan bulunan eserlerin ülkemiz icinde kalmasıdır ...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-17-2012, 09:22 PM   #5
sakin adam
Banned

Tecrübe Puanı: 0
sakin adam has a reputation beyond repute

iste diyorum ya gavur gelir kan döküp aldigimiz topragimizdan mallari toplar giderler bunlara yasak yok yakalama yok hersey serbest nerde kanun nerde insanligimiza yazik yazik garip iki kazmayla yakalndimi iste define avcilari yakalandi diye haberlere verirler tövbe tövbe konusdukca yazdikca sinirlerim kalbime vuruyor allah fakirin garibin yardimcisi olsun milletimizin yani
sakin adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-18-2012, 06:27 PM   #6
sakin adam
Banned

Tecrübe Puanı: 0
sakin adam has a reputation beyond repute

üzülmeyin arkadaslar Rabbim bugün dediginde yolda yürürken bile sizi ferraha kavusturacak birseyler bulursunuz yeterki yüce Allahim tamam desin siz iste bulununki alin teriniz bosa gitmez insallah
sakin adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: