Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM DA KATEGORİSİZ KONULAR > ŞehitLer BöLümü
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 04-29-2009, 11:59 PM   #1
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute
Standart Türkiye’m Şehitlerine Ağlıyor

TÜRKİYE ŞEHİTLERİNE AĞLIYOR.
Hainlerin Kurdugu pusuda 9 Vatan evladımız Şehitlik Şerbetinden İçti.

Vedalaşmaya kontör yetmedi
Aydınlı şehidin annesi, dün oğluyla konuşurken cep telefonunun kontörü bitince son görüşmesi yarım kaldı

Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde askeri araca düzenlenen mayınlı saldırıda şehit olan askerlerden Jandarma Er Onur Görmez’in şehit olduğu haberi Aydın’ın Karpuzlu ilçesine bağlı Ömerler köyünde yaşayan ailesini yasa boğdu.

Çiftçilik yaparak geçinen Kamil ve Nursel Görmez çiftinin iki çocuğundan biri ve tek oğulları olan Onur Görmez’in 5 aylık asker olduğu belirtildi. Anne Nursel Görmez’in, oğluyla son olarak dün telefonla görüştüğü, ancak cep telefonunun kontörünün bitmesi nedeniyle görüşmelerinin yarıda kaldığı öğrenildi. Son görüşmede şehit erin, annesine “Akrabalarım, arkadaşlarım, beni tanıyanlar sık sık arasın” dediği belirtildi. Bu telefon görüşmesinden sonra şehit eri, babasının dün akşamüstü aradığı, ancak ulaşamadığı öğrenildi.

Ağabeyinin fotoğrafına sarılarak gözyaşı döken 15 yaşındaki Tennur Görmez, “Ben şehit kardeşi mi oldum? Güzel gözlü ağabeyim” diye feryat etti. Acılı baba Kamil Görmez ise, oğlunun sık sık aranmasını istediğini belirterek, kendisinin de “Oğlum orası asker ocağı, lise gibi olmaz, her zaman arayamayız, her zaman görüşemeyiz, ama yine de içini ferah tut, her zaman arayıp görüşmeye çalışacağız” dediğini anlattı. Anne Nursel Görmez de “Güzel oğlum” diye feryat

ŞEHİT KOMANDO ER MURAT ÇAVDAR’IN HABERİNİ AMCASI VERDİ

Trabzon’un Maçka ilçesine bağlı Esiroğlu beldesi Mataracı köyü nüfusuna kayıtlı olan, ancak İstanbul’da yaşayan şehit Çavdar’ın amcası İsmail Çavdar, yeğeninin şehit edildiği haberini köy muhtarından aldığını belirterek, ”Çok ani oldu. Bu haberi, İstanbul’da yaşayan annesi ve babasına biz verdik. Bizim vasıtamızla onların haberi oldu” dedi.

Tarifsiz bir acı içerisinde olduklarını ifade eden amca Çavdar, ”Murat, yaklaşık 11 aylık askerdi. İstanbul’da büyüdü. En son buraya askerlik çağrı belgesini almaya geldiğinde yüz yüze görüşmüştük. Ancak telefonla görüşüyorduk” diye konuştu.

Amca Çavdar, şehit Çavdar’ın iki kız kardeşinin bulunduğunu ve mesleğinin berberlik olduğunu kaydetti.

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ İLHAN HARDAL

Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki terörist saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İlhami Hardal’ın Kilis’teki baba evinde yas var.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş İlhami Hardal’ın (33) İsmetpaşa Mahallesi Yayla Sokak’taki evinde, haberin ulaşmasının ardından büyük üzüntü yaşanıyor.

İlhami Hardal’ın 8 yıllık uzman çavuş olduğu ve 6 yıldan bu yana Lice’de görev yaptığı belirtildi.

Bir çocuk babası şehit Uzman Çavuş Hardal’ın eşi Seval Hardal’ın ikinci çocuğuna hamile olduğu, haberini aldıktan sonra Diyarbakır Asker Hastanesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Hardal ailesinin, oğullarının şehit olduğu haberini gelinlerinden öğrendikleri bildirildi.

Şehidin ağabeyi Mustafa Hardal’ın da başçavuş olduğu ve emeklilik işlemlerini yapmak üzere Ankara’da bulunduğu, kardeşinin şehit haberini de burada öğrendiği belirtildi.

Oğlunun şehit olduğu haberini alan anne Hatice Hardal, sık sık sinir krizleri geçirirken, ”Yanıyorum, içim yanıyor, gitti güzel evladım, şehit oldu” şeklinde ağıtlar yaktı.

Şehit Uzman Çavuş İlhami Hardal’ın 4 kardeş oldukları ve küçük kardeşi Ahmet Hardal’ın askerlik görevini yapmak üzere 15 gün sonra görev yerine gideceği ifade edildi.

Sağlık ekiplerinin hazır bekletildiği evde aile, yakınlarının ve akrabalarının baş sağlığı dileklerini kabul ediyor.

Öte yandan, Kilis Valiliğinin, ailenin yarın Diyarbakır’da yapılacak cenaze törenine katılabilmesi için araç temin ettiği kaydedildi.

ŞEHİT KOMANDO ER MİKTAT BEDER: ‘BU KÖYE BİR BAYRAK DİKECEĞİM’ DİYEREK GİTMİŞTİ”

Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki terörist saldırıda şehit olan komando er Miktat Beder’in 5 aylık asker olduğu bildirildi.

Miktat Beder’in Trabzon’un Arsin ilçesine bağlı Çiçekli köyündeki evine gelen Kaymakam Vekili Adil Tekeli, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yücel Aslanoğlu ve Emniyet Müdürü Bircan Miser, yakınlarına taziyelerini iletti.

Şehit haberinin verildiği sırada Miktat Beder’in annesi Fatma, kardeşleri Bülent (19) ve Murat (15) evde bulunurken, inşaat ustası olan ve Rize’de çalışan babası Mustafa Beder telefonla eve çağrıldı.

Baba Mustafa Beder beklenirken Kaymakam Vekili Tekeli, Üsteğmen Aslanoğlu ve Emniyet Müdürü Miser evden ayrılmadı.

Haberi aldıktan sonra gözyaşlarına boğulan anne Fatma Beder, ”Oğlum askere giderken ‘Bu köye bir bayrak dikeceğim” diyerek gitmişti” diye ağıt yaktı.

Bir süre sonra eve gelen, gözyaşlarını tutamayan baba Mustafa Beder de bir süredir oğluna telefonla ulaşmaya çalıştığını ama görüşemediğini söyledi.

İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yücel Aslanoğlu, baba Mustafa Beder’i sarılarak teskin etmeye çalıştı.

Beder ailesinin 3 çocuğundan en büyüğü olan Miktat Beder’in Kayseri Komando Tugayı’ndaki acemilik döneminin ardından Diyarbakır’da görev yaptığı ve 5 aylık asker olduğu öğrenildi.

BABASI 2 YIL ÖNCE VEFAT EDEN ŞEHİT ER ZEYNEL DİREKÇİ’NİN GAZİANTEP’TEKİ BABA EVİNDE YAS VAR

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde terörist saldırı sonucu şehit olan 9 askerden Zeynel Direkçi’nin ailesinin yaşadığı Gaziantep’teki evde yas tutuluyor.

Er Emrah Polat’ın şehit olduğunun öğrenilmesinin ardından 5. Zırhlı Tugay Merkez Komutanlığından görevli bir Albay, ailenin yaşadığı Vatan Mahallesi 13 nolu sokaktaki eve gitti. Şehit Er’in annesi Sultan’ın Şehitkamil ilçesine bağlı Sinan köyüne gittiği, acı haberi aldıktan sonra evine dönmek üzere yola çıktığı öğrenildi. Baba Muzaffer Direkçi’nin ise 2 yıl önce geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat ettiği bildirildi.

Heyete, 112 Acil Sağlık ambulansı ile sağlık görevlileri de eşlik etti. Şehit erin kardeşleri ortopedik özürlü Berivan (5), Ahmet (9),Mehmet ve Ali acı haberi alınca ağlamaya başladılar.

Şehit Direkçi’nin Lice’deki birliğine 2 ay önce katıldığını belirten aile yakınları, ”Askere gitmeden önce kuruyemiş dükkanında işçilik yapıyordu. Henüz 5 ay 5 günlük askerdi. Şehidimizin bir de ortopedik özürlü kız kardeşi var. İşçi emeklisi olan baba Muzaffer de 2 yıl önce öldü” dediler.

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ AKYÜREK’İN YOZGAT’IN SORGUN İLÇESİNDEKİ YAKINLARI, CENAZE TÖRENİNİN YAPILACAĞI ANKARA’YA GİTTİ

Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki terörist saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Salih Akyürek’in Yozgat’ın Sorgun ilçesinde yaşayan yakınları, cenaze töreni için Ankara’ya gitti.

Alınan bilgiye göre, Uzman Çavuş Salih Akyürek’in (31) şehit olduğu haberini alan Yozgat’ın Sorgun ilçesi İncesu köyündeki dedesi Osman Kaya (65) ile anneannesi Gülhanım Kaya (63) büyük üzüntü yaşadı.

Şehidin dedesi ve anneannesi, özel otomobille Ankara’ya gitti.

Köyde oturan şehidin yakınlarından Ramazan Kızıl, Uzman Çavuş Akyürek’in yaklaşık 20 yıl önce anne ve babasıyla köyden ayrıldığını söyledi.

Köyde sadece dedesi ve anneannesinin kaldığını ifade eden Kızıl, onların da cenazenin defnedileceği Ankara’ya gittiklerini bildirdi.

Acı haberi duyarak köy meydanında toplanan vatandaşlar ise topluca Ankara’ya giderek cenaze törenine katılacaklarını söyledi.

Şehit Uzman Çavuş Salih Akyürek’in evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

ŞEHİT ER ORAL’IN KARS’IN KAĞIZMAN İLÇESİNDE YAŞAYAN ANNE VE BABASI HABERİ ALDIKTAN SONRA FENALAŞARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki terörist saldırıda şehit olan Er Erdal Oral’ın Kars’ın Kağızman ilçesinde yaşayan anne ve babası, haberi haberi aldıktan sonra fenalık geçirmesi üzerine hastaneye kaldırıldı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Kağızman ilçesine bağıl Çengilli köyünde yaşayan baba Rasim Oral ve anne Mahire Oral, çocukları Erdal Oral’ın terörist saldırıda şehit düştüğü haberi verilmesi üzerine fenalaştı.

Ambulansla Kağızman Devlet Hastanesine kaldırılan baba Rasim Oral ve anne Mahire Oral, müşahede altına alındı.

Serum takılan acılı anne ve kalp hastası olduğu öğrenilen baba Oral’ın, sağlık durumunun iyi olduğu, bir süre hastanede müşahede altında tutulacağı belirtildi.

Bu arada, Kağızman Kaymakamı Çetin Çelik, hastaneye gelerek şehit Oral’ın anne ve babasının sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

ŞEHİT ONUR GÖRMEZ’İN EVİNE ATEŞ DÜŞTÜ

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde PKK’lı teröristlerin yola döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan 9 askerden Onur Görmez’in ailesinin yaşadığı Aydın’ın Karpuzlu ilçesine bağlı Ömerler köyünde büyük üzüntü var.

Aydın İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Elvan Celep, köye gelerek, aileye oğullarının şehit olduğu haberini verdi ve baş sağlığı dileğinde bulundu. Acı haberin duyulmasıyla evde büyük üzüntü yaşandı.

Şehidin annesi Nursel Görmez, “Artık yeter, ben yandım başka analar yanmasın”, “Oğlum kokunu çok özledim”, “Ben sana doyamadım oğlum” şeklinde ağıtlar yaktı.

Şehit babası Kamil Görmez ise oğluyla önceki gece telefonda görüştüğünü anlatarak, “Bize telefonda operasyona gideceğini ve şehit düşme ihtimali bulunduğunu söyledi. Akrabalarının onu aramasını istedi. Kontürüm bittiği için 2 dakika konuşabildik ve görüşmemiz yarıda kesildi. Hala şehit olduğuna inanamıyorum. Vatan sağ olsun” dedi.

Şehidin ilköğretim 8. sınıfa giden kız kardeşi Tennur Görmez ise ağabeyinin öldüğüne inanamadığını ifade etti. Ağabeyinin fotoğrafına sarılan Tennur Görmez, “Ben şehit kardeşi olmak istemedim ki” diyerek ağladı. Köy halkı da şehidin ailesini acılı gününde yalnız bırakmadı.

haberler Alıntıdır.

BAYRAK

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü
Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü
Işık ışık, dalga dalga bayrağım,
Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın,
Mezarını kazacağım
Seni selamlamadan uçan kuşun,
Yuvasını bozacağım.

Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder,
Gölgende bana da bana da yer ver.
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar,
Yurda ay-yıldızının ışığı yeter.

Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün,
Kızıllığında ısındık;
Dağlardan çöllere düşürdüğü gün,
Gölgene sığındık…

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı,
Barışın güvercini, savaşın kartalı…
Yüksek yerlerde açan çiçeğim,
Senin altında doğdum,
Senin dibinde öleceğim…

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim;
Yeryüzünde yer beğen:
Nereye dikilmek istersen,
Söyle seni oraya dikeyim…

tüm şehit ailelerine baş sağlığı diliyorum allah sabır versin
ALLAH BUNU YAPANLARINDA BİNBİR TÜRLÜ BELASINI VERSİN ŞEREFSİZLER ALLAH KORKUSU YOKMU LAN SİZDE

Konu ~*İNB_37*~ tarafından (04-30-2009 Saat 12:02 AM ) değiştirilmiştir.
~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 04-30-2009, 01:17 AM   #2
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

mekanlari cennet olsun
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-30-2009, 08:20 PM   #3
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm öldükten Sonra Dirilip Tektar ölmeyi Isteyenler Kimlerdir Bilirmisiniz ... Evet Yalnizca şehitlermiş. Vatan Uğruna Allah Uğruna ölmakten Insan Oğlu O Kadar Zevk Alirmişki Keşke Birdaha Dirilip Bir Daha şehit Olsak Derlermiş... Allah Herkese Nasip Etsin Onlarin şefaatine Erdirsin Rabbim Bizleri eline sağlık inb_37 sağol
DAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-30-2009, 08:33 PM   #4
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

mekanlari cennet ne güzel

Alt 05-01-2009, 01:29 AM   #5
kurdoğlu
Üye

kurdoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14015
kurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond reputekurdoğlu has a reputation beyond repute

selamünaleyküm evet bir şehit 70 kişiyi kurtarırmış yani 70 kişiye şefaat edermiş ne güzel
kurdoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-02-2009, 10:57 AM   #6
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm evet arkadaşlar bu evlatlarımızı şehit edenleri aramak için fazla uzağa gitmeye gerek yok sanırım ha silahı almış eline vurmuş ha onlarla aynı düşünüş ve davranışı sergilemiş sizleri blmem ama ben bir mayısta olanları izlerken bu hainler bizimiçimizde bizde hiç birşey yok gibi yatağımızda mışıl mışıl uyuyoruz yetki olmayınca polis ne yapsın asker neyapsın dağdaki eşkiyayı vurmak için genel kurmaydan emir bekleyen asker şehirdeki eşkiyaya silahla mukabele etmek için bakandan izin bekleyen polis ne yapsın inanın ben olsam kahrımdan ölürüm polis ve askerimiz gene sabırlı insanlar. hiç duydunuzmu dağdaki eşkiyayı vuran özel harekatçının cezaevinde yattığını mahkemeye verildiğini.evet ben duydum ve şu anda cezaevindeyatıyor garibimeyy vatanımevlatların seni korumaya çalışıyor ama engel olanlardan fırsat bulamıyorlar bunun tipik bi örneğini bir mayısta gördük ve türk olmakla her zaman gurur duyardım am busefer utandım...DAYI
DAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-10-2009, 07:54 PM   #7
Kop-Can
Üye

Tecrübe Puanı: 2016
Kop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond reputeKop-Can has a reputation beyond repute

mekanları cennet olsun ALLAH cümlesine rahmet eylesin bunu yapanalarıda lanet eylesin...
Kop-Can isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-10-2009, 11:02 PM   #8
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute

selamünaleyküm evet dayı sana katılıyom askerimiz emir beklerken şehit gidiyor nerdeyse aslında bunu devletimiz biliyor ama bişi yapmıyor bence askerimize polisimize bazı özgürlükleri vermeleri lazım 1 mayıstaki olayda bende utandım ama yapcak bişi yok sayın devlet başkanlarımız el atması lazım buna bence

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-11-2009, 11:37 AM   #9
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a.
Onlar bizlerin gurularıdır kahramanlarıdır. onlar mekanı cennet olan şehitlerimiz biz onların şehit olduklarına ne kadar üzülsekte onlar ölü değillerdir... onlar şehitlerimizdirki her zaman yasarlar ve ALLAH c.c. onların mekanlarını cennet eylesin bu gururu belki kac müslüman türk evladı yasamak isterdi ama her keze şehitlik nasip olmaz...
birgün gelecektirki bunları yapanlar cezanalrını bulucaklardır eger bu dünyada olmasada öbür dünyada yine cezalarını cekecekler kacarları varmıdır hayır kesinlikle bir gün gelecek ve hesabını verecekler hiö bir sekilde kurtulusları yoktur bunu bilmek hiçte olsa biraz bizi huzurlu yapabilir ...
Bunu yapanlarıda ALLAH c.c. bu dünyada ve öbür dünyada büyük bir ızdırabın icine atsın ve hepsine lanet eylesin cümlesi kahrolsun ...AMİN...
Şİmdi Şehitlerimiz icin bir Fatiha okumakta bizim boynumuzun borcu olsun bunu okuyan herkezden şehitlerimizin ruhlarına bir fatiha okumalarını rica ediyorum ... ve gün geldiğinde herseyin hesabı sorulacaktır... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-11-2009, 08:57 PM   #10
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute

ALLAH (c.c) hepsinden razı olsun.Dayı mada katılıyorum.Şu devlet içinde neler dönüyor neler.Televizyonlarda çıkanlar yapılanların 10 da 1 i değildir.
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: