Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 09-19-2008, 04:45 PM   #1
06mrt
Üye

Tecrübe Puanı: 1016
06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute06mrt has a reputation beyond repute
Standart Dikkatle Bakin Ve Yorumlayin

arkadaşlar bu resim bir ana kayada idi üçgenin altını delmeye çalışmişlar fakat delememişler yandaki delik ise oda sonradan kırma ama oda sonuçsuz aşağı doğru toprak sıyrılıyo ve üçgenin altı düz bir şekilde iniyo yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum saygılar
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg resimler3 002.jpg (84,4 KB (Kilobyte), 107x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg resimler3 010.jpg (64,1 KB (Kilobyte), 69x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg resimler3 011.jpg (58,2 KB (Kilobyte), 63x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg resimler3 012.jpg (69,0 KB (Kilobyte), 59x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg resimler3 013.jpg (74,7 KB (Kilobyte), 59x kez indirilmiştir)
06mrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 09-19-2008, 05:49 PM   #2
kandela
Guest

S.a Güzel Fotolar Nasil Olmuşta Kirmamişlar O üçgene Acemiler Bilmem.yer Nasildir Bilmem Ama Işaretin Güzel Fakat Ulaşmasi En Güç Gömülerden üçgen Birbirine Eşit ölçüde Sanirim Ama Genede Soluna Doğru Araştirma Yapmandan Yanayim.kapali Bi Alan Içresinde Olan Mezari Simgeliyor.

Alt 09-21-2008, 01:44 AM   #3
DAYI
Guest

selamünaleyküm dostlar tam emin olmak için öncelikle üçgenin açığa çıkması lazım en ufak ayrıntıyı kaçırmamalıyız otların temizlenmesilazım oradaki olayı kendimiz görmemiz lazımmesela işaretlediğim yarlerde ne var küçük delik gibi duruyorlarama net değil . kandela demek istediğimi anladın galiba acaba işaret üçgenmi yoksa kaya mezarı çatısımı bi ona karar verelim gerisi gelir inşallah saygılar DAYI

Konu DAYI tarafından (09-21-2008 Saat 01:50 AM ) değiştirilmiştir.

Alt 09-21-2008, 01:15 PM   #4
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadasım yer üçgeninde cizimi tam ortaya cıkınca sanki giriş gibi görünmekte ama burası değil cevrede olan degerli bir şahsiyete ait mezarın varlıgından haberdar ediyor seni ve mezarda kaya mezarı seklinde olamalı tepeden değil yandan giriş li kaya oda mezarlarından diye biliriz ...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-10-2008, 10:55 PM   #5
ulus10
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 1016
ulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond reputeulus10 has a reputation beyond repute
Standart diğer göz

s.a. ben sizin dünyanızla avcılık sayesinde tanıştım iyiki tanımışım çok zevkli ava gittiğimde etrafımı izleye izleye doğayı yorumlamaya başladım tabiki kendi çapımda bende merak yaptı internette baya okudum işaretler anlamları falan okuduklarımın doğruluğunu arazide avda iken doğruladım bence malum mezar ama orada sanki 2 göz var biri açık diğeri kapalı üçgenin altındaki göz açılırsa bişeyler bulunabilir ama taşa bakarsan yanıltmacada olaabilir bende buldum avda gezerken fotoladım ama gördüklerim bu kadar simetrik değildi Allah gönlüne göre versin hoşçakal
ulus10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-21-2009, 01:59 AM   #6
meçhul
Tecrübeli Üye

meçhul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 134016
meçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond repute
Cool yüzler var bakar yüzler var izler!

işaret net ve açık!!!işaretin de kesinlikle mezarı vermiş hemde lahit mezar işlemeli çatılı gösteriyor.taşa sırtını ve biri sağında digeri sol tarafında iki üç metre önünde duruyor.güzel iş temiz iş emi
meçhul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok