Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Bulunmuş Define Ve Gömüler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-28-2009, 11:36 AM   #11
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67015
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

Alıntı:
zanzibar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Define ve gömü konusunda yeteri kadar bilgiye sahip olmadan,yakın bi hoca tarafından belirtilen bi yerde define oldugu mujdelendi ve neticesinde bi cok dedektorle dogruladım.ve neticesinde kazı gerceklestırdım.1.5 metreye ulastıgımda tekrar dedektorle dogruladım.daha sonrasında 2.5 metreye ulastıgımda sahipli oldugunu anladım hiç bi sinyal alamadım.bu durumda ne yapmam gerekir yardımcı olursanız minnettar kalacagım.
s.a bölge neresi oluyor.sen hocanın burada define var dediği yerde her hangi bir işarete veya dikkat çekicek farklı bir duruma rastladınmı.sonuçta buraya birşey konmuşsa koyan kendine özgü bir yer belirleyici bir iz bırakmıştır.koyanın gözü ile etrafı araştırsan faydası olabilir

Alt 06-28-2009, 11:31 PM   #12
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm evet komagena doğru söze kim ne der ilk önce işaret sonra diğer etkenler

Alt 06-29-2009, 12:40 AM   #13
RaNDoM21
Tecrübeli Üye

RaNDoM21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 168015
RaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond repute

s.a arkadaşlar.bu konuda gizli ilimler kitabından faydalanabilirsiniz.öncelikle bir karantı bulmalısınız.bu karantıdan bir metre uzunluğun da bir çomak keseceksiniz.bu çomakla birlikte bir sabah ezandan önce kalkıp 2 rekat nasip namazı kılıp...çomağı alıp definenin bulunduğu yere gidiyorsun..ama yalnız olucaksın....definenin tam üstüne gelip 7 defa daire ile birlikte ayetel kürsiyi okuyacaksın.....ve çemberden asla çıkmayacaksın...define senin eline geçtikten sonra güneşin doğmasını bekleyip malın üzerine de 7 defA DUAYI OKUYACAKSIN.....SENİN ELİNE GEÇEN ARTIK SENİNDİR.....ÇEMBERDEN ÇIKARSAN ÇARPILIRSIN...KOLAY GELSİN....

Alt 06-29-2009, 01:39 AM   #14
acemişansı
Üye

acemişansı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 13016
acemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond repute
Standart ya sıkışmış gazlar.

s.a. arkadaşım tecrübe konusunda iddialı değilim sadece ben de adı önemli değil bir dedktörle ve çubuklarla arazide bir yer tesbit ettim hemde ne tesbit makina çınlıyor çubuklar kırılacak gibi oluyordu. başladık kazmaya 1 metreye geldiğimizde siyah kömür parçaları gibi toprakla karışık malzeme çıktı tamam dedik malı bulduk kazmaya devam daha da ateşli olarak
kazma boşta kalmıyor biri bıraksa biri kapıyor başlıyor kazmaya 1.5 metreyi geçtik makina yine sinyal veriyor devam. düz bir kapak misali kaya geldi ağaç tokmakla tıkladım kof bir ses boşluk anlamında aldık murçları tokmağı başladık kırmaya kaya yarıldı bize kalsa altından direk mal çıkacak ancak ikinci bir kaya daha onuda kırdık altından sağlam ana kaya tokmak ancak tozunu alıyor makina ve çubukları tuttuk tık yok kazdığımız yerden attıklarımızın üzerine tuttuk yine tık yok anladıkki bizim kırdığımız kayaların arasında bir gaz sıkışması yada boşluk vardı açılınca uçup gitti şimdi burası sahipli dese biri inanmam artık hiç bir makina sinyal vermiyor ustalarında dediği gibi varlar yada yoklar inanç ve itikat meselesi zorla değil ama herşeyi de onlara bağlamamak lazım düşüncem kendime başıma geldsiği için yazdım saygılarımla
acemişansı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-30-2009, 02:31 AM   #15
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

Alıntı:
acemişansı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a. arkadaşım tecrübe konusunda iddialı değilim sadece ben de adı önemli değil bir dedktörle ve çubuklarla arazide bir yer tesbit ettim hemde ne tesbit makina çınlıyor çubuklar kırılacak gibi oluyordu. başladık kazmaya 1 metreye geldiğimizde siyah kömür parçaları gibi toprakla karışık malzeme çıktı tamam dedik malı bulduk kazmaya devam daha da ateşli olarak
kazma boşta kalmıyor biri bıraksa biri kapıyor başlıyor kazmaya 1.5 metreyi geçtik makina yine sinyal veriyor devam. düz bir kapak misali kaya geldi ağaç tokmakla tıkladım kof bir ses boşluk anlamında aldık murçları tokmağı başladık kırmaya kaya yarıldı bize kalsa altından direk mal çıkacak ancak ikinci bir kaya daha onuda kırdık altından sağlam ana kaya tokmak ancak tozunu alıyor makina ve çubukları tuttuk tık yok kazdığımız yerden attıklarımızın üzerine tuttuk yine tık yok anladıkki bizim kırdığımız kayaların arasında bir gaz sıkışması yada boşluk vardı açılınca uçup gitti şimdi burası sahipli dese biri inanmam artık hiç bir makina sinyal vermiyor ustalarında dediği gibi varlar yada yoklar inanç ve itikat meselesi zorla değil ama herşeyi de onlara bağlamamak lazım düşüncem kendime başıma geldsiği için yazdım saygılarımla
s.a benim anlamadığım sen çıbık ile tesbit ettin sonra oraya makina tuttun ve sinyal verdi diyorsun.sonuçta gazmış uçunca gaz gidince sinyal kesildi diyorsun.yane makina gazadamı sinyal veriyormuş maden gibi orasını anlayamadımben sana nekadar anlatsam senin kömür sandığın tılsımla dönüştürülmüş mal olabilir desem inanmazsın.ama senden ricam ozaman makinanın gaza sinyal verip vermediğini net birşekilde öğrenebilirmisin.saygılar

Alt 07-08-2009, 02:58 AM   #16
alemci1970
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 43016
alemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond repute

s.a.ben bu kadar yıl ugraşirımda bu tılsım neyse bana gözukmez asıl tılsım üretılmiş dedektür veya cubukmudur alantaramamıdır onlarda fırmanın biri katalogunda yazıyor kazdıgınız yere tekrar tutmayınız bu işe gonul verenlere veya hobı yapanlara soruyorum tılsım bunun neresınde SAYIN ARKADAŞLAR bılgıye dayalı iş yapın elımden sadece gecmeyen radar sıstemlı makınadır paranızı sömurtmeyın. MAKINAYI ÜRETEN GUVENSE SANA BANA SATMAZ HERŞEY NASIPTEN GECER FAKAT NASIP SENIEVDEDE BULMAZ KAVALA ÖZGURLUK VARSA BUDA BENIM FIKIR ÖZGURLÜGÜM HERKESE SAGILAR
alemci1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-08-2009, 09:36 AM   #17
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. tabikide ALLAH c.c. nasibine yazdıysa oda nasibinde varsa kimse ona engel olamaz... ama nasibinde yok ve sen onun icin ugras veriyorsun ALLAH c.c. dan istiyorsun diliyorsun yalvarıyorsun cünkü yüce rabbimizin her zaman her an gücünün yetmediği değiştiremediği hiç bişey yoktur işte bunun icin peşinden kostugun kovaladıgın mal üzerinde tılsımda varsa bunuda halletmek gerekir eger hocalardan yardımda alınması gerekiyorsa kesinlikle cinci hocalardan yardım almayınız... bulabilirseniz gercek ilimsahiplerini bulmanız gerekir ...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-11-2009, 01:26 AM   #18
acemişansı
Üye

acemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond repute
Standart araştırma

s.a. komegena ustam bu arazi çalışmasında 4 kişi idik .hepimizde allaha şükür dini bütün insanlarız. tılsım büyü cin varmıdır dersen evet derim vardır kuranı kerimde ayet ile de bu açıklanmıştır. ama bu çubuk yada dedektötlerin tesbit yapıpta biraz kazdıktan sonra tekrar sinyal vermemesi olayı nedeni ile baya kas yaptığımdan kesinlikle kaya içindeki boşluklarda sıkışan toprak içinde sıkışan gazlara kanıtla değil ama tecrübe ile sinyal verdiğini söyleyebilirim . ama bu makina üreticisi ile de temasa geçip yazılı bir belge ile onların iddialarını da site de yayınlamak isterim.saygılarımla

Alt 07-11-2009, 02:23 PM   #19
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

a.s peki diyelimki gazada alet ötüyor siyah kömür parçaları için ne diyorsun .ilk aklına gelen orada kamp ateşi yaktıklarımı.bunuda öyle olabilir dediğimiz zaman düz mantıkla.sonuçta düz mantıkla elimiz hep boş dönüyoruzhani derlerya askerliğin başladığı yerde mantık biter diye aynı olay define içinde geçerlidirsaygılar

Alt 07-14-2009, 02:13 AM   #20
acemişansı
Üye

s.a. bu çubuklar bu şekilleri bu işaretler 150 metre içinde başlıklı konumda göndermiş olduğum resimlerin olduğu yerde yön verdi yer verdi ama dediğim gibi boş çıktı haaa. biz belki defineyi bulamadık belki tılsımlı idi yada bişeyler oldu alamadık ama yaşadıklarım ve resimler derdimi anlatmaya yeter sanırım
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg DSC06990.jpg (99,7 KB (Kilobyte), 35x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg DSC06991.jpg (101,3 KB (Kilobyte), 33x kez indirilmiştir)

Etiketler
Yok