Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-20-2009, 01:53 AM   #21
honuslu
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 122016
honuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond reputehonuslu has a reputation beyond repute

niko kardes bizim kimseyle problemimiz yok ins. olamazda dayi ustamiz tartisma ortamini istemedigini belirtmis bunu herkes ister eminim kimseye git demeyiz kalda isteyen istedigi zaman girer sitede bilgi paylasimindan yararlanir.

yabanci kim bisey anlamadik türk degilmisiniz olmasaniz neyi degistir yada kim türk degil mesajinizdan bisey anlamadim aciklarsaniz sevinirim selametle
inandim rabbimin kitabi kur´anina diyipte insanlarin dünya düsüncelerinin pesine düsünler aciz ve ölümlü insanlarin düsünceleri ve ilkelerini ALLAH´in emirlerinden , yasaklarindan ve ilminden üstün görerek (ALLAH in ayetlerini bir kenara atip)ölümlü insanlarin dünya düsüncelerini benimseyip hayatina gecirenlere ne denir ????

12:106 - Onların çoğu şirk koşmadan Allah'a iman etmezler (imanlarına az çok bir şirk karıştırırlar).

4:116 - Şüphesiz Allah kendisine ortak koşulmasını bağışlamaz. Bunun dışında dilediğini bağışlar. Allah'a ortak koşan, muhakkak ki, derin bir sapıklığa düşmüştür.

kur´an hayattir, ALLAH´in kelamidir, emirdir ,ögüttür ,kur´an gercek ahlaktir ,insanlari uyaran ,ALLAH ´a ulastiran yegane ve dosdogru bir yoldur vesselam

Konu honuslu tarafından (06-20-2009 Saat 01:53 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: ...........
honuslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-20-2009, 11:30 AM   #22
keopss
Üye

Tecrübe Puanı: 4015
keopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond reputekeopss has a reputation beyond repute

kardes sende bizdensin en azindan ben ole dusunuyom kalmani isterim bu sitede tabi ben siradan biyim yeni uye oldum
keopss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-28-2009, 11:57 PM   #23
RaNDoM21
Tecrübeli Üye

RaNDoM21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 168015
RaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond repute

s.a arkadaşlar.öküz dedim gül dedim laf dolaşmış nerelere gelmiş?keşke konuyu açmasaydım....bundan böyle yeni konu açmama kararı almış bulunmaktayım....işaretlerin açıklaaşda öldüğünü göstermektedir.mezarı buradadırmasını ben yapayım: tek boynuzlu öküz büyük bir savaşcının bi savaşda öldüğünü göstermektedir.mezarı bulunduğu kayanın altındadır.5 adet büyükten küçüğe sıralanmış gül tek yapraklı: 5 bakire kız kardeş anlamına gelmektedir.yani 5 oda içinde 5 kız kardeş ve büyük bir savaşcıya ait yüklü mezar anlamına gelmektedir.foto istemişsiniz...bazı fotolar fotosuzda çözümlenebilir.ama gözlerinizin yerinden çıkmasını istiyorsanız peki o zaman en kısa zamanda fotoları yükleyeceğim...şimdilik kolay gelsin....

Alt 06-29-2009, 07:57 PM   #24
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

sen o zaman bizi sınava çekiyon random bakalım bunlar bilyomu bimiyomu diye

cevabını çok iii bildigin konuyu sorduguna göre

Alt 07-08-2009, 05:32 PM   #25
RaNDoM21
Tecrübeli Üye

RaNDoM21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 168015
RaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond reputeRaNDoM21 has a reputation beyond repute

ben sizi sınava falan çekmiyorum...birlikten kuvvet doğar diye bir söz vardır bilirsin ya abi.belkide yanılıyorumdur...bunu bilememem.bilmek içinde sizin bilgilerinize ihtiyacım var..her insan yanılabilir......

Alt 07-08-2009, 05:40 PM   #26
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
RaNDoM21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben sizi sınava falan çekmiyorum...birlikten kuvvet doğar diye bir söz vardır bilirsin ya abi.belkide yanılıyorumdur...bunu bilememem.bilmek içinde sizin bilgilerinize ihtiyacım var..her insan yanılabilir......
EYVALLAH kardeşim

Etiketler
Yok