Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 05-02-2011, 04:13 PM   #1
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute
Standart X [ÇARPI] Harfi

X Çarpı harfi nihayi işarettir aradıgınız şey altındadır yannız X harfinin boyutu önem arzeder eger x harfinin boyutu 5 cm den küçükse hedefiniz altıdır yok 5 cm den büyükse hedefiniz burası degil başka yerdir bu durumda x işaretinin mevcut oldugu kayada veya harfin yanında başka bir işaret[tamamlayıcı] olacaktır o işaret sizi yönlendirmesi gerekir x in mekezinde murj izi varsa bu murj izi ve tamamlayıcı işaret arasındaki mesafe ölçülür aradıgınız o dogrultuda ve mesafededir EKSİGİM OLABİLİR USTALARIM VE KARDEŞLERİM TAMAMLASIN
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 05-02-2011, 05:42 PM   #2
SeRHaT21
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 66014
SeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond repute

kesin anlamı olmasada bir çok örneği görülmüştür bahsettiğiniz şekilde ama ben bazılarını tamamen yanıltıcı aldatıcı olduğunu düşünüyorum. güzel bir paylaşım teşekkür ederim..
SeRHaT21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-02-2011, 06:25 PM   #3
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

s.a.ustadım bizde bir iki kafalı kartal var kartal ayagıya kalkmış iki kanadını arkasına almış heybetli bir şekilde kafası biri doguya biri batıya bakıyor durdugu kayanın arkasında bir kaya daha var o kayanın uzerinde bir adet yuvarlagın içinde çarpı işareti var
tahmini soyluyorum 8 ve ya 10 santim olabilir saygılar yorumunuzu bekliyorum
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-02-2011, 07:36 PM   #4
SeRHaT21
Tecrübeli Üye

SeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond reputeSeRHaT21 has a reputation beyond repute

Alıntı:
bircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a.ustadım bizde bir iki kafalı kartal var kartal ayagıya kalkmış iki kanadını arkasına almış heybetli bir şekilde kafası biri doguya biri batıya bakıyor durdugu kayanın arkasında bir kaya daha var o kayanın uzerinde bir adet yuvarlagın içinde çarpı işareti var
tahmini soyluyorum 8 ve ya 10 santim olabilir saygılar yorumunuzu bekliyorum

bu kartallar kabartmamı oymamı? rölyef olabilir diye düşünüyorum kaya mezarı olabilir resim yokmu?

Alt 05-02-2011, 08:10 PM   #5
bircan
Moderator

bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

s.a.ustadım kartal kabartma ve resimde var atsak bile yorum alamıyoruz ustadım o kadar resim attım bir yorum alamadım saygılar
ustadım

Alt 05-02-2011, 08:13 PM   #6
SeRHaT21
Tecrübeli Üye

attıysanız linkini verin bi, göreyim..

Alt 05-02-2011, 08:23 PM   #7
bircan
Moderator

s.a.ustadım bir adet kartalımız var kartal hakim bir kayada altında bir dibek taşı var karşı tepede 3 adet yavrusu var 2 yavrusu canlı bir yavrusu cılız ve hastagibi kartal aşşagıdaki çeşmeye bakıyor çeşmenin ustunde bir adet yerde kafası sivri bir taş var saygılar
ustadım

Alt 05-02-2011, 08:25 PM   #8
bircan
Moderator

sitede o kadar fotograf varki ustadım bu fotogfaflar sahtemi arkadaşım

Alt 05-02-2011, 08:41 PM   #9
SeRHaT21
Tecrübeli Üye

Alıntı:
sitede o kadar fotograf varki ustadım bu fotogfaflar sahtemi arkadaşım

sahtemi değilmi biz bilemeyiz ancak kartal kabartma ise olduğu kayaya dikkat edin zeminle birleşen yüzlerinde girişi olabilir kaya mezarlarında bu tür rölyeflere rastlamak ancak mümkündür büyük ihtimalle kaya mezarı olabilir resimi görmek istememin sebebi budur. düşündüğüm gibi bişeyse elbetteki yorum yaparım. sitedeki arkadaşlara siteminizde haklısınız sanırım baya bir durgunluk ve göze çarpıyor hayırlısı bakalım canlandırmak lazım ortamı aksi halde kayalarda sessiz duran kartal işaretlerinden farkımız olmaz. biz farklıyız farkımızı göstermeliyiz. benimki sitem değil ancak size hak veriyorum.

Alt 11-16-2011, 01:22 AM   #10
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
s.a.ustadım bir adet kartalımız var kartal hakim bir kayada altında bir dibek taşı var karşı tepede 3 adet yavrusu var 2 yavrusu canlı bir yavrusu cılız ve hastagibi kartal aşşagıdaki çeşmeye bakıyor çeşmenin ustunde bir adet yerde kafası sivri bir taş var saygılar
ustadım
Bırcan arkadaşım,SeRHaT21 Ustanın dediği gibi,şu bahsettiğin işaretlerin eğer elinde fotoğrafları varsa yüklemeni rica ediyorum.
Bakalım yorum nasıl yapılıyor görelim.

Etiketler
Yok