Go Back   DefineBurada.CoM > FORUM DA KATEGORİSİZ KONULAR > Sohbet Bölümü
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 07-30-2011, 09:33 PM   #1
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute
Standart el arabası...

yakın zamandır boyle güzel bir çalsıma boyle sine temiz bir çalısma gormedim sizinle paylasmak istedim gorduklerimi. bulundugum bir bolgede uzun zamandır gitmek isteyipte gitmedigim biryere gittim dün.antalyanın o sıcagında otepeye çıkmak inanın çok zordu ama degdi.bakir bir yerde oakdar güzel bir çalısma yapmıslarki.en takdire şayan olanıda oraya el arabası bir çıkarmalarıyıdı.işin ehli kişiler oldugu ve kul hakkından korktukları belliydi çünkü hiçbir işarete zarar verilmemiş belki biz bosa kurak sallarızda basaksına nasiptir o bulur diye dokunmadıkları gibi el arabasıylada nokta nın yanına dokmemişler moluzu.o düsüncede güzel.itina ile uzun bir çalısma yapılmıs ve mutlak sonuca ulasılmıs.el arabasıyla tıpragı doktukleri yer tam 27 m. 27 m. topragı tasıyıp ucurum kenarından dokmusler.sonuç bir adet oda mezarı.helal olsun diyorum....

Facebook'ta Paylaş

Alt 07-30-2011, 09:42 PM   #2
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

teşekkür ederim ustam fotograf makinasını yanına almayı unutmuşsun gibi
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-30-2011, 11:22 PM   #3
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

fotolama konusunda forumdan düsndügümün farkındayım tarıkziyad usta.

Etiketler
Yok