Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Arazide Gezerken cekmiş Oldugunuz Resimler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-18-2009, 06:27 PM   #11
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

resımler cok guzel elınıze saglık
ama goruntulerde gunumuz ınsanlarının kalıntılarıda var adamın bısı sevgılsının adını kazımıs sanırm zeynep yazmıs vs
keske yazmasaymıs ben sızlerı boyle fuzulı kırletmelrden kacınmaya davet edıyorum yuzlerce yıldan berı kımse sankı adını yazmayı dusunememıs doagl halı daha guzel hem bızde bızden sonrakılerın bu yapıları gormesıne fırsat tanımalıyız dımı.
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-19-2009, 03:04 AM   #12
DAYI
Guest

SELAMÜNALEYKÜM eros 85 duyarlılığına çok teşekkür ederim kardeşim ama bazan bende defineciyim demekten utanıyorum işareti bile ayırt edemiyosun adamlar askerlik anılarını bile yazmışlar çoğu yerde tabi lafımız bunu yapanlara DAYI

Alt 01-19-2009, 06:04 PM   #13
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
işaretçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
seyrani meil atmış dun akşam msndedi slm attım görmedi yada işi vardı ne o darıldınmı dedim yine cevap yazmadı anlıyamadım bugun cepten ulaşırım saygılarımla iyi calışmalar

estafurullah abi burası bi derya(okyonus) bizse bi su damlasıyız.............
ben senin selamını görmedim aslan az çok tanırsan benim küsme gibi bir huyum yoktur onuda bilirsin ilave olarak ben seninle msnde yaklaşık bir aydır görüşemiyorum engelledinmi sildinmi yanlışlıkla bilmem artık
sen seyrani diye kime selam verdin anlamddım kiminle karışrırdıun beni kimbilir

Alt 01-19-2009, 08:16 PM   #14
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Ben sizin yerinizde olsam aşka meşke bakmam, Büyük haç işaretine ve haç işaretinin sol kolunda bulunan haca bakarım. Her şeyi anlatıyor. Muhteşem bir şey.

Alt 01-19-2009, 08:18 PM   #15
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Zaten İkinci resimde de ayna gibi karşımızda duruyor. Harikulade bir şey. Kol kırılır yen içinde kalır yaa... Bu öle bi şey..

Alt 06-17-2009, 12:23 AM   #16
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67015
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

S.a kandela -----çatalcalimisin? Bu yer hakkinda bilgin varmi?----sazli köyünün kuzeyinde çilingoz köyü-aşağida delikli kaya batisinda kilcali çatal köy yol boyunca 3 kilavuz taş altinda volçanin işareti-yarim saat ileride yenidağ köyünde kartal-kurt-balik-avci-karaca-kiz-papaz-domuz ve güvercin işaretleri var.yenidağ köyünün kuzeyinde tekne kaya üzerinde varmiş.

Alt 06-17-2009, 12:40 AM   #17
meçhul
Tecrübeli Üye

meçhul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 134016
meçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond repute
Standart işaretlere kalp yağım eridi!!!!!

bunlar çok net ve güzel işaretler elinize ,emeğinize,yüreginize sağlık.
içten olan resimlerde her yer açılmış gibi dursada açılmayan ve hala kapalı duran bir oda daha gözüküyor,o oda tavandaki yuvarlak papalık haçının hemen altı boşluk tesbitinde bence yarar var.
ayrıca dışarıdaki kalp çok daha derinde tehlikeli,tuzaklı ve zehirli bir hazineyi işaret etmekte naçizhane görüşüm budur saygılarımla emi
meçhul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-17-2009, 04:41 PM   #18
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
meçhul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunlar çok net ve güzel işaretler elinize ,emeğinize,yüreginize sağlık.
Içten olan resimlerde her yer açılmış gibi dursada açılmayan ve hala kapalı duran bir oda daha gözüküyor,o oda tavandaki yuvarlak papalık haçının hemen altı boşluk tesbitinde bence yarar var.
Ayrıca dışarıdaki kalp çok daha derinde tehlikeli,tuzaklı ve zehirli bir hazineyi işaret etmekte naçizhane görüşüm budur saygılarımla emi
[color="darkred"][i][b]

evet meçul kardeşim bende dedim aynini HİRA USTA YA
açilmamiş odavar diye
ama yer çalişmaya müsait degil
DEMEDİMMİ HİRA

Etiketler
Yok